Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
alaya1 Pozri príspevok
Ako pridem na to, ci mam novu sukromnu spravu, novy odkaz, ked vsetko na liste pri nicku je rovnako silne sfarbene. Stara porada bola ovela lepsia
aj toto bude poriešené Staré je vždy lepšie až kým nespoznáme to nové aj keď nie vždy to platí. Táto zmena však nemala nijak vážne meniť pôvodné veci (to ešte len príde , ale niektoré veci sú nefunkčné lebo sa to úplne prerábalo, dokonca sme sa museli v niektorých veciach vracať o krok späť k starej verzii aby to bolo funkčné tak ako predtým.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ten nový odkaz sa prejaví tak, že sa objaví pri "Moje notifikácie" číslo, ktoré znamená počet nových odkazov alebo ss. Aspoň mne to tak včera ukázalo, keď som mala nový odkaz. Zdá sa, že tie tlačidlá užitočné a súhlasím sa nezobrazujú pri niektorých operačných systémoch počítača, nezávisí to od prehliadača. http://www.porada.sk/t176677-p10-upr...ml#post1852280
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Žabinka Pozri príspevok
Opätovne prosím o zaradenie voľby pridať obrázok aj do jednoduchej (rýchlej) možnosti poslania odkazu do profilu, nielen do rozšírených možností. Ďakujem.
Posúvam moju prosbu.
7 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ďakujem za urgenciu, bude to, ak je niečo súrne dajte tomu veľa užitočných hlasov, rýchlejšie to nájdem. Ak dám na to súhlas, tak to je správa že to bude.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
m.hladka Pozri príspevok
Na druhom PC mám Vistu a tam som našla "Súhlas", ale na mojom PC nie, takže ... sorry

prehliadač: Internet Explorer
potrebuje presnejšiu verziu, skús kliknúť tu: http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1
Skopíruj sem obsah prvých troch tabuliek. Ď.

Poprosím aj ostatných, keď nahlasujú chybu, nech tu skopírujú prvé tri tabuľky odtiaľto: http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1
Potom viem presne Vaše nastavenia. Ak máte Internet Explorer 6 alebo 7, rovno Vám odporúčam nainštalovať si nový, pretože tieto sa na stránkach prestávajú podporovať. Dôvod je jednoduchý, čas strávený tomu aby web fungoval v IE6 fungovalo je škodlivý zdraviu
Naposledy upravil Richard : 20.09.11 at 11:26
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Už som na to prišla, že poznámka malými písmenami je "Minikomentár"
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
V mojom profile sa mi zobrazujú príspevky, ktoré som pridala za posledných 24 hodín.
Prosím o rozšírenie na zobrazovanie všetkých príspevkov, ktoré som doteraz pridala (koľkokrát sa k nim vraciam, hlavne, ak je zadaná podobná otázka, na ktorú som už odpovedala)
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Richard Pozri príspevok
potrebuje presnejšiu verziu, skús kliknúť tu: http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1
Skopíruj sem obsah prvých troch tabuliek. Ď.

Poprosím aj ostatných, keď nahlasujú chybu, nech tu skopírujú prvé tri tabuľky odtiaľto: http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1
Potom viem presne Vaše nastavenia. Ak máte Internet Explorer 6 alebo 7, rovno Vám odporúčam nainštalovať si nový, pretože tieto sa na stránkach prestávajú podporovať. Dôvod je jednoduchý, čas strávený tomu aby web fungoval v IE6 fungovalo je škodlivý zdraviu
No ale Tweety písala, že jej to robí aj mozilla ff, aj iný prehliadač, čo keď to nesúvisí len s prehliadačom ale aj s operačným systémom v počítači? Ja som počítačový laik, len som čítala príspevky od iných aj od m.hladkej, jej to išlo v IE na inom počítači, kde mala vistu.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tak teda, Kvaka mi zaslala odkaz,dakujem, chcela som jenj odpovedat odkazom, no nemozem jej poslat. Cez konverzaciu.
naco bolo toto vsetko dobre, ved to fungovalo a aj bolo ucelne a priehladne.
0 0
Zužu Zužu

Zužu je offline (nepripojený) Zužu

v príspevkoch sa mi nedá nastaviť "práca s témou"
1 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Prosím Vás, sú tu niekde vysvetlivky k ikonkám?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Takze cez chrom mi neukazuje upravu prispevku, neidu mi SS, ani pisanie odkazov.Ked napisem prispevok, neukazuje mi ikonky pod nim, len ostatnym
Cez mozilu neide toto co aj cez chrom a este k tomu, nemozem cez kurzor mysky klikat na ikonky pod prispevkom.Slova v prispevku mi na konci riadka deli, ako chce..
Porada mam len na polovici monitora, ostatne je reklama.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

alaya1 Pozri príspevok
Takze cez chrom mi neukazuje upravu prispevku, neidu mi SS, ani pisanie odkazov.Ked napisem prispevok, neukazuje mi ikonky pod nim, len ostatnym
Cez mozilu neide toto co aj cez chrom a este k tomu, nemozem cez kurzor mysky klikat na ikonky pod prispevkom.Slova v prispevku mi na konci riadka deli, ako chce..
Porada mam len na polovici monitora, ostatne je reklama.
Ja mám mozillu a ide mi to. Pošli Richardovi tie tabuľky, čo pýtal v príspevku 206.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Ďalej by som prosila na stránke len slovenčinu ...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

je to hrozné,ak sa dostanem do profilu,tak ho vymažem a už nebudem sem chodiť ani čítať....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mam skopirovat tri tabulky z p.206?a tu prilepit? Mne neidu SS, tak mu to poslat nemozem.
Ja pouzivam chrom. Mozilu som len skusala.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Je niekto spokojný s novou úpravou?? Ja moc nie, teraz sa mi to zdá neprehľadné a roztiahnuté na obrazovke. Stará porada bola lepšia
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ja mam problem s pisanim prispevku,ale aj ss.
Kurzor si beha,kde sa mu zachce,mam to cele nejake roztrasene,mam problem dopisat ....

Chyba je len u mna, alebo to robi viacerym?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

arizona Pozri príspevok
Ja mam problem s pisanim prispevku,ale aj ss.
Kurzor si beha,kde sa mu zachce,mam to cele nejake roztrasene,mam problem dopisat ....

Chyba je len u mna, alebo to robi viacerym?
mne písanie príspevku na ff 6.0.2 ide dobre.
1 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... ja "zatiaľ" také problémy, aké si tu popisované - nemám ...
dúfam, že to aj naďalej tak zostane ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať