Zavrieť

Porady

Zamestnanecká prémia 2011

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Uverejnené dnes na stránke DR SR.
Usporiadat
janoq janoq

janoq je offline (nepripojený) janoq

Ivana Š Pozri príspevok
v Žiadosti o vykonanie výpočtu dane... atď
bolo treba v oddieli V. podštrtnúť žiadam o priznanie a vyplatenie zamestnaneckej prémie
Dakujem za odpoved.Zial nebol som si vedomi toho,ale nie som sam,kazdemu len podpisat dali,takze hadam oni to automaticky zaskrtli...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

janoq Pozri príspevok
Dakujem za odpoved.Zial nebol som si vedomi toho,ale nie som sam,kazdemu len podpisat dali,takze hadam oni to automaticky zaskrtli...
uvidíš na výplatnej páske
0 0
kulmar kulmar

kulmar je offline (nepripojený) kulmar

ahojte,

máme ešte jednu otázku, ak pracoval na obecnom úrade - aktivačné práce - má nárok? Ostatné podmienky splnil - teda pracoval na TPP, viac ako 6 mesiacov aj príjem mal viac ako 1902,.
Ďakujem.
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

kulmar Pozri príspevok
ahojte,

máme ešte jednu otázku, ak pracoval na obecnom úrade - aktivačné práce - má nárok? Ostatné podmienky splnil - teda pracoval na TPP, viac ako 6 mesiacov aj príjem mal viac ako 1902,.
Ďakujem.
má nárok
0 0
kulmar kulmar

kulmar je offline (nepripojený) kulmar

ďakujem, veľmi ste mi pomohli.
0 0
tinnnka tinnnka

tinnnka je offline (nepripojený) tinnnka

Prosím Vás o radu: mám pred sebou potvrdenie o príjmoch fo ,pracovný pomer trval (skrátený na 4 hod.) od januára do apríla potom máj,jún bola dohoda a november december pracovným pomer (skrátený).
Dokopy pracovný pomer trval 6 mesiacov, avšak na potvrdení mám vyčíslenú výšku príjmu aj spolu s dohodou čo spolu predstavuje v hrubom 2020,07 eur.
Zároveň zamestnanec poberal aj príspevok za opatrovanie. Má nárok na zamestnaneckú prémiu? Mala by som asi zistiť, v akej výške bola vyplatená mzda z dohody? Pretože potom neviem či splní podmienku nároku, vzhľadom na výšku príjmu... Prosím poraďte
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

má nárok na ZP spolu za 8 mesiacov..
0 0
tinnnka tinnnka

tinnnka je offline (nepripojený) tinnnka

a nevadí, že 2 mesiace mala dohodu a z potvrdenia neviem kolko zarobila za dohodu.dohody sa vraj nezapočítavajú do nároku na zam. prémiu???
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

tinnnka Pozri príspevok
a nevadí, že 2 mesiace mala dohodu a z potvrdenia neviem kolko zarobila za dohodu.dohody sa vraj nezapočítavajú do nároku na zam. prémiu???
príjem z dohody sa započítava do posúdenia nároku.. len do časového posúdenia sa dohoda nezarátava.. ak teda mala trvalý prac. pomer 6 mesiacov, dosiahla príjmy 2020 eur, má nárok na ZP aj za mesiace, kedy bola len dohoda..
0 0
tinnnka tinnnka

tinnnka je offline (nepripojený) tinnnka

Veľmi pekne Vám ďakujem, že ste si našli čas a odpovedali mi. Pomohlo mi to k lepšej orientácii sa v problematike. A ten príspevkok na opatrovanie nemá na nárok žiaden vplyv? Čítala som príslušný paragraf a nenašla som tam, že takýto príjem ovplyvňuje nárok na ZP. Tak dúfam, že som to dobre pochopila. Ešte raz ďakujem.
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

tinnnka Pozri príspevok
Veľmi pekne Vám ďakujem, že ste si našli čas a odpovedali mi. Pomohlo mi to k lepšej orientácii sa v problematike. A ten príspevkok na opatrovanie nemá na nárok žiaden vplyv? Čítala som príslušný paragraf a nenašla som tam, že takýto príjem ovplyvňuje nárok na ZP. Tak dúfam, že som to dobre pochopila. Ešte raz ďakujem.
dobre si pochopila.. pekný deň..
0 0
juskam juskam

juskam je offline (nepripojený) juskam

Má zamestnanec nárok na ZP ak odpracoval 8 mesiacov v SR a 1 mesiac mal Potrvrdenia o príjme s ČR. A ak áno tak sa počíta do odpracovaných mesiacov na posudenie ZP a ten mesiac z ČR.
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

juskam Pozri príspevok
Má zamestnanec nárok na ZP ak odpracoval 8 mesiacov v SR a 1 mesiac mal Potrvrdenia o príjme s ČR. A ak áno tak sa počíta do odpracovaných mesiacov na posudenie ZP a ten mesiac z ČR.
nie,nemá nárok..
2 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
Má zamestnaec nárok, ak od:
1.1.2011 do 26.6.2011 rod.dovolenka
27.6.2011 do 31.12.2011 prac. pomer, ak áno má sa rátať 6 alebo 7 mesiacov pri výpočte?
Ďakujem.
0 0
geffertova geffertova

geffertova je offline (nepripojený) geffertova

Mám otázku ohľadom zamestnaneckej prémie za rok 2011. Priateľ pracoval 9 mesiacov normálne v pracovnom pomere. Hrubý príjem 2539,23. Chcel by si uplatniť zamestnaneckú prémiu. Ale koncom roka 2011 mu bola vyplatená predčasne ukončená životná poistka. Dostal iba odkupnú cenu, teda menej ako tam vložil, lebo ju ukončil predčasne. Dan neplatil žiadnu, lebo podla papiera, ktorý dostal od poisťovne mu ju nemali z čoho zraziť. Teraz neviem, či má nárok na zamestnaneckú prémiu, ak mal takýto príjem. Ak nemá, musím čiastku, ktorú dostal od poisťovne zahrnuť do hrubého prijímu.?Ak ano, tak v ktorom riadku danového priznania.
0 0
miska31 miska31

miska31 je offline (nepripojený) miska31

Dobrý deň. Mám tiež otázku k ZP. Mám zamestnanec nárok ak pracoval u jedného zamestnávateľa: marec, apríl a časť mája, a u druhého zamestnávateľa druhú časť mája, jún, júl a v auguste len do 9.8.2011. Neviem či to musí byť celých šesť mesiacov, alebo stačí časť mesiaca. A ešte jedna otázočka k inému prípadu: zamestnanec pracoval minulý rok celý na TPP. Od 10.9.2011 až do konca roka bol na PN. Je nárok na ZP osem alebo deväť mesiacov? Ďakujem pekne za odpovede.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

miska31 Pozri príspevok
Dobrý deň. Mám tiež otázku k ZP. Mám zamestnanec nárok ak pracoval u jedného zamestnávateľa: marec, apríl a časť mája, a u druhého zamestnávateľa druhú časť mája, jún, júl a v auguste len do 9.8.2011. Neviem či to musí byť celých šesť mesiacov, alebo stačí časť mesiaca.
stačí, ak v mesiaci má čo i len jeden deň zaplatený

A ešte jedna otázočka k inému prípadu: zamestnanec pracoval minulý rok celý na TPP. Od 10.9.2011 až do konca roka bol na PN. Je nárok na ZP osem alebo deväť mesiacov? Ďakujem pekne za odpovede.
ak do 9.9. mal zdaniteľný príjem, tak 9 mesiacov




v texte
2 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
Má zamestnaec nárok, ak od:
1.1.2011 do 26.6.2011 rod.dovolenka
27.6.2011 do 31.12.2011 prac. pomer, ak áno má sa rátať 6 alebo 7 mesiacov pri výpočte?
Ďakujem.
pre odpoveď potrebujem vedieť jej hrubý príjem..
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
ewita888 Pozri príspevok
pre odpoveď potrebujem vedieť jej hrubý príjem..
3543,-EUR
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
3543,-EUR
má nárok za 7 mesiacov
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať