Zavrieť

Porady

Problémy so sestrou

Dobrý večer.
Chcela by som niekoho poprosiť o radu ohľadom sestry má 16 rokov a máme s nou veľmi velké problémy. Strašné je agresívna boli sme s ňou pri obvodnému lekárovi a ten nás poslal na psychiatrické vyšetrenie tam jej robili drogové odbery ale bolo všetko o.k aj na alkohol a tie tiež vyšli poriadku zistili sme že dosť fajčí málo čo chodí do školy a k mamke je veľmi drza a komunikuje s ňou hrozne mamka ked sa k nej ozve tak jej povie že lepšie by bolo keby tu nebola nech odijde z domou tak to nás šokuje a bojíme sa aby jej tak nepreskočilo že nám ublíži.Ked sme boli tak ako som už písala na psychiatrii tak tam nám len povedali že to chce len čas a že ju máme nechat volne ale to sa neda ked vydíme že to vôbec neni poriadku tak by som chcela poprosiť o radu kde by sme mali s nou ešte isť na aké vyšetrenie alebo na ake liečenie.Je toho veľmi vela hrozného ale aspon tak skrátka som opísala.Veľmi pekne ďakujem za skoru odpoveď.
Usporiadat
A.Helenka A.Helenka

A.Helenka je offline (nepripojený) A.Helenka

hmmm... ja
...toto sa ja snažím - neobzerať sa späť - len sa mi to nie vždy darí tak, ako chcem...
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

rudopp Pozri príspevok
Veď to

(deti vyrástli / dospeli - - ja som zostal "puberťák" )
Helenka Pozri príspevok
..toto sa ja snažím - neobzerať sa späť - len sa mi to nie vždy darí tak, ako chcem...

Život je jednosmerka


(o minulosti používať slová "prečo" // "keby"" je BLBÉ - - aj tak ju nezmeníšššš )
0 0
A.Helenka A.Helenka

A.Helenka je offline (nepripojený) A.Helenka

hmmm... ja
Jaanka, ak nie ste spokojní s výsledkom vyšetrenia,ktoré ste so sestrou absolvovali u psychiatra, možno by bolo dobré skúsiť kontaktovať iného.
Ja osobne by som skúsila nájsť dobrého psychológa a pokúsila sa konzultovať s ním. Psychiater podchytí problém, bude ho riešiť, liečiť, ale rozhovor s dobrým psychológom vie uvoľniť bariéry, pomôcť dostať sa do hĺbky problému a môžno ukáže cestu jeho riešenia. Len je potrebná vzájomná dôvera, bez nej to nejde. Toť moja rada, možno nie správna,konštruktívna, ale ja to takto cítim. Veľmi-veľmi držím palce, verím, že je to strašne ťažké.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať