Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
... úpravy už neriešim - venovať úsilie sa mi zdá zbytočné - žiadna zmysluplná komunikácia
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Kvaka Pozri príspevok
Ja to robím aj teraz tak a funguje mi to dobre, ako píše pepsi.
Zuzka, mne sa ťažko čítajú tvoje príspevky s týmto písmom, aké máš, nejako horšie to vidím, ja som ale poloslepá. Ale hviezdičku máš stále.
to je zuzkin image
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Taký gulatejší image? *
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Želám Vám pekný deň,
dnes sa mi nedá jednoducho vyhľadávať. Keď si zadám slovo alebo názov témy do vyhľadávača, otvorí sa mi stránka Porady so záhlavím a vľavo nižšie je len ikonka -Home (inak je stránka prázdna ), na ktorú keď kliknem, otvorí sa mi (samozrejme, veď idem "domov" ) zase len hlavná stránka Porady. Aj Vy s tým máte problém? Alebo robím niečo zle ? Vyhľadáva mi len cez "rozšírené hľadanie".
0 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

Mám IE a robí mi to isté, lepšie povedané nerobí nič, asi má vyhľadávací "chlievik" - okienko fraj.
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Potešila si ma - tým, že problém nie je teda medzi mojou stoličkou a mojím NTB .
0 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

Som rada, že som ťa aspoň troška potešila. Ja mám dojem, že tá naša Porada šlapala pár rôčkov a je už z toho všetkého unavená.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dnes som po dlhšej dobe chcela prejsť na Mozilu, lebo IE akosi nem ide, a teda zíram jak vizír. Nič nefunguje, stránka je rozhasená- snáď na dvoch monitoroch by išla, odpovedať s citáciou sa nedá, a pozrieť do odkazov, to už teda vôbec. Škriatkov je akosi plno, pomoc.
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

všetkým vám nejde vyhľadávanie, alebo len niektorým a treba nám niečo prestaviť ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

ewita888: problém môže byť rôzny. Ja som s nastaveniami, ktoré mím, šiel stále - nič som nemenil a predsa sa to se*ká. A ako čítam, aj u iných, bez toho, aby menili nastavenia, to na Porade hapruje.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

vyhľadávanie mi bežne po zmenách išlo, ale včera a dnes niedokonca viem že je tu taká téma ktorú hladám a nevyskočí nič.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Poraďáci, aj vy máte vo vlastnom profile, v "tele" pre textovú správu, hlavnú stránku porady?
verejne_odkazy_zm.jpg  
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Ja nemám.
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

ani ja
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja tóže net.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

ewita888 Pozri príspevok
všetkým vám nejde vyhľadávanie, alebo len niektorým a treba nám niečo prestaviť ?
Ani mne nefunguje po tych novotach. Nenajde absolutne nic!!!!!
Vyskusala som vsetko mozne,uz som rezignovala. A mam vyhladavat vselikade naokolo? No, dakujem pekne...radsej nic nehladam...

Okrem toho mi zle funguje kopec inych veci.
Co bolo dobre,osvedcene, o to sme prisli.
Ale mame vynovenu stranku,ktora vela ludom nefunguje,aj ostrielani poradaci stale castejsie vyhladavaju rady o novinkach,vela dalsich to uz vzdalo...

No, skoda!
Ale aspon nas to odnauca od zavislosti od PORADY BEZ ABSTAKOV
Naposledy upravil arizona : 11.11.11 at 18:23
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

luja5 Pozri príspevok
Želám Vám pekný deň,
dnes sa mi nedá jednoducho vyhľadávať. Keď si zadám slovo alebo názov témy do vyhľadávača, otvorí sa mi stránka Porady so záhlavím a vľavo nižšie je len ikonka -Home (inak je stránka prázdna ), na ktorú keď kliknem, otvorí sa mi (samozrejme, veď idem "domov" ) zase len hlavná stránka Porady. Aj Vy s tým máte problém? Alebo robím niečo zle ? Vyhľadáva mi len cez "rozšírené hľadanie".
Od dnes /a možno aj od včera, ale včera som nevyhľadávala/ mi rovnako nefunguje vyhľadávanie.
Presne taký domček sa mi tam zjaví.. a nič...klikom hodí späť...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

[QUOTE=arizona;1892091
Ale aspon nas to odnauca od zavislosti od PORADY BEZ ABSTAKOV [/QUOTE]

A možno to práve je aj zámerom.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mne už tiež nefunguje vyhľadávanie, doobeda ešte tuším išlo. Tiež nájdem iba domček.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

a ja chcem späť "zábavné", veľmi tu chýba a nahrádza sa smejkami v ďalšom príspevku a to zbytočne zahlcuje témy. Veď zasmiať sa na príspevku kedykoľvek je dobré........úsmev lieči...
9 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať