Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

220870 Pozri príspevok
Ja som dnes tiež neodolal famózne parené buchty ,tak som sa dožral.....môžem za to ,že ich tak lúbim.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
za babami.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Nežer nežer , len mi od toho hladu nezabudni poradiť čo mám robiť s dierou v rúre
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ktore?
P1020085.jpg  
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Robím terénne úpravy okolo domu každý kto chce schudnúť móže prísť furikovať zeminu
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Nechce sa mi to tu celé čítať ,ale na posledných stranách sú pekné bludy.
Za 1. keď začneš cvičiť tak nemožeš schudnúť na váhe nakoľko svalová hmota je ťažšia ako slanina.
A bájkam Daniela SĽ never , keď začneš makať tak sa 4kg za taký krátky čas schudnúť nedá.
Tuk pri aerobnom cvičení sa začína spaľovať až po 20 min , neprežeň to z tepom , lebo potom si telo / blbec/ berie energiu zo svalovej hmoty a nie z tuku.
Zvýš príjem bielkovín / kuracie morcacie maso zer kolko chces/ omedz uhľohydráty.
Nejaké roky mám odmakané tak že viem čo píšem.
nekupuj žiadne spaľovaky / budeš z toho len nervózny/ a ani karnitín / je to blbosť/
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja jem uhlohydráty len doobeda, to len na raňajky celozrnnú žemlu+niečo na ňu a cestoviny tiež doobeda.zemiaky a ryžu nejem.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
ja zožerem všetko.Len teraz som to trochu obmedzil(okrem piva) a sledujem to na váhe,nežerem sladké,vyhýbam sa veľkým porciám a večera len taká chudobná.A hneď to ide dole aj na opasku som si musel včera urobiť novú dierku.Ja som neni z tých čo sa budú mesiac trápiť hladom.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

220870 Pozri príspevok
ja zožerem všetko.Len teraz som to trochu obmedzil(okrem piva) a sledujem to na váhe,nežerem sladké,vyhýbam sa veľkým porciám a večera len taká chudobná.A hneď to ide dole aj na opasku som si musel včera urobiť novú dierku.Ja som neni z tých čo sa budú mesiac trápiť hladom.
škoda, že sa nevieš vzdať toho pivčiska
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
ani za svet
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lenže telo si na tento režim-úbytok stravy zvykne a skončil si, váha dolu nepôjde pohne sa až ked zas niečo uberieš a pridáš aktivitu.
0 0
Brčo Brčo

Brčo je offline (nepripojený) Brčo

Ziadna dieta -Bohuzial-nefunguje.Kazda dieta je iba docasna-takze aj ubytok vahy je len docasny a hned ako prestanes s dietou,vaha pojde hore.A to este si mozes doondit zdravie...
Pomoze len zmena stravovacich navykov,ale je to sakra tazke....
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

220870 Pozri príspevok
ja zožerem všetko.Len teraz som to trochu obmedzil(okrem piva) a sledujem to na váhe,nežerem sladké,vyhýbam sa veľkým porciám a večera len taká chudobná.A hneď to ide dole aj na opasku som si musel včera urobiť novú dierku.Ja som neni z tých čo sa budú mesiac trápiť hladom.
To je v poriadku, určite ideš s váhou dole, len tie rozdiely vo váhe za dva tri dni sú raz veľké, inokedy malé, nevážiš sa teda v rovnaký čas, obsah čriev máš aj 2 kg, ako tak porovnávam údaje. Čo keby si sa vážil vždy rovnako, teda nie ráno alebo večer, ale tesne po opustení trónu?
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Veď som zmenil .Ne... slaninu klobásky sladkosti,hranolky vyprážané pečené.A hlavne nežerem večer a to si myslím ,že by mi úplne stačilo.Pohybu mám cez deň ,ako stavbár habadej.vážim sa bajočkom o 7:00 a 19:00
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Brčo Pozri príspevok
Ziadna dieta -Bohuzial-nefunguje.Kazda dieta je iba docasna-takze aj ubytok vahy je len docasny a hned ako prestanes s dietou,vaha pojde hore.A to este si mozes doondit zdravie...
Pomoze len zmena stravovacich navykov,ale je to sakra tazke....
ja o žiadnej diete nepíšem

nie je, je to len zvyk ja nefňukám nad niečim čo nejem, tak to je a hotovo život nie je o jedle. nejem kopec vecí a som tu!!!
0 0
Brčo Brčo

Brčo je offline (nepripojený) Brčo

220870 Pozri príspevok
Veď som zmenil .Ne... slaninu klobásky sladkosti,hranolky vyprážané pečené.A hlavne nežerem večer a to si myslím ,že by mi úplne stačilo.Pohybu mám cez deň ,ako stavbár habadej.vážim sa bajočkom o 7:00 a 19:00
Len treba pri tom aj vydrzat,aby clovek pomalicky nesklzol do starych kolaji
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Hneď ,ako dosiahnem svoj cieľ 80-82 kg,popustím uzdu žravosti ,neodpustím si ani také dobroty ,ako domáce klobásky,tlačenka ,slaninka,hurky,podbradok ,zabíjačková kapustnica a podobné vychchytávky tukov ,ale budem neustále v strehu a kontrolovať svoje deká a držať ich na hrnici 80-82 kg.Už teraz po zhodení pár kíl sa cítim o 100%lepšie.Neviem či je to len psychický doping z toho, že sa mi podarilo niečo o čom som dlhšie len básnil ,alebo či je možné cítiť aj fyzicky pár schudnutých kíl .V podstate je to celé ok nežerem a chudnem ďalej.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tóóno!!!!! toto akože nemyslíš vážne???? nerob to tak šokovo,ak sa dostaneš na tvoju vysnívanú váhu tak sa jemne odmeň niečim čo si si odopieral. ja som to tiež robila, po asi 3/4r som si potom raz za mesiac zašla na moju obľúbenú špenátovú pizzu. metabolizmus bol funkčný tak to bolo v pohode.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Tono , kup si probiotika , super vec ja ich sice teraz kupujem stále v Polsku http://www.doz.pl/leki/p2189-ProbioLac_Plus /aj dnes / v Targu ,lebo u nás sú prehnane drahé. Budeš s..ť 3x denne ,váha určite pojde dole. A piva sa nezbavuj , ja ho tiež konzumujem rád/budúci týždeň bude konečne Chang, Leo a Singa/ u piva je problém že po pive človek vyhladne ako vlk a dožerie sa , mám kamoša čo cicne za večer 10 , ale potom nič neje/je suchý jak pes/ ja cicnem 10 a potom sa dožerem
Ale tie probiotika funguju.
ešte super probiotika sú linex forte.
Naposledy upravil pivko : 29.09.11 at 18:00
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Pivko môj úbytok na váhe nie sú žiadne bájky..... stravovanie sa v rámci 90- dňovej diéty.... čo mi mimochodom ako stravovací návyk aj do budúcna vyhovuje... a cvičenie 2 x v týždni.... mi zabezpečilo dole dnes už 5 kg. Mimochodom dnes mám očistu....vodný deň..ale pijem aj čaj, vzhľadom na to, že ma obchádza choroba.....A ku môjmu prekvapeniu nejako ani nepociťujem hlad. Škoda len, že pre chorobu som musela prestať cvičiť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať