Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja by som bola za to, aby si napísal, čo sa zmenilo-konkretne vylepšilo, odpratalo,vynovilo...lebo takto tu budeme čítať kopu všelijakej omáčky, kým sa dopátrame ku svojej kapuste..
..už som sa dozvedela, že mrzne kvoli pomalšej rýchlosti, teraz počkám, čo ďalej-obrázky nejdú do profilov, ja mám kvoli reklamám len dvve tretiny monitora a tým pádom tlačítka "neužitočné a nevhodné" tesne pod "súhlasím"-teda ľahko sa pomýlim a panta je na svete a vysvetluj to potom!...
...ale inak sa mi páči...
9 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Keď sa prihlásim,nie je vpravo hore vyznačené,že som prihlásený.Až keď kliknem na rubriku "Domácnosť",je to tam.Ale keď sa prekliknem inam,zas nie som.Až po nejakom čase mi ukazuje prihlásenie stále.Napriek tomu,že mi neukazuje prihlásenie,viem poslať príspevok,nie však reakciu na niekoho.Toto mi robilo aj v minulom formáte.
A ešte jedno:Nedá sa zmeniť (stačí mne) farba pozadia?Ja modrú farbu strááášne neznášam.
0 0
Katija Katija

Katija je offline (nepripojený) Katija

Richard Pozri príspevok
Ďakujem za trpezlivosť, trošičku to potrvá kým sa to všetko naladí ako má
V opere konečne vidno mená pri "užitočné" a "neužitočné". Takže veľká pochvala.
Mne sa nepáči ako sa zmenili smajlici. Vyhadzujem si ich z podpisu. Ostatné u mňa OK.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja by som ešte dodala,keby sa na titulke-úvodnej strane porady, dalo pod novými témami urobiť zretedelné upozornenie, aby sa témy zadávali do tých sekcií, ktorých sa týkajú...aby sa nestalo, že téma o myčke je v kaviarni-patrila by podľa mňa do Domácností, takisto téma o nemocenských dávkach -ale asi treba na to dôrazne upozorniť........každý predsa vie čítať a vie, o čom zadáva tému, nuž bolo by to prehľadnejšie a nie domotané krížom krážom,a archív by mal byť vyššie, lebo nie každý vie, kde je a kde a ako hľadať..no a keď sa sem dostane úplne neznámy člen a chce zadať otázku,veru pri dnešnom nedostatku času a trpezlivosti veru nebude snoriť-ale capne hocikde...
Naposledy upravil pepsikova : 19.09.11 at 10:18
2 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Poradu mám na necelých 2/3-nách obrazovky, mne osobne sa to veru nepáči. Stopla som si zobrazovanie reklám, je to tým?
0 0
Katija Katija

Katija je offline (nepripojený) Katija

Teraz sa z prvej stranky stratil zoznam najnovších tém.
Clipboard01.jpg  
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

to zdenka 0705: áno
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Poradu mám na necelých 2/3-nách obrazovky, mne osobne sa to veru nepáči. Stopla som si zobrazovanie reklám, je to tým?
U mňa v téme 2/3 príspevky a 1/3 reklama
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

ďakujem
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Keď kliknem na +Odpovedať na tému, hodí ma len do rýchlej odpovede. A ako sa dá priložiť obrážtek terazky, há?...
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

jozka56 Pozri príspevok
U mňa v téme 2/3 príspevky a 1/3 reklama
Jožka, tak to radšej tú prázdnu plochu
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zdenka 0705 Pozri príspevok
Poradu mám na necelých 2/3-nách obrazovky, mne osobne sa to veru nepáči. Stopla som si zobrazovanie reklám, je to tým?
..

..no áno, nemáš reklamy, len prázdny priestor..aj ja to mám tak..
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

A nevidím šúťák
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Ahá, už som na to prišla, musím odpovedať cez formátovať odpoveď...
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Aby som len nekritizovala, páči sa mi "súkromie profilu" .... len keby bolo možné po slovensky.... veď sme Slováci, ... či?
6 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Poradu mám na necelých 2/3-nách obrazovky, mne osobne sa to veru nepáči. Stopla som si zobrazovanie reklám, je to tým?
ak máš horizontálne rozlíšenie 1280 pixelov, tak blok porady je 950 a ostatok je na reklamný blok
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Žabinka Pozri príspevok
Keď kliknem na +Odpovedať na tému, hodí ma len do rýchlej odpovede. A ako sa dá priložiť obrážtek terazky, há?...
Obrázok viem dať len priložením linku
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

srska Pozri príspevok
ak máš horizontálne rozlíšenie 1280 pixelov, tak blok porady je 950 a ostatok je na reklamný blok
....a ako sa to dá vyriešiť?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

A v najnovších albumoch bolo vidieť (pod obrázkom) od koho je album, teraz to nevidieť.
0 0
TomosP TomosP

TomosP je offline (nepripojený) TomosP

DRAK + individuální nastavení obrazovky

Dobrý den, dosud jsem měl na DRAKovi v pravé části zobrazená poslední diskutovaná témata z DRAKa. Nyní se tam zobrazují poslední témata i z jiných oblastí, které mne nezajímají (snížení hurdiskového stropu a pod.).
Dá se nějak někde nastavit, co chci míz v pravé části obrazovky?
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať