Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Prišiel mi obrázok, ide to. Len ti odpoviem tu, inak nedá.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ja som si to zmenila medzitým. Môj profil môžu teraz vidieť iba moje kontakty a priatelia. Skúšala som.
1 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

..ale tak sa vám nedá písať / ani obrázky- priania /do odkazov...či to tak chcete naschváľ?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Skúšala som pomôcť Alle, mne to je jedno, nemám taje.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Dnes sa mi nedaril do odkazu našej priateľke pridať obrázok ani po niekoľkých pokusoch. Potom som sa rozhodla dopísať ospravedlnenie no a neviem, či sa mám zlostiť?... nie, ale ma to trápi, lebo môj text - posúďte samy nie je krátky, ale vypísalo čosi iné a odoslať sa to nedalo
Richadr prosím ťa prečo niekomu sa dá obrázok vložiť a niekomu nie?! Prečo?
V prílohe pridávam kópiu obrazovky.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Kvaka Pozri príspevok
Skúšala som pomôcť Alle, mne to je jedno, nemám taje.
...no veď o to ide...však taje sa dajú do ss, a ešte istejší je mail.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ma napadlo: čo keby na porade bola možnosť viesť konferenčné hovory? zlý nápad?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
ma napadlo: čo keby na porade bola možnosť viesť konferenčné hovory? zlý nápad?
..

..nooo, ty si normálne bežne dosť ukecaný, treba ti ešte aj konferák...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

....a huba by sa mu nezastavila
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Neviem, ako u vás, ale u mňa prestali "pracovať" ikonky pre vkladanie citátov, zmenu veľkosti a farby písma, vkladanie odkazov. Pri kliknutí na ikonu jednoducho kurzor zmizne a nie je možná žiadna úprava (jedine cez priamo vložené TAGy).
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A taktiež nie je možné používať "ponuku" pod príspevkom" - od Súhlasím až do Citovať - celé sa to akosi do***kalo!
1 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

misoft Pozri príspevok
A taktiež nie je možné používať "ponuku" pod príspevkom" - od Súhlasím až do Citovať - celé sa to akosi do***kalo!
Prečo? U mňa to funguje
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...aj u mňa fičí, ako sa má...čo si porobil??...
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

a ja som asi pochopila naplno, že čo je to "hrach na stenu hádzať"...
0 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

misoft Pozri príspevok
A taktiež nie je možné používať "ponuku" pod príspevkom" - od Súhlasím až do Citovať - celé sa to akosi do***kalo!
Mne to robí tiež, ale už dlhšie, že keď pridám príspevok a chcem ho zmeniť alebo doplniť, tak tam nič nevidím. Musím prejsť na inú stranu a keď sa vrátim, tak sa ponuka pod príspevkom zobrazí.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Častokrát mám možnosť "Súhlasím" iba pod vlastným príspevkom, ale pod cudzím nie. Málokedy mám povolené súhlasiť s príspevkami iných....*
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Kedysi som mohla mať otvorené okno porady a mať rozpísaný príspevok a v druhom okne si otvoriť opäť poradu a otvoriť trebárs zákon (robila som to bežne, odpisovala na príspevok a medzi tým v druhom okne čítala zákon a citovala z neho). Teraz akonáhle otvorím poradu v druhom okne automaticky ma odhlási z prvého okna a musím sa prihlasovať znovu.*
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..fuha!..ja som trvale prihlásená a mám niekedy otvorené aj 4 okná, hlavne keď píšem do profilov, ale aj do tém..a nič...


...musíme si kúpiť a dať sem namontovať dobre silný cengáč, aby Richard počul a prišiel sem čítať, čo treba opraviť....tu neplatí žiadna záruka?..tu nikto nič negarantuje???..

(ale aj tak si myslím, že to nerobí porada, ale prehliadač-ale negarantujem, je to iba moja domnienka..
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

zk24 Pozri príspevok
Kedysi som mohla mať otvorené okno porady a mať rozpísaný príspevok a v druhom okne si otvoriť opäť poradu a otvoriť trebárs zákon (robila som to bežne, odpisovala na príspevok a medzi tým v druhom okne čítala zákon a citovala z neho). Teraz akonáhle otvorím poradu v druhom okne automaticky ma odhlási z prvého okna a musím sa prihlasovať znovu.*
Ja to robím aj teraz tak a funguje mi to dobre, ako píše pepsi.
Zuzka, mne sa ťažko čítajú tvoje príspevky s týmto písmom, aké máš, nejako horšie to vidím, ja som ale poloslepá. Ale hviezdičku máš stále.
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Beriem na vedomie. budem používať klasické. Mne sa zasa zdá čitateľnejšie, lebo je také gulatejšie *
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať