Zavrieť

Porady

SOM SZČO A MAM DLHY V BANKE AJ AJ NA LIZINGOVKE AKO SA TOHO ZBAVIŤ??

POTREBUJEM PORADIŤ.

SOM UZ SZČO OD ROKU 2006 A NEDARI SA MI UŽ 2 ROKY MAM CCA KOMPLET DLHY ASI 15000 EURO AKO SA TOHO ZBAVIŤ NEMAM ŽIADEN MAJETOK A NEMAM S ČOHO SPLACAŤ MEŠKAM ALE BNKU SA SNAŽIM SPLACAŤ ALE NEVIEM AKO DALEJ
Usporiadat
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Nie je to len Tvoja vina,

určití vplyvní ľudia vymysleli a naštartovali KRÍZU

práve preto aby ešte viac zbedačili masy a zlikvidovali ľudí, čo sa vedia uživiť

výsledkom kombinácie práce svojich rúk a spravneho uvažovania.

V podstate máš 2 možnosti:

-usilovať sa získať lepšie platenú prácu a dlhy postupne splatiť.

- alebo sa na všetko vykašlať , prepísať na niekoho svoj majetok,
lebo o neho časom tak-či-tak prídeš,
a odcestovať z "tejtokrajiny" a nechat v nej aj svoje dlhy, a už sa tu viacej nevracať.
0 1
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Indeed Pozri príspevok
Nie je to len Tvoja vina,

určití vplyvní ľudia vymysleli a naštartovali KRÍZU

práve preto aby ešte viac zbedačili masy a zlikvidovali ľudí, čo sa vedia uživiť

výsledkom kombinácie práce svojich rúk a spravneho uvažovania.

V podstate máš 2 možnosti:

-usilovať sa získať lepšie platenú prácu a dlhy postupne splatiť.

- alebo sa na všetko vykašlať , prepísať na niekoho svoj majetok,
lebo o neho časom tak-či-tak prídeš,
a odcestovať z "tejtokrajiny" a nechat v nej aj svoje dlhy, a už sa tu viacej nevracať.
A si z toho vonku.

Nie tvoj zlý marketingový plán / obor živnosti/ pomer výdajpríjem / zle vytipovaný úver , ale určití vplyvní ľudia môžu za tvoj dnešný stav.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

ASO25 Pozri príspevok
POTREBUJEM PORADIŤ.

SOM UZ SZČO OD ROKU 2006 A NEDARI SA MI UŽ 2 ROKY MAM CCA KOMPLET DLHY ASI 15000 EURO AKO SA TOHO ZBAVIŤ NEMAM ŽIADEN MAJETOK A NEMAM S ČOHO SPLACAŤ MEŠKAM ALE BNKU SA SNAŽIM SPLACAŤ ALE NEVIEM AKO DALEJ
čo robíš ? / obor - - ak to padlo / ide do mínusu = prestaň to robiť + predaj všetko, čo máš k tomu

15000 záväzky ( v čom sú umŕtvené ??? )
aké hrubé príjmy
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

rudopp Pozri príspevok
A si z toho vonku.

Nie tvoj zlý marketingový plán / obor živnosti/ pomer výdajpríjem / zle vytipovaný úver , ale určití vplyvní ľudia môžu za tvoj dnešný stav.
Ked si taký mudry, odpovedz na otázku ktorá tu už bola niekde v diskusiach

nadnesená :

Ako je možné,že montážnici vo VW v Bratislave zarobia asi 1/3 z toho, čo zarobia ich nemeckí kolegovia?
Znamená to že nemeckí montážnici pracuju 2x tak intenzívnejšie a bratislavskí montažnici 2/3 pracovnej doby preflákajú,prekávičkujú a posedávajú na šatni ???
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Možno by bolo zvážiť malý konkurz. No nechám to ešte aj na ďalších skúsených poraďákov, ktorí vedia poradiť.
0 0
alessi alessi

alessi je offline (nepripojený) alessi

Pokoj a dobro
a nahradit vsetky dlzoby jednym uverom a splacat ten jednej banke? Samozrejme stanovit si rozumnu splatku a vhodny kalendar. A hladat alebo zakaznikov alebo robotu.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Lízingovke vrátiť lízovaný majetok. Zbavíš sa časti dlhu.....
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
môžeš urobiť tzv. osobný bankrot - viac to funguje v ČR, ale skúsiť to môžeš.
Zbav sa LZ - vrát lízingovke, aj ked to poriadne prerobíš. Ak sa však opred rokmi darilo a LZ máš odvtedy, tak si takmer na konci so splátkami - vydrž a vyčkaj, až s LZ budeš môcť disponovať, potom to predaj.
Poštová banka, ale aj iné banky ponúkajú zlúčenie viacerých úverov, dlhov do jedného. Získaš na tom tak, že budeš splácať len jeden úver a možno aj nižšie splátky, hoci povedzme dlhšiu dobu. Dokonca ťa môžu nastaviť tak, že ešte dostaneš nejaké financie pri podpise zmluvy.
Treba skúsiť, opýtať sa a zvážiť.
4 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

ASO25 Pozri príspevok
POTREBUJEM PORADIŤ.

SOM UZ SZČO OD ROKU 2006 A NEDARI SA MI UŽ 2 ROKY MAM CCA KOMPLET DLHY ASI 15000 EURO AKO SA TOHO ZBAVIŤ NEMAM ŽIADEN MAJETOK A NEMAM S ČOHO SPLACAŤ MEŠKAM ALE BNKU SA SNAŽIM SPLACAŤ ALE NEVIEM AKO DALEJ

malý konkurz ani osobný bankrot nie, odrežeš sa od externého financovania v podstate do konca života...

jediným správnym spôsobom ako sa zbaviť dlhov, je začať ich splácať zo zisku, nie si brať nový úver, kde zlúčiš doterajšie úvery a podobné nezmysly, lebo platiť úver úverom je špirála...

pozri sa na svoju situáciu očami tretieho človeka, kde je problém? všetci v tvojom businesse majú existenčné problémy? prečo prerábaš? nedokážeš produkovať/poskytovať služby viac? Mohol si rozpísať viac o svojom businesse... mať záväzky nie je žiadna katastrofa, aj keď sa ti momentálne nedarí, raz si hore, raz dole, kým si zdravý, máš všetko...
1 0
yoyo3333 yoyo3333

yoyo3333 je offline (nepripojený) yoyo3333

KEJKA Pozri príspevok
môžeš urobiť tzv. osobný bankrot - viac to funguje v ČR, ale skúsiť to môžeš.
Zbav sa LZ - vrát lízingovke, aj ked to poriadne prerobíš. Ak sa však opred rokmi darilo a LZ máš odvtedy, tak si takmer na konci so splátkami - vydrž a vyčkaj, až s LZ budeš môcť disponovať, potom to predaj.
Poštová banka, ale aj iné banky ponúkajú zlúčenie viacerých úverov, dlhov do jedného. Získaš na tom tak, že budeš splácať len jeden úver a možno aj nižšie splátky, hoci povedzme dlhšiu dobu. Dokonca ťa môžu nastaviť tak, že ešte dostaneš nejaké financie pri podpise zmluvy.
Treba skúsiť, opýtať sa a zvážiť.
Tiež sa prikláňam k názoru KEJKY, ale má to svoje ale... Keďže je už dlžníkom všade možne, tak mu žiadna banka žiaden úver v žiadnom prípade nedá!!! Možno keby niekto z rodinných príslušníkov bol ochotný úver vziať na seba a ASO25 by platil tú pôžičku tak by to šlo, ale otázne je či niekto aj keď z kruhu najbližších zaňho strčí hlavu do oprátky...?
ASO25... určite ťa v zúfalstve napadne aj možnosť úveru cez nebankovky. To v žiadnom prípade nerob...!!! Myslím si že to by už bolo úplne to najhoršie riešenie. Prajem ti veľa štastia s riešením tohto začarovaného kruhu.
Osobne si myslím že do tvojej situácie sa v dnešnej dobe môže dostať skoro každý... Ide len o výsledok niekoľkých nadvezujúcich zlých rozhodnutí...
0 0
yoyo3333 yoyo3333

yoyo3333 je offline (nepripojený) yoyo3333

Ospravedlnujem sa... už som to opravil...
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Indeed Pozri príspevok
Ked si taký mudry, odpovedz na otázku ktorá tu už bola niekde v diskusiach

nadnesená :

Ako je možné,že montážnici vo VW v Bratislave zarobia asi 1/3 z toho, čo zarobia ich nemeckí kolegovia?
Znamená to že nemeckí montážnici pracuju 2x tak intenzívnejšie a bratislavskí montažnici 2/3 pracovnej doby preflákajú,prekávičkujú a posedávajú na šatni ???
Presne mi to vysvetlil zástupca majiteľa (Nemec) v DS.

Kupoval som maďarský recyklovaný papier (cenu už neviem).
Z neho som dal u nás v tlačiarni vytlačiť a zošiť návody.
Tlačiarka pýtala po 3 rokoch ceny z 1,9 Sk/ kus zvýšenie na 2,15 Sk/kus.
Neodsúhlasil mi to zvýšenie.
(raz keď bolo niektorého návodu málo a bolo treba súrne - - dal som doviezť z Nemecka : 5,8 Sk/kus)

A keď som mu to takto vysvetľoval, povedal, že v Nemecku majú takú cenu OPRÁVNENE (Neodsúhlasil mi to zvýšenie)
0 0
alessi alessi

alessi je offline (nepripojený) alessi

Pokoj a dobro
a co takto neorientovat sa len na nemecky trh? Resp. Iny dodavatel? Suhlas s ostatnymi najlepsie platit zo zisku. Pracujem v podobnej brandzi. Skus pohladat niekoho skuseneho.
Recyklac je drahy papier. Ja robim navody cez euro. Aj s tlacou.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

ASO25 Pozri príspevok
POTREBUJEM PORADIŤ.

SOM UZ SZČO OD ROKU 2006 A NEDARI SA MI UŽ 2 ROKY MAM CCA KOMPLET DLHY ASI 15000 EURO AKO SA TOHO ZBAVIŤ NEMAM ŽIADEN MAJETOK A NEMAM S ČOHO SPLACAŤ MEŠKAM ALE BNKU SA SNAŽIM SPLACAŤ ALE NEVIEM AKO DALEJ
A ako chceš otvoriť ten BAR, keď si zadĺžený po uši? A si? A chceš niečo otvoriť? Fakt? Veď by si sa teda mal doučiť jazyk slovenský, aby si mohol vystaviť faktúru a dodávateľ sa nezľakol. A ak si fakt tak zadĺžený, prever, akého máš účtovníka. lebo čím horšie tým lepšie v tomto fachu. Účtovníčka SDKÚ 8 rokov na tvrdo, vojaci a policajti budú vracať, čo im tiežúčtovníci zle vypočítali, takže ťažko sa dnes podniká.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
aký bar? v zadaní nič nevidím.......
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Pikoška, Ty si vždy taká milá.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Kejka, ja som účtovník, ja prelustrujem, nie prešustrujem - VŠETKO!
0 0
alessi alessi

alessi je offline (nepripojený) alessi

Pokoj a dobro
rudopp Pozri príspevok
Presne mi to vysvetlil zástupca majiteľa (Nemec) v DS.

Kupoval som maďarský recyklovaný papier (cenu už neviem).
Z neho som dal u nás v tlačiarni vytlačiť a zošiť návody.
Tlačiarka pýtala po 3 rokoch ceny z 1,9 Sk/ kus zvýšenie na 2,15 Sk/kus.
Neodsúhlasil mi to zvýšenie.
(raz keď bolo niektorého návodu málo a bolo treba súrne - - dal som doviezť z Nemecka : 5,8 Sk/kus)

A keď som mu to takto vysvetľoval, povedal, že v Nemecku majú takú cenu OPRÁVNENE (Neodsúhlasil mi to zvýšenie)
ach. Som sa sekol. Ja ze su to ceny v eurach. Tak to idem pisat SS
0 0
Don133 Don133

Don133 je offline (nepripojený) Don133


Nájdi si prácu ako zamestnanec a začni splácať.....môžeš skúsiť požiadať o splátkový kalendár,aby si znížil výšku splátok ....kedže si SZČO veritelia si uplatnia aj úroky z omeškania, čím dlhšie budeš váhať tým sa len zhorší tvoja situácia a dlh narastie
1 0
maco38 maco38

maco38 je offline (nepripojený) maco38

Zdravim ked nemate ziaden majetok tak nemate oco prist a ani banka nema co zobrat , sice dostanete exekuciu ale to len na papieri . dalej musite si hladat zamestnanie iba na zivnost aby na vas nemali dopad .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať