Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

pepsi, čo si si nevšimla, že som prezlečená za chlapa? A čo už škaredšie môže byť?
P.S. A keďže sme v téme ...úpravy...nemôžete mi niekto upraviť ten strašidelný čierny prúžok v ľavom dolnom rohu o tom manažérovi? To ma vždy vydesí... a stratím reč. Alebo to je tak preto, lebo je to zadara?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...uhádla si...nemôže...pokiaľ sa nenájde ten správny manager, nedá sa...
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Nefunguje to... hľadajú menežéra... čierny prúžok... Richard sa nehlási...
Treba vedieť čítať medzi riadkami (tuším najhoršie... sabotáž... útek...)
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

... Napíšte svoju predstavu o rozvoji portálu Porada.sk a jeho vzdelávacích aktivít (videoškolenia, webináre,drak)) *

webináre: no tu by som len podotkol, že u mňa je už dva roky štandardom na webináre v sk trimbroker.com - hlavne ižipove

takže latka je vysoko http://www.trimbroker.com/article/fi...ancne-webinare
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

PotPalo Pozri príspevok
Nefunguje to... hľadajú menežéra... čierny prúžok... Richard sa nehlási...
Treba vedieť čítať medzi riadkami (tuším najhoršie... sabotáž... útek...)
31 - 150 ???
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Aj Vám dnes na Porade " vôbec neposlúcha myš? " Roluje mi to krížom - krážom, nastavím sa na príspevok, ktorý chcem čítať a zrazu bez dotknutia sa myšky som úplne inde. A robí mi to len na Porade.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
PotPalo Pozri príspevok
... Richard sa nehlási...
hlási, veru hlási, lenže nie nám, ale v inej téme: http://www.porada.sk/t182011-temy-kt...zatvorene.html
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Stefan2005 Pozri príspevok
hlási, veru hlási, lenže nie nám...
... ale zato nás asi číta , lebo v "Príspevky v Poradách" sa už zobrazujú aj najčerstvejšie, nielen tie do 30.11. .... ďakujeme.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..no a myslim, ze aj tie obrovske reklamy uz nevyskakuju..
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
mne vyskakujú................IE prehliadač.
v Mozille mám adblock, takže reklamy sú blokované.
Ako to môžem vyriešiť zablokovať v IE.....Win7 ?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mne reklamy nevyskakujú, mám ich zablokované, ale tu dole mi svieti čierny riadok Hľadáme manažéra...., no a keď nejaký text vyhľadávam, nevidím to nájdené slovo, je schované za tým riadkom dole, čo ma teda hnevá, musím myškou stránku posunúť vyššie, aby som nájdené slovo videla. Keď hľadám niečo v zákonoch tu na porade, dosť ma to brzdí.
2 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
no ak ich máš zablokované v IE, napíš prosím ako.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

KEJKA Pozri príspevok
no ak ich máš zablokované v IE, napíš prosím ako.
Ja mám mozillu, ale skús si to nájsť, lebo ja neviem, akú verziu IE máš, takže tu si vyber: http://www.google.sk/#hl=sk&cp=32&gs_id=5g&xhr=t&q=blokovanie+reklám+v +internete+explorer&pf=p&sclient=psy-ab&source=hp&pbx=1&oq=blokovanie+reklám+v+interne te+ex&aq=0w&aqi=q-w2&aql=&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.o sb&fp=e2032a9ff9d0c92&biw=931&bih=537
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Kvaka Pozri príspevok
... dole mi svieti čierny riadok Hľadáme manažéra...., no a keď nejaký text vyhľadávam, nevidím to nájdené slovo....
... je to podľa všetkého zakomponované ako súčasť stránky, takže to nejde vypnúť;
pre tých, ktoré občas zavítajú na stránky Porady, to môže byť ukradnuté, či tam dole svieti niečo alebo nesvieti - no pre tých, čo denno-denne pracujú s Poradou, je to TREST, MAXIMÁLNE OTRAVUJÚCE A ZAROVEŇ MA TO AJ URÁŽA, že to nejde vypnúť, ako sa dajú oznamy povypínať na iných stránkach...
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
no ja potrebujem stepbystep návod..............vyber si nie je riešenie.
vo vlastnostiach IE je verze súboru 9.0.8112 .......???
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
KEJKA Pozri príspevok
no ja potrebujem stepbystep návod........
pokec: http://www.kulman.sk/content/ako-na-...-reklamy-v-ie9

použitie IE Tracking Protection: http://www.quero.at/adblock_ie_tpl.php

doporučil by som však vyskúšať (stiahnuť a nainštalovať): http://simple-adblock.com/
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Už kdesi na začiatku tejto témy som písala, že nevidím začiatok témy pri opačnom radení príspevkov.
Ešte jedna chyba: pri vyhľadaní príspevkov podľa mena je hľadaný zároveň autorom témy, čo nie je pravda.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...doporučujem dať na titulnú stránku porady oznam, najlepšie červeným a hrubo, aby si zadávatelia tém dali tému len jeden krát...a aj systém by som doporučila tak nastaviť...
...a myslím, že by bolo dobre, keby si účastníci porady uvedomili, že nikto tu nemá čarovný prútik, ale rady dostávajú zadarmo a vždy podľa najlepšieho vedomia a svedomia radcov,tak aby občas aj čítali, čo sa im radí a snažili sa trochu aj sami sebe pomôcť a nie čakať, že porada to spasí...
6 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Opäť sa vyskytujú (aspoň u mňa to pozorujem) rovnaké chyby a neduhy vo fungovaní Porady ako web stránky - nefunkčné "tlačítka" pod príspevkami (dokonca ani vlastný príspevok nemôžem zeditovať), niekedy sa príspevok jednoducho nedá odoslať, nedá sa kopírovať časť iného príspevku (Ctrl+C a Ctrl+V) - presne tie isté chyby, ako pri nahodení "nového vzhľadu" Porady. Riško by to mal znova "zoštelovať" - takto sa len štveme a nadávame. A včerajší "výpadok" - - to bola teda .
2 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
... včera od cca 17. hodiny dnes do 8:00 mi nešla Porada - hlavná stránka sa síce načítala, ale kliknutím na ktorýkoľvek odkaz (v rámci Porady) sa mi otvorila iba čistá stránka... Všetky ostatné stránky fungovali, len táto nie... a nevidel som dnes žiadny príspevok, že by to bolo aj u niekoho iného.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať