Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...z titulky sa stratili albumy...škoda!...
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Už som to tu viackrát písala, že som počítačový amatér a iba ťukám kade - tade, ale niečo som sa už naučila - hlavne skopírovať recepty. Teraz po novej úprave na Porade mi to kopíruje takto (viď prílohu). Čo s tým? Ak by ste mi niekto poradili, tak žiadne odborné slová, tomu nerozumiem, iba polopatisticky - stlač toto, objaví sa Ti toto, ťukni na toto a toto. Ďakujem.
Bez názvu.jpg  
1 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

...mne nejde si pridať tému do sledovania, prečo?
1 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
babka - ježibabka Pozri príspevok
... ale niečo som sa už naučila - hlavne skopírovať recepty. Teraz po novej úprave na Porade mi to kopíruje takto (viď prílohu). Čo s tým? ...
máš možnosti - predplatiť si Draka, a potom ti dovolí v práci s témou docela pekne vytlačiť stranu (resp. tú akože vytlačenú skopírovať, uložiť) - alebo to robiť ako ja - skopírujem si iba text daného príspevku, otvorím word a vložim daný text...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
babka - ježibabka Pozri príspevok
Už som to tu viackrát písala, že som počítačový amatér a iba ťukám kade - tade, ale niečo som sa už naučila - hlavne skopírovať recepty. Teraz po novej úprave na Porade mi to kopíruje takto (viď prílohu). Čo s tým? Ak by ste mi niekto poradili, tak žiadne odborné slová, tomu nerozumiem, iba polopatisticky - stlač toto, objaví sa Ti toto, ťukni na toto a toto. Ďakujem.
..

..a nemáš zle nastavené pravítko?..tie čísielka nad listom, pozri sa , ako ďaleko sú od seba...ako na pravítku, , ale ak je privelmi stiahnuté, píše úzky dokument...môžeš si to rozšíriť tak, že na tú ikonku, čo je ako presypacie hodiny zájdi myškou a keď sa ti robrazia šípky "do strán", tak potiahni doprava a doľava po kraj, alebo tak 2cm od kraja...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Neskutočne ma rozuľuje okno,ktoré sa ma za každou stránkou pýta,či naozaj chcem ukončiť prezeranie tejto stránky.Nedá sa s ním niečo spraviť?Nejako to vypnuť?
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
to okno sa pýta aj mňa, ale nie vždy. Zatiaľ som neprišla na pravidlo, podľa ktorého raz áno a druhý raz nie. Nie ej to závislé od prehliadača, ani od systému, lebo v PC mám FF a NB IE, OS 32 alebo 64kb, XP alebo W.

Zdá sa mi závislosť od dlžky príspevku, kratšie mi dovolí odoslať bez pýtania, dlhšie sa zvykne spýtať - ale tiež nie vždy.
Takže sa už nerozčuľujem, dokonca vidím v tom výhodu, kým čakám na odoslanie, zvyčajne prídem na preklep, a tak odmietnem opustiť stránku, opravím a odošlem znova. Týmto spôsobom eliminujem druhú nevýhodu - totiž po odoslaní nie je vysvietená spodna lišta s ponukou upraviť, tá sa "rozsvieti" až po F5.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Mňa rozčuluje, že mi do príspevkov vkladá nejaké hlúpe hviezdičky a neviem prečo...
Lezie mi to na nervy...*
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

zk24 Pozri príspevok
Mňa rozčuluje, že mi do príspevkov vkladá nejaké hlúpe hviezdičky a neviem prečo...
Lezie mi to na nervy...*
Heh, názorný príklad
Fakt otravné, hlavne ked ich mám v príspevku tak 5. To vyzerá ako keby som ich tam sama vkladala.*

U nikoho iného som si to nevšimla, že by ich tam mal. Takže určite je to mnou, ale neviem čím, začalo to robiť samo, ked sa spravili úpravy na porade. Nepomôže ani dať upraviť príspevok a vymazať hviezdičky, lebo ich následne vloží kam chce. Pri písaní príspevku ich nevidím, objavia sa až ked dám pridať a vidím to už ako pridaný príspevok s hviezdičkami.*
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
súcitím s vami, viem si predstaviť, ako tieto "maličkosti" vedia liezť na nervy, niečo podobné sa mi stalo v gmail - bol to trapas, lebo som lebo som vyprodukovala pomerne dlhý mail.
Ale aj tak s tými ***-mi je to úsmevné.
Takže hore hlavu, keep smiling, ved nejde o život.
No a ked nejde o život ide o................, teda vlastne o *****.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Jasné, že nejde o nič Len by som chcela pochopiť, že čím je to spôsobené, lebo nevidím to pri nikom, tie hviezdičky. Prečo mi to robí? Občas to vyzerá ako nevydarený "smajlík" A občas tak, že neviem k čomu hviezdička slúži Možno mám len nejaké hlúpe nastavenia... Ale Richardovi sa do tejto témy aj tak nejako veľmi nechce, takže budem aj nadalej hvizdičkovať... ako taká správna ženskk, ktorá prvý krát vidí numerickú klávesnicu *
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Preboha, ako som tam zas vložila tento posuvník. Vidíte ho aj ostatní, či len ja? *

Tak teraz by som mohla okrem hviezdičiek vkladať aj posuvníky *
Posuvnik.jpg  
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
nie, nie je nič vidno, len na tom obrázku
a hviezdičky máš len dve a v č. 792 dokonca len jednu.akoby ti to robilo miesto ENTER
lebo máš smajlik, hviezdička, ENTER
ak máš smajlík bez ENTER, hviezdička tam nie je.
Kukni na klávesnicu, či nemáš klávesu s hviezdičkou nejako pritlačenú - ja viem, to je blbosť, no čo už.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

KEJKA Pozri príspevok
nie, nie je nič vidno, len na tom obrázku
a hviezdičky máš len dve a v č. 792 dokonca len jednu.akoby ti to robilo miesto ENTER
lebo máš smajlik, hviezdička, ENTER
ak máš smajlík bez ENTER, hviezdička tam nie je.
Kukni na klávesnicu, či nemáš klávesu s hviezdičkou nejako pritlačenú - ja viem, to je blbosť, no čo už.
E-e, som na notebooku a tu hviezdičku ani nemá. Nemám num.klávesnicu. Ono ja písem a ja hviezdicky nevidím. Az ked odoslem príspevok a vidím ho uz pridaný až vtedy sú tam hviezdicky. Ja ich tu nemám ked písem. A samozrejme nikde inde to nerobí len na porada.sk, tak nechapem *
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
a máš tam zasa jednu.
je niečo medzi nebom a zemou........možno ti vynahradzuje niekto detstvo, ked si v 1.triede tých hviezdičiek dostávala málo?
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

*
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
zk24 Pozri príspevok
Heh, názorný príklad
Fakt otravné, hlavne ked ich mám v príspevku tak 5. To vyzerá ako keby som ich tam sama vkladala.*

U nikoho iného som si to nevšimla, že by ich tam mal. Takže určite je to mnou, ale neviem čím, začalo to robiť samo, ked sa spravili úpravy na porade. Nepomôže ani dať upraviť príspevok a vymazať hviezdičky, lebo ich následne vloží kam chce. Pri písaní príspevku ich nevidím, objavia sa až ked dám pridať a vidím to už ako pridaný príspevok s hviezdičkami.*
..

.a nemáš v nastaveniach aj nastavenie klávesnice?..myslím v nastaveniach pc...či sa to nedá tam nejako upraviť, možno si na niečo klikla a fčul si samá hviezda
alebo tie hviezdičku nám oznamujú , že zase na niečo kľaješ!-ale to ja by som nemala ani písmenko, len samé hniezdičky
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

zk24 Pozri príspevok
E-e, som na notebooku a tu hviezdičku ani nemá. Nemám num.klávesnicu. Ono ja písem a ja hviezdicky nevidím. Az ked odoslem príspevok a vidím ho uz pridaný až vtedy sú tam hviezdicky. Ja ich tu nemám ked písem. A samozrejme nikde inde to nerobí len na porada.sk, tak nechapem *
Mne sa tie hviezdičky vidia ako označenie konca odseku, pozri si niekde v nastaveniach koniec odseku, kde dáš enter, nabehne ti vždy hviezdička.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Nemusím dávať ani enter. Toto bude príspevok do jedneho riadku a uvidime ci tam bude hviezdicka. netlacim enter.*
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Aaaaaaaaaaaaa, viva la hviezdicka *Ale zaujimave je ze to mam iba na porade. Nerobi mi to vo worde ani na inych forach, nikde. Len tu, a odkedy sa zmenila porada. Myslim ze niekedy mávam tie hviezdicky dokonca aj na zaciatku prispevku Na konci je vzdy, Niekedy sa objavi aj na zaciatku....akoze aaaaaaaaaa pripravte sa, ideme
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať