Zavrieť

Porady

NEŽEREM.

Remeselník,stavbár.
Z mojich kedysi pekných 70kg som za 10rokov vyžierania pribral na súčasných 89,5kg/177výška,čo je moc .Tak som sa rozhodol nežrať a do konca roka schudnúť na 82 kg. Čo je asi 1,8 za mesiac.Túto tému som založil preto, aby som mal kotrolu a kritiku verejnosti.Priebežne budem, zadvať údaje,o tom , ako sa mi darí .Na narodky som si vyžiadal ,ako darček osobnú váhu .Bola mi kúpená taká čo odváži a aj zmeria množstvo tukov.Ja starý športovec som podľa tejto váhy skončil v udávanej tabuľke množstva tuku úplne mimo.26,4 % mňa tvorí tuk,pričom 15% je zdraviu prospešný tuk.Zo slušnosti k spotrebiteľom výrobca asi naschvál neudal do tabuľky poslednú kolonku pre vypapkané prasiatka(môj prípad).Tak NEŽEREM a verejne sľubujem do ježiška schudnem.Poprosím o vašu verejnú kontrolu.Môžete mi nadávať alebo povzbudzovať ,aj radiť ,ako na to.Robím to prvý krát ,tak sa mi vaše rady zídu.
Naposledy upravil 220870 : 04.09.11 at 17:14
Usporiadat
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

Terezia13
anet
Ano, aj ja som citala, ze Lidl bude nahradzat maso hmyziou bielkovinou. Chcu nas zivit kobylkami, chrobakmi a tak
čím skôr si na to zvykneme, tým to bude ľahšie v budúcnosti - keď peňaženky na klasiku už nebudú stačiť
A KTO BUDE LENIVý DO OBCHODU, NACHYTá SI SáM
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Terezia13
anet
Ano, aj ja som citala, ze Lidl bude nahradzat maso hmyziou bielkovinou. Chcu nas zivit kobylkami, chrobakmi a tak
čím skôr si na to zvykneme, tým to bude ľahšie v budúcnosti - keď peňaženky na klasiku už nebudú stačiť
Ako vieš,že na hmyz bude stačiť....toto nie je,že lacnejšie....toto,že klasika nebude.....aby sa zachranila planeta.....len bohovia budú mať stejky z vlastných chovov...
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

lujza.j
...len bohovia budú mať stejky z vlastných chovov...
A hned dava ten Sulov ranc vacsi zmysel
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Inak keď sme v téme nežerem.....skúšam nový interval prerušovanej hladovky...normálne sa stravujem 16/8.....teraz skúšam 19/5......
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

lujza.j
Inak keď sme v téme nežerem.....skúšam nový interval prerušovanej hladovky...normálne sa stravujem 16/8.....teraz skúšam 19/5......
Lui netusim o com hovoris. Ja to mam jednoduchsie, doobeda nezerem a poobede zerem vsetko co nezozere mna
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

anet
lujza.j
Inak keď sme v téme nežerem.....skúšam nový interval prerušovanej hladovky...normálne sa stravujem 16/8.....teraz skúšam 19/5......
Lui netusim o com hovoris. Ja to mam jednoduchsie, doobeda nezerem a poobede zerem vsetko co nezozere mna
To je super.... každa máme svoj štýl.... tiež sa mi páči viac tvoj....
19h hladovka 5h "papám"....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
anet
lujza.j
Inak keď sme v téme nežerem.....skúšam nový interval prerušovanej hladovky...normálne sa stravujem 16/8.....teraz skúšam 19/5......
Lui netusim o com hovoris. Ja to mam jednoduchsie, doobeda nezerem a poobede zerem vsetko co nezozere mna
To je super.... každa máme svoj štýl.... tiež sa mi páči viac tvoj....
19h hladovka 5h "papám"....
ja tiež ale to mám prerušované od 23 00 do 05 30 prísna diéta, už sa mi stalo že som sa o tretej zobudil, dva krúžky salámy to spravili
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

anet
Ano, aj ja som citala, ze Lidl bude nahradzat maso hmyziou bielkovinou. Chcu nas zivit kobylkami, chrobakmi a tak
nepridáva
na Slovensku nebude predávať
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

kopretinka
nepridáva
na Slovensku nebude predávať
Neverim, ze SK to obíde.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

anet
kopretinka
nepridáva
na Slovensku nebude predávať
Neverim, ze SK to obíde.

Ide o rozhovor s mikrobiologičkou.

Z textu pod autorkiným videom, nie z diskusie :"Ako si všímať označenie na obaloch potravín? Minule som čítala, že napríklad moje obľúbené cukríky z detstva obsahujú už od dávna isté prímesi z chrobákov..."
Naposledy upravil korela : 23.02.23 at 23:39 Dôvod: Doplnenie.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ako farbivo melú chrobaciky už dávno aj lesk...je vylučok nejakého hmyzu
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ročník 1940, viac v diskusiách.
https://en.wikipedia.org/wiki/Suzelle_Poole


0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
anet
kopretinka
nepridáva
na Slovensku nebude predávať
Neverim, ze SK to obíde.

Ide o rozhovor s mikrobiologičkou.

Z textu pod autorkiným videom, nie z diskusie :"Ako si všímať označenie na obaloch potravín? Minule som čítala, že napríklad moje obľúbené cukríky z detstva obsahujú už od dávna isté prímesi z chrobákov..."
košenila sa používa od nepamäti.....
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Naposledy upravil Mária27 : 18.03.23 at 10:53
2 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Naposledy upravil Mária27 : 18.03.23 at 10:56
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kašľať na diéty, umelé sladidlá!
https://zive.aktuality.sk/clanok/yBl...ennu-pre-ludi/
Aspartám je potenciálne KARCINOGÉNNY! Milovníci "značkových" nápojov - myslite na to! Užívatelia umelých sladidiel - myslite na to (dokonca i stévia je v tom zozname). 40mg/kg je rozumná hranica užívania!
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať