Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja kúsok z cici aj darujem chrbtica by si trochu vydýchla ....
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Divoko sa mi táto téma rozvíja!
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

220870 Pozri príspevok
Divoko sa mi táto téma rozvíja!
Však aj ty ponúkni niečo do daru.
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

220870 Pozri príspevok
Divoko sa mi táto téma rozvíja!
No...nakoniec prideme na to, ze nam ani chudnut netreba - ze sme akurat...
0 0
Tatoo Tatoo

Tatoo je offline (nepripojený) Tatoo

človek :-)
Chudnutie je o myslení. Nikdy neschudneš pre niekoho.
To musí byť v hlave a musím to chcieť pre seba, veď ide o moje zdravie.
Ja som dal dole za rok 30 kg, tým, že som vylúčil zo stravy všetky múčne výrobky, väčšinu cukrov a obmedzil som aj mäso, bravčové úplne.
Pomohlo mi, že som si našiel priateľku, čo sa zdravo stravuje a prevzal som aj jej stravovacie návyky. ešte ma čaká ďalších 15 kg, aby som dosiahol docenta.
3 0
Arava Arava

Arava je offline (nepripojený) Arava

všetci vážime tak akurát len niektorí ešte nedorástli k tej svojej váhe a preto treba niečo robiť s tou výškou
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
no prečítala som si všetky návody sveta ako schudnúť, alebo udržať si stálu váhu, ale na sebe som zistila, že u mňa je to normálne lenivosť sa tak zdravo stravovať ...variť si sama pre seba diétne jedlá...keby som tak varila pre všetkých, tak rodina mi emigruje aj so škrečkom...
ja som si tak pre lenivosť zaviedla, že jem len cereálne pečivo a nežerem po 17,00, ale jem zo všetkého trošku a hlavne slaninku s chlebom a s cibuľou... tak vtedy je to o.ka, ale keď ma o 22,00 prepadne oriešková Milka, tak je to zase v....
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Babenky: veď vraví - váha je v norme, len výška nesúhlasí
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tatoo Pozri príspevok
Chudnutie je o myslení. Nikdy neschudneš pre niekoho.

To musí byť v hlave a musím to chcieť pre seba, veď ide o moje zdravie.
Ja som dal dole za rok 30 kg, tým, že som vylúčil zo stravy všetky múčne výrobky, väčšinu cukrov a obmedzil som aj mäso, bravčové úplne.
Pomohlo mi, že som si našiel priateľku, čo sa zdravo stravuje
...len ...????...
a prevzal som aj jej stravovacie návyky. ešte ma čaká ďalších 15 kg, aby som dosiahol docenta.
...ty brďo .....
...šak to si bol " profesor " .....

...posledné kilá idú vždy najhoršie......teda mne aspoň - tri kilá som za tri mesiace horko ťažko , doslova oddrel na chalupe ...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Chudnutie aj inak ...

2 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Vegetariáni jedia vegetu?
http://xman.idnes.cz/jak-se-dnes-rek..._xman-styl_fro
Naposledy upravil 220870 : 06.10.11 at 18:24
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Vieme o tom niečo viac?Vyzerá to zaujímavo.Možno by sa tým dali zabiť tri muchy jednou ranou!.Kila dole+ plochšie brucho +problémy s chrbticou!
http://ona.idnes.cz/narovnejte-se-be...1311_dieta_abr
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

220870 Pozri príspevok
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Nežer, nie len stravu. Ešte môžeš byť človek. Neviem koľko a dokedy, by viem, dokedy.
0 0
Marikaby Marikaby

Marikaby je offline (nepripojený) Marikaby

Ahoj. Od mája som zmenila svoje stravovanie a za 4 mesiace som schudla 9 kg. Mojim pôvodným cieľom nebolo chudnutie, ale odkyslenie organizmu. Schudnutie je vedľajší efekt....
Čo robím?
Ráno si vypijem pohár odstátej vody ( večer si pripravím do pohára, aby do rána z neho vypŕchal flór aj chlór... ) s 1 nešumivým celaskonom. Potom si dám oolongový čaj (nahradí kávu, dodá energiu, pomáha detoxikovať a chudnúť).
Asi o 1 hod. neskôr si dám riadne raňajky. Snažím sa jesť pravidelne. Hladkú múku som nahradila celozrnnou hladkou múkou. Jem iba celozrnné pečivo (1-2 ks denne). Úplne som vylúčila salámy, klobásy, párky, mastné jedlá, margaríny, potraviny plné umelých farbív, ...
Denne zjem 1-2 ks banánov a jeden jogurt,do ktorého si dávam
čerstvo pomleté ľanové semená (kvôli očiste čriev).
Snažím sa piť dostatok tekutín (iba čistú vodu - vždy odstátu, nie z vodovodu, zelený čaj, večer občas červené vínko).
Riadne obedujem a večeriam, ale som výrazne znížila konzumáciu mäsa. Mäso jem iba cez víkend, častejšie kupujem kvalitnejšie hovädzie mäso.
Obľúbila som si celozrnnú ryžu (bielu už nekupujem). Je treba vedieť, že ryžu, šošovicu a fazuľu pred varením treba veľmi dlho namáčať a meniť vodu (aj 2-3 dni), aby sa z nej uvoľnili fytáty. Sú to látky, ktoré bránia telu využiť minerálne látky a vitamíny prijímané v iných potravinách.
V lete som si často pripravovala zeleninové šaláty...
Bolo obdobie, keď dlhší čas ukazovala ručička váhy rovnaké číslo... a potom sa to znova pohlo...
Držím všetkým palce. Veľa výdrže !!!!
16 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Na odľahčenie

3 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

Marikaby Pozri príspevok
Ahoj. Od mája som zmenila svoje stravovanie a za 4 mesiace som schudla 9 kg. Mojim pôvodným cieľom nebolo chudnutie, ale odkyslenie organizmu. Schudnutie je vedľajší efekt....
Čo robím?
Ráno si vypijem pohár odstátej vody ( večer si pripravím do pohára, aby do rána z neho vypŕchal flór aj chlór... ) s 1 nešumivým celaskonom. Potom si dám oolongový čaj (nahradí kávu, dodá energiu, pomáha detoxikovať a chudnúť).
Asi o 1 hod. neskôr si dám riadne raňajky. Snažím sa jesť pravidelne. Hladkú múku som nahradila celozrnnou hladkou múkou. Jem iba celozrnné pečivo (1-2 ks denne). Úplne som vylúčila salámy, klobásy, párky, mastné jedlá, margaríny, potraviny plné umelých farbív, ...
Denne zjem 1-2 ks banánov a jeden jogurt,do ktorého si dávam
čerstvo pomleté ľanové semená (kvôli očiste čriev).
Snažím sa piť dostatok tekutín (iba čistú vodu - vždy odstátu, nie z vodovodu, zelený čaj, večer občas červené vínko).
Riadne obedujem a večeriam, ale som výrazne znížila konzumáciu mäsa. Mäso jem iba cez víkend, častejšie kupujem kvalitnejšie hovädzie mäso.
Obľúbila som si celozrnnú ryžu (bielu už nekupujem). Je treba vedieť, že ryžu, šošovicu a fazuľu pred varením treba veľmi dlho namáčať a meniť vodu (aj 2-3 dni), aby sa z nej uvoľnili fytáty. Sú to látky, ktoré bránia telu využiť minerálne látky a vitamíny prijímané v iných potravinách.
V lete som si často pripravovala zeleninové šaláty...
Bolo obdobie, keď dlhší čas ukazovala ručička váhy rovnaké číslo... a potom sa to znova pohlo...
Držím všetkým palce. Veľa výdrže !!!!
Prosím, kde dostanem kúpiť oolongový caj. Ďakujem.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

branislavp Pozri príspevok
Prosím, kde dostanem kúpiť oolongový caj. Ďakujem.
žeby niekde kde predávajú čaje?
http://www.teatrade.sk/caje/oolongy
2 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

lujza.j Pozri príspevok
žeby niekde kde predávajú čaje?
http://www.teatrade.sk/caje/oolongy
V lekárni taký čaj nepoznajú.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať