Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Daniela12345 Pozri príspevok
Ako mám zrušiť otáznik v príspevku? Podarilo sa mi dať 1 príspevok 2x.
-ak mas temu 2x , tak sama ju zmazat nemozes. Pouzi v jednej z tem tlacitko nahlas a napis moderatorovi odkaz. Ak mas odpovede v oboch, tak zluci temy.Ak je jedna z nich bez odpovede, tak ju vymaze.

- otaznik v prispevku zrusis :
chod na upravit prispevok, zroluj nizsie a tam vedla smajlikov mas moznost odkliknut "bez ikon". klikni na to a daj ulozit.

Ak si nevies rady, pouzi tlacitko nahlas pri konkretnom prispevku, napis co potrebujes a moderator ti to prerobi
4 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Richard, mam jeden dotaz a prosbu.

Ked niekto pridava novu temu, tak tam naskoci hned zaradenie do Poradackej kaviarne. Mozno kazdy nepochopi, ze tu ponuku mozno rozbalit...
Pozri do kaviarne, aky je tam bordel...

Prosim ta, nemohol by si tam dat nejake "do oci bijuce" upozornenie,ze treba rozbalit ponuku a vybrat vhodne zaradenie,aby vsetko nekoncilo v Kaviarni?
Diky
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...šmarjá, a keď chcem z jednej stránky prejsť na druhú-teda napr. odtialto na hlavnú stránku porady, vypytuje sa ma, či chcem naozaj opustiť stránku...to bude furt?..
2 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Veronika, na hlavnú stránku sa dostaneš ak stlačíš domček na ľavej strane pod lištou Porady.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...joj, díky ti..len aby aj strecha s tým domčekom nespadla...odskúšam...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Domcek som nenasla, len tri hlavy, ale funguje to aj s nimi.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

durisovad Pozri príspevok
Domcek som nenasla, len tri hlavy, ale funguje to aj s nimi.
domček - Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  domček.jpg
Zobrazení: 35
Veľkosť:  44.8 KB
4 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Ešte stále neviem zistiť, kto mi v akej odpovedi pridelil bod, aby som mohla poďakovať.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

durisovad Pozri príspevok
Domcek som nenasla, len tri hlavy, ale funguje to aj s nimi.
tie tri hlavy fuguju uz zopar rockov, chi, chi...
ja iba cez ne chodievam .-)
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

[QUOTE=verkaz;1853046]Ešte stále neviem zistiť, kto mi v akej odpovedi pridelil bod, aby som mohla poďakovať.[/Q]
..ved ich vidiet v odpovedi na uzitocnom tlacitku..
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Adi11: A ty každý deň prehľadávaš svoje príspevky, či ti tam niekto nedal užitočné? Aby si mohla poďakovať?
2 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..no to urcite nie..v tomto som lajdak priznam sa..a ani moc ich nemam..
..jasne, ze ta tabulka bola lepsia..lenze este nie je na svete..takze kto chce dakovat musi si pockat na nu, alebo pozriet svije prispevky..ked uz tak..
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

....nejaký fatal error, či čo to je, že sa pochvalu nepodarilo uložiť - akože behom hodiny som len 4 chcela dať :-((( - skúšala som aj bez textu aj s textom na rôzne príspevky.... ....a trvalo mi takmer 3 týždne, kým som náhodou na "starej stránke" prišla na to, kto mi dal bodík (som si najskôr myslela, že to je za "pochvaly" no a teraz.... TAKŽE ĎAKUJEM VŠETKÝM ZA PRIDELENÉ BODÍKY OD 16.09.2011 DO ???? - neviem, kedy to nájdem
1 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

...jaaaj, ešte taká vecička - neviem, ako sa to volá, ale keď som sa predtým "postavila" na názov témy, tak som videla aj nejaký text a teda som vedela odhadnúť, či otvoriť alebo nie....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

tictac7 Pozri príspevok
...jaaaj, ešte taká vecička - neviem, ako sa to volá, ale keď som sa predtým "postavila" na názov témy, tak som videla aj nejaký text a teda som vedela odhadnúť, či otvoriť alebo nie....
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  topic_text_in_mouse_over.jpg
Zobrazení: 35
Veľkosť:  12.2 KB
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

srska Pozri príspevok
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  topic_text_in_mouse_over.jpg
Zobrazení: 35
Veľkosť:  12.2 KB
Ďakujem, srska, tak mi to ide, ale na "titulke" (teda, tam, kde sú všelijaké témy s najnovšími prípevkami - po "domčeku" alebo "troch hlavách" alebo po natiahnutí stránky) to nejde :-(
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

tictac7 Pozri príspevok
Ďakujem, srska, tak mi to ide, ale na "titulke" (teda, tam, kde sú všelijaké témy s najnovšími prípevkami - po "domčeku" alebo "troch hlavách" alebo po natiahnutí stránky) to nejde :-(
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  topic_text_in_mouse_over_porada.jpg
Zobrazení: 26
Veľkosť:  70.6 KB
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....achbooože, prečo mi to nejde??!!!(som si zahundrala nahlas dnes ráno pri otvorení porady)...a had, ktorý mi sedel za zadkom a pil kávu z môjho hrnčeka,mi hovorí:..."ty si neskutočná, ty keď si zaumieniš, všetko musí byť hneď,najlepšie okamžite a fčuľ!..však vydrž trochen, nech to dorobia, jedovať sa môžeš aj potom a naraz,nie takto potroške, mohla by si byť rada, že aspoň dvere sú otvorené a máš kde ísť...keby zavrel poradu na týždeň, tak vás všetkých od*****!!"......tak prosím, moj had mi takto okrásnil deň, nuž budem trpezlivá,nebudem nadávať a počkám a prosím vás, počkajte tiež,máme čas,nič nám neujde!...len trpezlivosť,mušky sa vychytajú postupne...

...a toto je úplne mimotémy..tak vám prajem krásny deň,klud a pohodu...vydržať!...
2 0
airin.nice airin.nice

airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

ale ved tu vobec nic nejde.
dam si do vyhladavaca stravne, stravne listky, gastrolistky a ziadny ani podobny vyraz mi vyhladavac nenajde.

hlavne ze to tu mam predplatene.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Prečo sa mi od rána nedá otvoriť Poraďácka kaviareň?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať