Zavrieť

Porady

problem s netom

Zdravim, mam problem....trva to uz asi 4 dni....normalne mi siel....a zrazu ked chcem v hocijakom prehliadaci ist na hocijaku stranku...tak ju strasne dlho nacitava niekedy aj minutu... a pritom predtym mi hned skocila...neviem cim to moze byt aj ked mam dost rychle internetove pripojenie a ked hram csko tak ping je v normale ako vzdy a zaujimave je ze seed v torrente dneska presiahol 1,5MB/s co je taktiez v normale az na to ze stranky mi aj tak nejdu nacitat a ked tak...strasne dlho cakam...neviete kde moze byt chyba?? nieje to virusmi?
Facebook mi nejde vobec. Ostatne stranky ako tak nacita cakam strasne dlho. Diki za odpovede...
Usporiadat
marek0007 marek0007

marek0007 je offline (nepripojený) marek0007

ahojte lidicky mam problem s pristupom na jednu stranku a neeviem co stym skusil som vypnut firewal ale stale mi ju nenacita vsetko ostatne ide len tato teraporadna.cz nefachci. poradite mi prosim ale nejako polopate lebo som antitalent na pc. vsetko to nastalo po aktualizacii firefoxu. nejde ani v exploreri. dakujem za odpovede.
0 0
kabko kabko

kabko je offline (nepripojený) kabko

marek0007 Pozri príspevok
ahojte lidicky mam problem s pristupom na jednu stranku a neeviem co stym skusil som vypnut firewal ale stale mi ju nenacita vsetko ostatne ide len tato teraporadna.cz nefachci. poradite mi prosim ale nejako polopate lebo som antitalent na pc. vsetko to nastalo po aktualizacii firefoxu. nejde ani v exploreri. dakujem za odpovede.

Nejde to ani u mňa, takže problém nieje v tvojom PC...
0 0
marek0007 marek0007

marek0007 je offline (nepripojený) marek0007

kabko dakujem. a hadam to coskoro opravia.
0 0
dodopa dodopa

dodopa je offline (nepripojený) dodopa

zbesilo11 Pozri príspevok
Zdravim, mam problem....trva to uz asi 4 dni....normalne mi siel....a zrazu ked chcem v hocijakom prehliadaci ist na hocijaku stranku...tak ju strasne dlho nacitava niekedy aj minutu... a pritom predtym mi hned skocila...neviem cim to moze byt aj ked mam dost rychle internetove pripojenie a ked hram csko tak ping je v normale ako vzdy a zaujimave je ze seed v torrente dneska presiahol 1,5MB/s co je taktiez v normale az na to ze stranky mi aj tak nejdu nacitat a ked tak...strasne dlho cakam...neviete kde moze byt chyba?? nieje to virusmi?
Facebook mi nejde vobec. Ostatne stranky ako tak nacita cakam strasne dlho. Diki za odpovede...
Zdravim,

ešte skúsime pozrieť comp tootu utilitkou

Návod:
1.Stiahnite a nainštalujte Malwarebytes ( do googlu zadajte malwarebytes anti malware stahuj a nasledne stiahnite z ceskej stranky stahuj.centrum)
2.Po inštalacii bude chcet aktualizaciu (zruste ju) prejdite v samotnom programe na zalozku nastavenia-nastavenia aktualizacie a odfajknite prevziat a instalovat aktualizaciu programu ak je dostupna
3.Teraz chodte do aktualizacii a stiahnite najnovsiu virovu aktualizaciu
4.Prejdite do kontroly a spustte uplnu kontrolu
5.Po kontrole vsetko zmazte
6.Program vygeneruje log ktory sem potom vlozite

Ak niecomu nebudete chapat spytajte sa dnes tu vsak budem az vecer porpiade zajtra
0 0
zbesilo11 zbesilo11

zbesilo11 je offline (nepripojený) zbesilo11

tu je screen procesov v spravcovi uloh:
http://uploader.imghost.sk/imagehost...7g1o9ij42j.jpg
0 0
kabko kabko

kabko je offline (nepripojený) kabko

zbesilo11 Pozri príspevok
tu je screen procesov v spravcovi uloh:
http://uploader.imghost.sk/imagehost...7g1o9ij42j.jpg
Hmm...nevidno tam nič podozrivé...
reštartni PC aj ROUTER (vypni a zapni po 15-20sek.) a uvidíš či to ešte robí...
0 0
dodopa dodopa

dodopa je offline (nepripojený) dodopa

dodopa Pozri príspevok
Zdravim,

ešte skúsime pozrieť comp tootu utilitkou

Návod:
1.Stiahnite a nainštalujte Malwarebytes ( do googlu zadajte malwarebytes anti malware stahuj a nasledne stiahnite z ceskej stranky stahuj.centrum)
2.Po inštalacii bude chcet aktualizaciu (zruste ju) prejdite v samotnom programe na zalozku nastavenia-nastavenia aktualizacie a odfajknite prevziat a instalovat aktualizaciu programu ak je dostupna
3.Teraz chodte do aktualizacii a stiahnite najnovsiu virovu aktualizaciu
4.Prejdite do kontroly a spustte uplnu kontrolu
5.Po kontrole vsetko zmazte
6.Program vygeneruje log ktory sem potom vlozite

Ak niecomu nebudete chapat spytajte sa dnes tu vsak budem az vecer porpiade zajtra
Ak máte záujem spravte aj tento krok ak nie ešte sa môžme pozrieť hlbšie do PC
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať