Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Keď som kedysi bola v nemocnici s trojročnou dcérkou, ktorá mala nejakú črevnú virózu (dnes by to asi nazvali rotavírusová hnačka - a tam som ju dostala aj ja), lekárka nás furt chodila kontrolovať, či dosť pijeme, a ak zacítila "acetónový dych", hneď povedala, že sme dehydrované a švacla nám infúzie.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
začiatkom decembra 85 teraz cca 87 .Ale to som vedel ,že cez sviatky zas priberiem.To sa len žere a priberá.Navyše ma koncom novembra vtedy som mal najmenej 84 chytili kríže tak som 3 týždne nútene marodoval už vtedy som vedel ,že si nesplním sen.Čo už narobím.Od pondelka sa ide pracovať tak začnem znova naostro.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Luji ....Luji ....

Len tak som otvoril hententen link .....a nesklamal som sa ......

Poznáte už nový trend v chudnutí - diétu, ktorá sa vám prispôsobí? Fresh diet neuznáva prísny režim starých diét, ale ide o zdravé chudnutie s jednoduchými pravidlami. Jej autorkou je Katarína Skybová, ktorá založila Inštitút redukcie a prevencie nadváhy kompliment. Teraz prichádza s knihou o novej, modernej diéte. Je šťavnatá, sýta a pomôže vám prirodzene získať ideálnu hmotnosť.
...jasné , ide len o ten trend , no nejak novinky v súvislosti s prečítanou vzorkou recertov nenachádzam ...

...neuznáva prísny režim , no autorka veselo skopírovala pár receptov a na základe toho okrem peňazí snáď aj komplimenty očakáva ...

...nie všetko moderné je nové ...

...o ideálnej hmotosti a vyskúšaní tej alebo onej - modernej diéty by sa litánie mohli písať ...


Len tak mimochodom , tie receptúry , čo sú vo vzorke .......hm , v časoch prísnej diéty som sa s určitými obmenami riadil ( nechutia mi totiž tie uvedené syry )...
Čo sa týka iných jedál , v uvedenej knihe nejak novinky v oblasti receptúr by som neočakával ....
0 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

buchač, skúšal si už kefírové zrná?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
KatarinaNR Pozri príspevok
buchač, skúšal si už kefírové zrná?
...konkrétne ???.......nie....

...ale niečo sa mi marí s tými tibetskými hubami ...mamča alebo niekto iní ( ???? ) si podobné niečo robili ...
...nespomeniem si ...

Ale ja nie ...

why ???....
0 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

mám jednu klientu, majú športovú výživu a takýmto niečím sa zaoberá, nie je to konkrétne na chudnutie, to za teba neurobí žiadna huba, ale je to na choroby, spomínal si, že máš cukrovku, je to určite súvisiace so zdravou stravou, zdravým životným štýlom, v podstate živé probiotiká, skús googliť, zistíš účinky, ja sa idem na to dať,
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
KatarinaNR Pozri príspevok
mám jednu klientu, majú športovú výživu a takýmto niečím sa zaoberá, nie je to konkrétne na chudnutie, to za teba neurobí žiadna huba, ale je to na choroby, spomínal si, že máš cukrovku, je to určite súvisiace so zdravou stravou, zdravým životným štýlom, v podstate živé probiotiká, skús googliť, zistíš účinky, ja sa idem na to dať,
...už sa stalo ...

...ale keď ja mám tú svoju chalúpku ......tam Ti táááák zdravo žijem .....už sa neviem dočkať príhodnejšej chvíle ...

Ozaj ...pred cca týždňom bola diabetka celá happy zo mňa ...že jaké fasa výsledky ......he , ja som bol viac pesimista ako ona ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Buchi, myslela som to dobre. uvedená pani "šéfuje" http://kompliment.sk/ kde si za kilá, ktoré chceš zhodiť ťažko zaplatíš-zakrvácaš. kde u nich okrem pravidelného cvičenia, je aj stravovanie podľa ktorého funguješ, tak som to myslela ako lacnejšiu inšpiráciu.... kedysi to bolo 10kg za 10 000.-sk, teraz údajne viac.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...nech krváca kto chce a ako chce ...

...mne to moje úplne stačí .....
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ja som si nakúpil sypky a od zajtra idem sypať a pučiť do Tempusu
Do formy za 3 mesiace.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ja som teda s touto témou , ani nijako extra nechudla, ale- sú už od skalných chudničov aj nejaké výsledky?...také-že 4-5 kilečiek dole?..
(sa mi nesce čítať dozadu...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pivko Pozri príspevok
Ja som si nakúpil sypky a od zajtra idem sypať a pučiť do Tempusu
Do formy za 3 mesiace.
jáj niekto chce byť namakaný do apríla ....
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Nechcem aby po mne niekto pokrikoval PUM PUI.
Naposledy upravil pivko : 08.01.12 at 19:03
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pivko Pozri príspevok
Nechcem aby pomne niekto pokrikoval PUM PUI.
ja som si u kolegu obj. zase nejaké "drogy"-spalovače, lebo nebol 3mes. v robote tak mám užívací výpadok....
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

ja a moja vážime spolu 200 kg.kto si tipne pomer kíl?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

marleau Pozri príspevok
ja a moja vážime spolu 200 kg.kto si tipne pomer kíl?
ty 140- tvoja 60..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pivko Pozri príspevok
Nechcem aby po mne niekto pokrikoval PUM PUI.
...hm ...a keby Ti masérka povedala - pochválila Tvoj ลำต้น ......????
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
žiadny prekladač to nechce preložiť.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
...hm ...a keby Ti masérka povedala - pochválila Tvoj ลำต้น ......????
Pivčo, že by tvoj penis
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať