Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ha, teraz je medzi dvoma vetami a nie je na konci vobec Tak uz fakt neviem *
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Stefan2005 Pozri príspevok
máš možnosti - predplatiť si Draka, a potom ti dovolí v práci s témou docela pekne vytlačiť stranu (resp. tú akože vytlačenú skopírovať, uložiť) - alebo to robiť ako ja - skopírujem si iba text daného príspevku, otvorím word a vložim daný text...
pepsikova Pozri príspevok
..

..a nemáš zle nastavené pravítko?..tie čísielka nad listom, pozri sa , ako ďaleko sú od seba...ako na pravítku, , ale ak je privelmi stiahnuté, píše úzky dokument...môžeš si to rozšíriť tak, že na tú ikonku, čo je ako presypacie hodiny zájdi myškou a keď sa ti robrazia šípky "do strán", tak potiahni doprava a doľava po kraj, alebo tak 2cm od kraja...
Ďakujem za odpoveď. Kopírujem iba text. A takto som to robila stále aj v starej verzii a tam to bolo v poriadku. Toto mi robí iba teraz po novej úprave. Pokiaľ kopírujem recepty napr. z Mimibazáru, tak tie mi to robi stále dobre, na celú šírku ako sú v príslušnom recepte, takže v nastavení Wordu chyba nie je. Takto na úzko mi to robí iba pri kopírovaní na Porade.
Pôjdem sa s tým ešte pohrať. Pri odpovedi Štefanovi ma napadlo, že som mohla dať zároveň odpoveď aj Pepsíkovej. Tak som si napísaný text pred odoslaním skopírovala a ten išiel pekne. Tak som ho sem znovu vložila. Je to časť hrubšie napísaná.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Po veľmi dlhej dobe som si chcela v sekcii DOKUMENTY stiahnúť jedno tlačivko, ale márne sa snažím, čítať anglicky neviem a klikám na čo sa len dá ... no moja snaha márna je. Robím niečo zle, alebo po nových úpravách sa dokumenty nedajú sťahovať???
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Po veľmi dlhej dobe som si chcela v sekcii DOKUMENTY stiahnúť jedno tlačivko, ale márne sa snažím, čítať anglicky neviem a klikám na čo sa len dá ... no moja snaha márna je. Robím niečo zle, alebo po nových úpravách sa dokumenty nedajú sťahovať???
mne stahovanie funguje ... tlacidlo "Download"
ak ti to nepojde, napis nazov dokumentu, skusim ho stiahnut
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

napr.: dokumenty/tlačivá/účtovné tlačivá/poznámky k účtovnej závierke/download - a hotovo
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

zk24 Pozri príspevok
Jasné, že nejde o nič Len by som chcela pochopiť, že čím je to spôsobené, lebo nevidím to pri nikom, tie hviezdičky. Prečo mi to robí? Občas to vyzerá ako nevydarený "smajlík" A občas tak, že neviem k čomu hviezdička slúži Možno mám len nejaké hlúpe nastavenia... Ale Richardovi sa do tejto témy aj tak nejako veľmi nechce, takže budem aj nadalej hvizdičkovať... ako taká správna ženskk, ktorá prvý krát vidí numerickú klávesnicu *
Aj mne sa zjavila hviezdička , ale za menom. Všimla som si to nedávno, pred úpravou som ju nemala: Ostatní 10 návštevníci profilu:

0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Myslím si, že to znamená, že to si ty. Ze to je tvoj nick.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

No a ja som si myslela, že aká som ja hviezda...
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

1Dara Pozri príspevok
mne stahovanie funguje ... tlacidlo "Download"
ak ti to nepojde, napis nazov dokumentu, skusim ho stiahnut
Keď kliknem na "Download", vypíše mi toto:ERROR: File not found.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žabinka: A nie si?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Keď kliknem na "Download", vypíše mi toto:ERROR: File not found.
pravdepodobne ten subor uz "zmizol"

pre Richarda - bolo by vhodne tieto neplatne odkazy odstranit
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

ale vypisuje mi to námatkovo u všetkých dokumentoch, na ktoré kliknem, napr. personalistika a aj najsťahovanejšie dokumenty
Naposledy upravil Zdenka 0705 : 07.11.11 at 11:43
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Hm... mne to ide v pohode
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

konkrétne ktorý Ti ide, nech vyskúšam
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Napriklad ten co pisal srska - poznamky k uctovnej zavierke. Vlado napisal aj presnu cestu kde to je... o stranu dozadu niekde to najdes.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Už som zistila, že chyba nie je u mňa, ale tu, na Porade. Napríklad v tabuľke Najsťahovanejšie tlačivá mi z tých prvých 5 nejde ani jedno, pretože tam nie sú.
Tie poznámky k účtovnej závierke v pohode stiahnem.
Bolo by preto dobré odstrániť tie súbory, ktoré sú prázdne, nech to zbytočne nemýli aj iných, nielen mňa.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Dohoda o poskytnutí vozidla na služobné aj súkromn

napr. tento nenasiel
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

pod tlacitkom Download je tlacitko Report file - nahlasila som ako nefunkcny odkaz - tak hadam tymto sposobom to vycistme
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

... budem pomaly čistiť /hlásiť/
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

zdenka - čistič
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať