Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
olga88 Pozri príspevok
Pan Richard, doterz som na poradu chodila cez OBSLUHA a nove prispevky.Teraz mi to nefunguje. Prosim o radu, ako postupovat. Vopred dakujem
..

..porada je už týždeň v reorganizácii...treba prečítať tému..od roku 2004 by si mohla vedieť,ako to tu fičí...
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Keď sa už prerába, nebolo by lepšie keby, ak mi príde notifikácia, aby "chlievik na odpoveď" bol v mene toho od koho prišla? Neviem či len ja musím potom mazať odpoveď čo som dal sebe samému...
Naposledy upravil Gapo : 23.09.11 at 15:14
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Doplnil som do prvého príspevku, že menu OBSLUHA súvisí s vyhľadávaním. Už to snáď čoskoro bude, pracujeme na tom
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Gapo Pozri príspevok
Keď sa už prerába, nebolo by lepšie keby, ak mi príde notifikácia, aby "chlievik na odpoveď" bol v mene toho od koho prišla? Neviem či len ja musím potom mazať odpoveď čo som dal sebe samému...
Aká notifikácia? Na email o novom príspevku, súkr. správe či?
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Richard Pozri príspevok
Aká notifikácia? Na email o novom príspevku, súkr. správe či?
zareagujem na toto: ak mi niekto napíše ss-ku a ja mu chcem odpovedať, dám "odpovedať" a zároveň musím vyplniť aj adresáta ... predtým ten adresát tam bol automaticky ...
2 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Skúsim aj ja pridať svoju prosbu. Niektorí tu na Porade (zrejme novší členovia alebo neviem podľa akého kritéria) nemáme možnosť posielať odkazy do profilov iných členov (keď sa chcem napr. poďakovať a k tomu niečo aj dodať) a tiež nemáme možnosť posielať ani prijímať SS. Ja sa viem do profilu niekoho dostať napr. len cez pochvalu za nejaký jeho príspevok.

Nedá sa to zmeniť?
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Nella_2 Pozri príspevok
Skúsim aj ja pridať svoju prosbu. Niektorí tu na Porade (zrejme novší členovia alebo neviem podľa akého kritéria) nemáme možnosť posielať odkazy do profilov iných členov (keď sa chcem napr. poďakovať a k tomu niečo aj dodať) a tiež nemáme možnosť posielať ani prijímať SS. Ja sa viem do profilu niekoho dostať napr. len cez pochvalu za nejaký jeho príspevok.

Nedá sa to zmeniť?
Toto sa stalo tým, že niektorí členovia porady si dali zviditeľniť profil len napr. pre priateľov, či pre kontakty. Ani ja (hoci som tu trošku dlhšie ako ty) nemám možnosť sa k niektorým členom dostať, nakoľko nie som ich "priateľ" (ja som si dala "registrovaných členov").
5 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

rodina1 Pozri príspevok
Toto sa stalo tým, že niektorí členovia porady si dali zviditeľniť profil len napr. pre priateľov, či pre kontakty. Ani ja (hoci som tu trošku dlhšie ako ty) nemám možnosť sa k niektorým členom dostať, nakoľko nie som ich "priateľ" (ja som si dala "registrovaných členov").
Ale ja som túto funkciu nemala ani pred týmito zmenami a viacerí sa tu na to sťažovali... najprv som si myslela, že je to nejako limitované počtom príspevkov, dobou registrácie... ale stále tú možnosť nemám.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
skús mi poslať do profilu niečo ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Nella_2 Pozri príspevok
Skúsim aj ja pridať svoju prosbu. Niektorí tu na Porade (zrejme novší členovia alebo neviem podľa akého kritéria) nemáme možnosť posielať odkazy do profilov iných členov (keď sa chcem napr. poďakovať a k tomu niečo aj dodať) a tiež nemáme možnosť posielať ani prijímať SS. Ja sa viem do profilu niekoho dostať napr. len cez pochvalu za nejaký jeho príspevok.

Nedá sa to zmeniť?
..

..do profilu iného člena sa dostaneš kliknutím na jeho nick-ten modrý, hocikde,aj z hlavnej stránky,alebo z príspevkov a potom mu môžeš nechať odkaz v jeho profile...mne to tak fičí v mozile stále, aj teraz som to odskúšala, náhodným nickom...
...a ss-ky by si si mala nastaviť vo svojich nastaveniach, pozri tam, či ich nemám zablokované...
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

nemám takú možnosť... iba ak cez pochvalu Tvojho príspevku
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
arizona Pozri príspevok
...VYHĽADÁVANIE PRÍSPEVKOV a pod. je nedostupné (okrem horného Google vyhľadávania) cca do 23.9. obeda
... tento dátum registrujem teraz v Richardovom príspevku, ale mám dojem, že sa priebežne aktualizuje (posúva)
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Už mi ide všetko
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Tiež sa mi zdá, že to už ide všetko aj cez obsluhu.
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Pepsi, prikladám printscreen - čo vidím ja v Tvojom profile... nemám tam žiadne okno, do ktorého by som mohla písať odkaz.
Profil.jpg  
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Stefan2005 Pozri príspevok
... tento dátum registrujem teraz v Richardovom príspevku, ale mám dojem, že sa priebežne aktualizuje (posúva)
potvrdzujem čo truch i Tamila - 17:18 to ešte nešlo, od 18:00 fungujú Nové príspevky, Dnešné príspevky,....
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

fajn...aj mne to funguje
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Nella_2 Pozri príspevok
Pepsi, prikladám printscreen - čo vidím ja v Tvojom profile... nemám tam žiadne okno, do ktorého by som mohla písať odkaz.
..

..tak to ti teda nevim, ako je toto možné..to okno je všade, u každého a ja mám nastavené, že do profilu mi môže písať každý prihlásený člen, teda aj ty...
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

pepsikova Pozri príspevok
..

..tak to ti teda nevim, ako je toto možné..to okno je všade, u každého a ja mám nastavené, že do profilu mi môže písať každý prihlásený člen, teda aj ty...
ale niektorí členovia takú možnosť nemáme (už tu o tom niektorí písali) - neviem, podľa akého kľúča to je...
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Nella_2 Pozri príspevok
Pepsi, prikladám printscreen - čo vidím ja v Tvojom profile... nemám tam žiadne okno, do ktorého by som mohla písať odkaz.
Nelka,u Pepsi je všetko ok, ty budeš mať niečo zle v nastaveniach,len ja neviem čo Väčšinou sa to stáva u členov, ktorí majú málo bodov, skús poslať odkaz niekomu inému, trebárs aj mne, ak to nepôjde, chyba bude u teba.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať