Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
A.Helenka A.Helenka

A.Helenka je offline (nepripojený) A.Helenka

hmmm... ja
evuš Pozri príspevok
Helenka, ak je to problém, nemusíš povedať pôvodné cm, ale len tie, keď budú -, čiže napr. prsia -2cm, pás -1 cm, boky -2 cm a tak /ale nám verím ešte skôr, než sme začali, však ?? /
No neboj, už aj ja sa cítim vo svojej koži, skôr ako v koži vyžratej medvedice... Kde je tých nádherných 62 kg ??! Čo rok manželstva, to rok nadváhy ... fšak, ak budeme spolu 40 rokov, to budem mať cez 100 a to už ani OP nepotrebujem, rovno zakálací list
Takže od dnes chudneme ?
JASNE!!!
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

teda od zajtra, este si nieco dam
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Je dobrý čas na zhadzovanie kilečiek!
Do včera sa to nedalo, však bol spln mesiaca, to ešte aj pohár vody sa na človeka nalepí .
Včera okolo štvrtej poobede som si spomenula, že som ani neraňajkovala. Odbehla som do pekárne a nakúpila. V dobrej viere, že kúpim pre seba aj pre ostatných doma nejaké sladké buchtičky som tak aj učinila. Likérové plnené, bielou polevou poliate mäkkunké buchtičky s chlebíkom v taške čakali. Ponáhľala som sa ešte po práci čosi vybaviť, šla som pešo hodný kus cesty po Košiciach, reku nejaký pohyb a v tom to začalo...
Jedna buchtička, tá moja sa spapala...,
A spapali sa aj tie tri pre tých mojich doma...
Teda nespapalo sa to, ale zožralo. Samo mi to do žalúdka naskákalo a verte mi, ten vaječný likér sa mi ešte aj o polnoci grgal, tuším som sa sčemerila!
Ten sviniar mesiac v splne za to môže, no na koho to hodiť, ech!

Keďže sme v téme ,,Nežerem!", tak som si dala záväzok, že už nebudem. A nebudem ani na mesiac pozerať. Dúfam, že to pomôže.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
danushka Pozri príspevok
Je dobrý čas na zhadzovanie kilečiek!
Do včera sa to nedalo, však bol spln mesiaca, to ešte aj pohár vody sa na človeka nalepí .
Včera okolo štvrtej poobede som si spomenula, že som ani neraňajkovala. Odbehla som do pekárne a nakúpila. V dobrej viere, že kúpim pre seba aj pre ostatných doma nejaké sladké buchtičky som tak aj učinila. Likérové plnené, bielou polevou poliate mäkkunké buchtičky s chlebíkom v taške čakali. Ponáhľala som sa ešte po práci čosi vybaviť, šla som pešo hodný kus cesty po Košiciach, reku nejaký pohyb a v tom to začalo...
Jedna buchtička, tá moja sa spapala...,
A spapali sa aj tie tri pre tých mojich doma...
Teda nespapalo sa to, ale zožralo. Samo mi to do žalúdka naskákalo a verte mi, ten vaječný likér sa mi ešte aj o polnoci grgal, tuším som sa sčemerila!
Ten sviniar mesiac v splne za to môže, no na koho to hodiť, ech!

Keďže sme v téme ,,Nežerem!", tak som si dala záväzok, že už nebudem. A nebudem ani na mesiac pozerať. Dúfam, že to pomôže.


...he ...to som zvedavý , keď dôjdem a donesiem tie buchtičky ...
...likérové plnené, bielou polevou poliate mäkkunké ..............
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Juraj, nedráždi! To si kamarát? Dones radšej rybku so šalátikom.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

danushka Pozri príspevok
Je dobrý čas na zhadzovanie kilečiek!
Do včera sa to nedalo, však bol spln mesiaca, to ešte aj pohár vody sa na človeka nalepí .
Včera okolo štvrtej poobede som si spomenula, že som ani neraňajkovala. Odbehla som do pekárne a nakúpila. V dobrej viere, že kúpim pre seba aj pre ostatných doma nejaké sladké buchtičky som tak aj učinila. Likérové plnené, bielou polevou poliate mäkkunké buchtičky s chlebíkom v taške čakali. Ponáhľala som sa ešte po práci čosi vybaviť, šla som pešo hodný kus cesty po Košiciach, reku nejaký pohyb a v tom to začalo...
Jedna buchtička, tá moja sa spapala...,
A spapali sa aj tie tri pre tých mojich doma...
Teda nespapalo sa to, ale zožralo. Samo mi to do žalúdka naskákalo a verte mi, ten vaječný likér sa mi ešte aj o polnoci grgal, tuším som sa sčemerila!
Ten sviniar mesiac v splne za to môže, no na koho to hodiť, ech!

Keďže sme v téme ,,Nežerem!", tak som si dala záväzok, že už nebudem. A nebudem ani na mesiac pozerať. Dúfam, že to pomôže.
dokonale opísané buchtičky, živo som si ich predstavovala ako ich žeriem ja som tak občas v piatok objednavala mojim domov v robote buchty robia ich neskutočnééé, ale v piatkovej BA zápche kým som prišla domov som ich nie raz zožrala, ale to by asi každý
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
BIZAL Pozri príspevok
nechapem na co sa stazujete (aj zadavatel), ved mate dobru vahu na svoju vysku
NEMÁM.Dnes som po pár rokoch celý deň strávil na streche.Zo 70 kg sa to dalo ale z 87 nie.
Chudnem ale to som sa ešte stále poriadne "nenas"Zatiaľ sa len bavím a úživam si to chudnutie. .... a ďakujem všetkým za spoluprácu a príspevky.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
BIZAL Pozri príspevok
mojmu sa nedari
Treba väčšieho hava čo vie rýchlejšie behať.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

220870 Pozri príspevok
NEMÁM.Dnes som po pár rokoch celý deň strávil na streche.Zo 70 kg sa to dalo ale z 87 nie.
Chudnem ale to som sa ešte stále poriadne "nenas"Zatiaľ sa len bavím a úživam si to chudnutie. .... a ďakujem všetkým za spoluprácu a príspevky.
Tonečko, ak nemáš celulitídu, nefňukaj!

Už ste videli chlapa s miernou nadváhou, čo by mal celulitídu?
Naopak, my ženy, vieme mať aj takú váhu, že podľa BMI je OK a celulitída je zahniezdená pod kožou. Čo je toto za spravodlivosť?
1 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

220870 Pozri príspevok
Treba väčšieho hava čo vie rýchlejšie behať.
pravdupovediac obe radsej jeme ako chodime aky pan taky pes?
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

BIZAL Pozri príspevok
mojmu sa nedari
..tak s nasim havinom by si sa urcite nenudil....vie, ze prechadzka spravi dobre jemu a majitelke tiez..sice niekedy, ked sa haraju feny a chyti stopu, tak mam nanho nervy..aj mu ponadavam, ale zase trochu behu nezaskodi aj mojej malickosti..aspon dobre vytravi a potom aj pivecko lepsie smakuje..
0 0
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

takto nejako vyzera zaznam mojich prechadzok a snahy nieco urobit z vahou, samozrejme nastala rapidna zmena zivotospravy
omron.JPG  
1 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

adi11 Pozri príspevok
..tak s nasim havinom by si sa urcite nenudil....vie, ze prechadzka spravi dobre jemu a majitelke tiez..sice niekedy, ked sa haraju feny a chyti stopu, tak mam nanho nervy..aj mu ponadavam, ale zase trochu behu nezaskodi aj mojej malickosti..aspon dobre vytravi a potom aj pivecko lepsie smakuje..
Tak to je fajny pes, dopraje tí šmak. Moja by len knihy čítala, nenavari, nepomôže...neviem po kom je
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

BIZAL Pozri príspevok
pravdupovediac obe radsej jeme ako chodime aky pan taky pes?
..a my mame radi oboje....lenze vsetko s mierou..
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

BIZAL Pozri príspevok
Tak to je fajny pes, dopraje tí šmak. Moja by len knihy čítala, nenavari, nepomôže...neviem po kom je
Tak teraz nerozumiem Bizal o kom píšeš?
Píšeš o svojom psíkovi - fenke?

Môžem sa opýtať, aký bulvár jej kupuješ, aby sa nenudila?
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

danushka Pozri príspevok
Tak teraz nerozumiem Bizal o kom píšeš?
Píšeš o svojom psíkovi - fenke?

Môžem sa opýtať, aký bulvár jej kupuješ, aby sa nenudila?
Fenka, číta recepty, fitness a take...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
danushka Pozri príspevok
Tonečko, ak nemáš celulitídu, nefňukaj!

Už ste videli chlapa s miernou nadváhou, čo by mal celulitídu?
Naopak, my ženy, vieme mať aj takú váhu, že podľa BMI je OK a celulitída je zahniezdená pod kožou. Čo je toto za spravodlivosť?
Už len to by mi chýbalo. Nestačí že ma furt jeduje žena.Ešte nejaká celestína.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

danushka Pozri príspevok
Je dobrý čas na zhadzovanie kilečiek!
Do včera sa to nedalo, však bol spln mesiaca, to ešte aj pohár vody sa na človeka nalepí .
Včera okolo štvrtej poobede som si spomenula, že som ani neraňajkovala. Odbehla som do pekárne a nakúpila. V dobrej viere, že kúpim pre seba aj pre ostatných doma nejaké sladké buchtičky som tak aj učinila. Likérové plnené, bielou polevou poliate mäkkunké buchtičky s chlebíkom v taške čakali. Ponáhľala som sa ešte po práci čosi vybaviť, šla som pešo hodný kus cesty po Košiciach, reku nejaký pohyb a v tom to začalo...
Jedna buchtička, tá moja sa spapala...,
A spapali sa aj tie tri pre tých mojich doma...
Teda nespapalo sa to, ale zožralo. Samo mi to do žalúdka naskákalo a verte mi, ten vaječný likér sa mi ešte aj o polnoci grgal, tuším som sa sčemerila!
Ten sviniar mesiac v splne za to môže, no na koho to hodiť, ech!

Keďže sme v téme ,,Nežerem!", tak som si dala záväzok, že už nebudem. A nebudem ani na mesiac pozerať. Dúfam, že to pomôže.
...no síce som sa neodvážila /váha váhavá - od včera môj úhlavný nepriateľ, furt ukazuje koľko skutočne vážim/, ale po danushinom tomto príspevku som určite "skoro schudla".. od smiechu mi skoro ušlo
0 0
A.Helenka A.Helenka

A.Helenka je offline (nepripojený) A.Helenka

hmmm... ja
ja som sa včera aj odvážila aj odmerala (to boli šoky, jooooj), len sa mi zase potvrdilo, že mám neskutočnú smolu na výrobky s výrobnými chybami - taká váha vždy ukazuje hodnotu, zodpovedajúcu dajme tomu tri a pol metrovej telesnej výške.... potvora
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

A.Helenka Pozri príspevok
ja som sa včera aj odvážila aj odmerala (to boli šoky, jooooj), len sa mi zase potvrdilo, že mám neskutočnú smolu na výrobky s výrobnými chybami - taká váha vždy ukazuje hodnotu, zodpovedajúcu dajme tomu tri a pol metrovej telesnej výške.... potvora
...hm, takže ja som sa odvážila - 75 kg , našťastie som nenašla krajčírsky meter, ale iba pozostatok nejakého starého - vraj 60 cm..., no to teda neviem, čo by som si s ním odmerala, snáď len obvod nohy, aj to len v členku , ale dnes pomerám, odvážim a do Vianoc dám aspoň 6 kg dole ! Hovg !
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať