Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

erzet Pozri príspevok
Ospravedlňujem sa keď som niečo zmeškal, ale fotky do fotoalbumu a dajú dávať iba po jednej fotke? Nešlo by to urobiť tak ako na FB, že sa tam dá dať naraz viac fotiek?
Keď som nedávno pridávala fotky do albumu, počet fotiek súvisel s ich veľkosťou. Keď to boli fotky z fotoaparátu, tie mali väčšiu veľkosť (viac MB), sťahovalo po 2-3 ks. Z mobilu boli menšie, tie sťahovalo po 3-4 ks.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Ide o systém ukladanie do fotoalbumu
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Ja som včera pridávala nový album, fotky z mobilu, predtým som pridávala cca po 5-8 fotiek naraz, včera - po úpravách na porade, išli fotky iby po jednom. No a nechcite počuť, čo som povedala, keď som omylom niečo stlačila a všetkých 19 sa mi vymazalo a musela som odznova....
Je to veľmi zdĺhavé, po úpravách ešte zdĺhavejšie, mnohí tú trpezlivosť mať určite nebudú.
Aj ja sa pripájam k žiadosti, aby sa systém vkladania urýchlil.
1 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Chceme počuť
0 0
kira kira

kira je offline (nepripojený) kira

Priznám sa, že som nečítala všetko, ale vyhľadávanie mi nejde.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
ani mne vyhľadávanie nejde, teda nefunguje rozšírené, ani triedenie, ani si neviem vybrať do filtra konkrétnu Poradu, zakaždým vypíše, že nenašlo nič.
Som nútená použiť len jednoduché vyhľadávanie, potom mi vyhľadá nerelevantné príspevky.
navyše usporiadanie je také, že nezalamuje vo všetkých oknách ich obsah, tak napr. sa mi nezobrazuje dátum posledného príspevku /len pri takom zmenšení na displeji, že vidím len s lupou, že ten dátum tam je/.
Ďalej zoznam je x-strán, predtým riadne udávalo, že je to napr. strana 5 z 15, ale teraz mi to ukazuje po častiach 1 z5, pri štvrtej mi naskočí dalsie napr 4 z7, naskor 7 z 12, pokračuje 10 z14,..... takže ani neviem, kde je koniec vyhľadávania.
Hrôza
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

veronikasad Pozri príspevok
Nie som zberateľom bodov na Porade, napriek tomu by som bola vďačná za rozlúštenie tejto záhady. Cez nastavenie vidím tri čierne body (v rôznych témach), keď kliknem na daný príspevok, nie je tam žiadne hodnotenie člena, ktorého vidím v nastaveniach.
Nie je to tema ktoru si zakladala ty? Ja som zalozila temu, vyriesila sa a ked mi niekto klikol na "vyriesene", dostala som za to cierny bod... za to ze sa vyriesila moja tema. Ja si na vyriesene teda ani neklikam uz

Mozno je cierny bod aj za to, ze "aj mne sa paci", na zalozenu temu.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

veronikasad Pozri príspevok
Nie som zberateľom bodov na Porade, napriek tomu by som bola vďačná za rozlúštenie tejto záhady. Cez nastavenie vidím tri čierne body (v rôznych témach), keď kliknem na daný príspevok, nie je tam žiadne hodnotenie člena, ktorého vidím v nastaveniach.
a nebude to tak, že ktosi ti dal napr. neužitočné, zábavné a pod., teda klikol na tie hodnotiace slovká, ktoré teraz už v hodnotení chýbajú.
tým pádom server eviduje, že máš "čierny" bodík", ale neukáže, kto ti ho dal, lebo tie tlačítka už nie sú a ich obsah sa asi tiež už vymazal...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Heni Pozri príspevok
a nebude to tak, že ktosi ti dal napr. neužitočné, zábavné a pod., teda klikol na tie hodnotiace slovká, ktoré teraz už v hodnotení chýbajú.
tým pádom server eviduje, že máš "čierny" bodík", ale neukáže, kto ti ho dal, lebo tie tlačítka už nie sú a ich obsah sa asi tiež už vymazal...
sú to nové témy aj príspevky a ukazuje mi, od koho je čierny bod. Je možné, že sa dotyčný pomýlil, klikol na neužitočný a v termíne to opravil. Ale v nastaveniach sa to už nezmazalo. Inak si to neviem vysvetliť. (nie je to od poraďákov, ktorí sa zabávajú udelovaním neužitočných bodov).

Napr. v tomto príspevku je to od Katy a R
http://www.porada.sk/t149256-doprovo...ml#post1860094
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

veronikasad Pozri príspevok
sú to nové témy aj príspevky a ukazuje mi, od koho je čierny bod. Je možné, že sa dotyčný pomýlil, klikol na neužitočný a v termíne to opravil. Ale v nastaveniach sa to už nezmazalo. Inak si to neviem vysvetliť. (nie je to od poraďákov, ktorí sa zabávajú udelovaním neužitočných bodov).

Napr. v tomto príspevku je to od Katy a R
http://www.porada.sk/t149256-doprovo...ml#post1860094
Ja vidím čierny bod v nastaveniach aj v príspevku, kde mám viac ako 3 body. Ten štvrtý je už čierny, nepočíta sa.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Kvaka Pozri príspevok
Ja vidím čierny bod v nastaveniach aj v príspevku, kde mám viac ako 3 body. Ten štvrtý je už čierny, nepočíta sa.
S tým súhlasím, ale v príspevku, ktorý som priložila nie je žiadny bod.
a v tomto ďalšom sú dva body, ale žiadny od vieraaa, ktorý je čierny ...

http://www.porada.sk/t177524-a-63-od...ml#post1859972
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

veronikasad Pozri príspevok
sú to nové témy aj príspevky a ukazuje mi, od koho je čierny bod. Je možné, že sa dotyčný pomýlil, klikol na neužitočný a v termíne to opravil. Ale v nastaveniach sa to už nezmazalo. Inak si to neviem vysvetliť. (nie je to od poraďákov, ktorí sa zabávajú udelovaním neužitočných bodov).

Napr. v tomto príspevku je to od Katy a R
http://www.porada.sk/t149256-doprovo...ml#post1860094
Nedava cierny bod niektory druh pochvaly? lebo pochvaly davaju uz body, teda davali pred par dnami ked som si to vsimla.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

veronikasad Pozri príspevok
S tým súhlasím, ale v príspevku, ktorý som priložila nie je žiadny bod.
a v tomto ďalšom sú dva body, ale žiadny od vieraaa, ktorý je čierny ...

http://www.porada.sk/t177524-a-63-od...ml#post1859972
No tak asi ti niekto najprv dal bod a potom ho odňal. Ja mám taký bod od verkaz tu http://www.porada.sk/t177524-p2-a-63...ml#post1860139
Ale nepozerala som vtedy, či najprv bol bod a potom ho stiahla.
Teraz som ti dala v príspevku vyššie bod a o chviľu som ho odňala. Svieti ti?
2 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Kvaka Pozri príspevok
No tak asi ti niekto najprv dal bod a potom ho odňal. Ja mám taký bod od verkaz tu http://www.porada.sk/t177524-p2-a-63...ml#post1860139
Ale nepozerala som vtedy, či najprv bol bod a potom ho stiahla.
Teraz som ti dala v príspevku vyššie bod a o chviľu som ho odňala. Svieti ti?
svieti čierno - vďaka, záhada je vyriešená ...
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Richard, prosím, už sú úpravy dokončené?

lebo mne ešte stále vyskakuje pri listovaní Poradou to sivé okno: Opravdu chcete opustiť túto stránku?

vyhľadávanie tiež ešte nevyhľadáva relevantné príspevky

bude sa s tým ešte niečo robiť?
1 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

Neviem, či mám problém iba ja, ale dnes keď som v téme "Vierkám k meninám" na strane 8, príspevok č. 73 od "pepsikovej" chcela napísať do okienka pochvala, tak to okienko sa schovalo pod video vložené v tomto príspevku a bolo vidieť iba polovicu, takže keď som chcela dať napr. "milé" z druhého stĺpca možností, tak sa tam vôbec nedá dostať a musím si vybrať z ponuky prvého stĺpca ako "ďakujem", "dobre píšeš" ...
Tak isto v tomto príspevku nevidieť, kto dal užitočné, tiež je to pod vloženým videom.
A keďže sa nedá dať link na konkrétny príspevok, tak prikladám link na celú stránku http://www.porada.sk/t91730-p8-vierkam-k-meninam.html
Nie je to síce až tak veľmi dôležité, dá sa bez toho žiť, ale pred úpravou to fungovalo.
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Kedysi sa dalo na tieto sipky kliknut a hodili ma na posledny prispevok v teme. Teraz nefunguju.
poradasipky.jpg  
2 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

a tuto pise ze "na prvy prispevok" ale pritom hadze na posledny...
sipky2.jpg  
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Sekundové lepidlo na ne kvaplo
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
hm, zaujímavé, takže dva spôsoby ako sa dostať na posledný príspevok
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať