Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
srska Pozri príspevok
prečo nevidím moje príspevky po 30.11.2011 v prehľade? ...
... nič sa nezmenilo - postupujúcim dátumom vákuum narastá - no čo už - zvykol som si na absenciu prehľadu, že ktorý príspevok získal, súhlas, zvyknem si aj na absenciu príspevkov...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Prosím Vás , nezobrazuje ani mne moje posledné príspevky.Zobrazené sú len do 30.11.2011.Treba preklopiť nejako dátum , alebo počítač ...alebo nastavenie ?
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
nevieme, nevieme.....čakáme na Richarda a zvykáme si.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Počkám aj ja ....s poslednými príspevkami mi zmizla aj jedna téma , ktorú som založila o RP .Taktiež ju neviem nájsť , lebo som do nej v posledných dňoch prispievala .
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
ja neviem, ako postupujú iní, ale ak idem cez NASTAVENIA, tak sa mi v hornej časti zobrazujú všetky témy od posledného prihlásenia. Takže mne nejako chýbajúce príspevky po 30.11. neprekážajú, lebo touto cestou sa mi zobrazuje všetko.
A následne použijem OBSLUHA a nové príspevky, kde sa zobrazia všetky nové témy.
1 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
KEJKA Pozri príspevok
ja neviem, ako postupujú iní, ale ak idem cez NASTAVENIA, tak sa mi v hornej časti zobrazujú všetky témy od posledného prihlásenia. Takže mne nejako chýbajúce príspevky po 30.11. neprekážajú, lebo touto cestou sa mi zobrazuje všetko.
A následne použijem OBSLUHA a nové príspevky, kde sa zobrazia všetky nové témy.
Kejka to bude asi tým, že všetky témy sú sledované témy , nie ?Neviem, však možno sa Richard vyjadrí.Ja som bola doposiaľ spokojná , nemala som problém až doposiaľ, pokiaľ som nezbadala, že posledné príspevky mám novembrové.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
áno, cez nastavenia sa mi zobrazujú sledované témy, t.j. témy, kde som prispela. A nie sú iba novembrové. Tam sa mrknem, či niekto niečo napísal po mne.
Potom idem na NOVÉ, a tam sú v poradí všetky, aj nesledované.
Pravdupovediac klik na vlastné príspevky cez svoj nick som nikdy nevyužívala. takže na túto chybu 30.11. by som ani neodhalila.
1 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
KEJKA Pozri príspevok
áno, cez nastavenia sa mi zobrazujú sledované témy, t.j. témy, kde som prispela. A nie sú iba novembrové. Tam sa mrknem, či niekto niečo napísal po mne.
Potom idem na NOVÉ, a tam sú v poradí všetky, aj nesledované.
Pravdupovediac klik na vlastné príspevky cez svoj nick som nikdy nevyužívala. takže na túto chybu 30.11. by som ani neodhalila.
Ja práve sa vraciam k témam cez "Posledné príspevky" .To bude asi tým, lebo ja nemám všetky témy sledované, až dnes som si nastavila sledovanie všetkých tém, tak uvidím .
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

KEJKA Pozri príspevok
áno, cez nastavenia sa mi zobrazujú sledované témy, t.j. témy, kde som prispela. A nie sú iba novembrové. Tam sa mrknem, či niekto niečo napísal po mne...
Ďakujem za Tvoj príspevok, mne pomohol, lebo na základe toho som zistila, že sledovanie tém cez "Nastavenia" v "Upraviť možnosti" nemám aktivované . Teraz mi to už tiež ukazuje, ako si napísala .
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
žeby nás Richard skúšal, koľko vydržíme, resp. ako vieme kľučkovať, surfovať?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mne vsetko fungovala ok, no od 30.11 mi neuklada moje prispevky do archivu. Dovtedy vsetko v pohode. mam Chrom.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
a nemôže to byť tým, že sa "preplnila" schránka, priestor na ukladanie?
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
...nearekciou kompetentných to naoko vyzerá, akoby posádka opustila loď - ale nie je tomu tak; na úpravách sa zrejme pilne pracuje, o čom svedčí i toto:
https://porada.recruiterbox.com/jobs/5409/
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Kejka, myslis, ze aj posledne priospevky v profile maju schranku?? Aj na predposlednejs tranke tu sa na to stazuju, ze im to neuklada..
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
alaya1 Pozri príspevok
Kejka, myslis, ze aj posledne priospevky v profile maju schranku??...
zrejme myslela úložný priestor na serveri...
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
áno, tak nejako som to myslela. Nikomu to neukladá, je ti viac reakcií, že po 30.11.2011 sa už nikomu nič nezobrazuje.
Ale ukladať ukladá, ved sa nič nestratilo.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stefan2005 Pozri príspevok
...nearekciou kompetentných to naoko vyzerá, akoby posádka opustila loď - ale nie je tomu tak; na úpravách sa zrejme pilne pracuje, o čom svedčí i toto:
https://porada.recruiterbox.com/jobs/5409/
chýba tam podstatná časť: "zač je toho loket"
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

srska Pozri príspevok
chýba tam podstatná časť: "zač je toho loket"
suhlas ... pravdepodobne sa pilne pracuje len na platenej casti porady ... tu v "nespoplatnenej" casti uz tvorcom nestojime ani za oznamenie, ze aspon registruju nase podnety ako je pisane v uvode tejto temy
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Tak mam taky problem, ze akonahle vypnem PC a znovu zapnem, uz som odhlasena a stale musim vypisovat heslo i ked dam zapamatat..no a stve ma vyskakujuca reklama, nie a nie ju zatvorit..to nestaci, ze je na 1/4 obrazovky ?
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
adi11 Pozri príspevok
Tak mam taky problem, ze akonahle vypnem PC a znovu zapnem, uz som odhlasena a stale musim vypisovat heslo i ked dam zapamatat..
nemáš náhodou nastavené mazanie cookies ? Ak áno, treba odstaviť, prípadne zadať www.porada.sk ako výnimku...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať