Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ty kokso
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Richard Pozri príspevok
Ty to síce vidíš, ale ostatní nie. Tak je to spravené.
Nechápem, k čomu je dobré vidieť 200 strán hlásenia " Túto správy zmazal alla66." keď sa nedajú použiť/obnoviť....
Naposledy upravil alla66 : 04.01.12 at 17:18 Dôvod: preklep
4 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Ahojte,
môžete mi poradiť, ako môžem uzatvoriť vlastnú tému? Aj som označila odpoveď na moju otázku za užitočnú, aj som označila tému za vyriešenú, aj ma to vyzvalo na označenie najužitočnejšej odpovede, ale neviem, kde mám kliknúť na tú najužitočnejšiu odpoveď ... Aj som sa pokúšala nájsť postup, ale je tu v rôznych témach všeličoho popísaného o uzatváraní tém, tak som možno prehliadla ...
Ďakujem.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

netráp sa - ja som tiež s tým strácal čas. požiadaj moderátora a hotovo
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
luja5 Pozri príspevok
Ahojte,
môžete mi poradiť, ako môžem uzatvoriť vlastnú tému? Aj som označila odpoveď na moju otázku za užitočnú, aj som označila tému za vyriešenú, aj ma to vyzvalo na označenie najužitočnejšej odpovede, ale neviem, kde mám kliknúť na tú najužitočnejšiu odpoveď ... Aj som sa pokúšala nájsť postup, ale je tu v rôznych témach všeličoho popísaného o uzatváraní tém, tak som možno prehliadla ...
Ďakujem.
Tiež som to riešila v http://www.porada.sk/t140313-p3-dote...a-odpoved.html .....
PS: na Tvoj podnet som si dovolila zamknúť tému
1 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

O.k., ďakujem.
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Pekný deň, mám otázočku: keď sa prihlásim na Poradu, ukáže sa mi v hornej časti päť tém s "mojimi poslednými príspevkami", ale ktoré sa mi tam neukážu? Existuje nejaký systém, ktoré a kedy sa ukážku a ktoré nie? Aj z dneška tam nemám všetky "posledné". Ď.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

myslim ze sa nezobrazuju kaviarenske temy
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

luja5 Pozri príspevok
Pekný deň, mám otázočku: keď sa prihlásim na Poradu, ukáže sa mi v hornej časti päť tém s "mojimi poslednými príspevkami", ale ktoré sa mi tam neukážu? Existuje nejaký systém, ktoré a kedy sa ukážku a ktoré nie? Aj z dneška tam nemám všetky "posledné". Ď.
Neukážu sa tuším ani tie, do ktorých si prispievala už aj predtým.
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

arizona Pozri príspevok
myslim ze sa nezobrazuju kaviarenske temy
mne sa nezobrazuje ani tema v internetovom podnikani
1 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Anja111 Pozri príspevok
Neukážu sa tuším ani tie, do ktorých si prispievala už aj predtým.
Ďakujem, asi to bude tak, aj keď je to nazvané "posledné" príspevky. Nie že by mi to veľmi vadilo, ale keď mám tých príspevkov v krátkom čase náhodou viac v rôznych témach, potom odídem a neskôr po čase sa vrátim na Poradu, niekedy si neviem u všetkých príspevkov spomenúť, v ktorých témach to bolo a musím prácnejšie hľadať - ak by náhodou niekto niečo napísal k môjmu príspevku alebo sa ma nebodaj opýtal ...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

luja5 Pozri príspevok
Ďakujem, asi to bude tak, aj keď je to nazvané "posledné" príspevky. Nie že by mi to veľmi vadilo, ale keď mám tých príspevkov v krátkom čase náhodou viac v rôznych témach, potom odídem a neskôr po čase sa vrátim na Poradu, niekedy si neviem u všetkých príspevkov spomenúť, v ktorých témach to bolo a musím prácnejšie hľadať - ak by náhodou niekto niečo napísal k môjmu príspevku alebo sa ma nebodaj opýtal ...
Klikni si na Sledovane temy-tam mas vsetky .kde si prispela
1 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

arizona Pozri príspevok
Klikni si na Sledovane temy-tam mas vsetky .kde si prispela
A môžeš mi, prosím, poradiť? Viem, že tam sa to dá, ale zrušila som si sledovanie tém cez Nastavenia, lebo mi to zbytočne zahlcovalo e-mailovú schránku. Teraz som si pozrela lepšie na upravenie možností a môžem to urobiť tak, že si v Sledovaní tém-nastavenia zadám Neželám si upozornenia a už mi tie e-maily nebudú chodiť a sledovanie tém v Nastaveniach mi zostane? Ď.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

luja5 Pozri príspevok
A môžeš mi, prosím, poradiť? Viem, že tam sa to dá, ale zrušila som si sledovanie tém cez Nastavenia, lebo mi to zbytočne zahlcovalo e-mailovú schránku. Teraz som si pozrela lepšie na upravenie možností a môžem to urobiť tak, že si v Sledovaní tém-nastavenia zadám Neželám si upozornenia a už mi tie e-maily nebudú chodiť a sledovanie tém v Nastaveniach mi zostane? Ď.
ano,aj ked si notifikacie na mail zrusis,v sledovanych temach ti to zostava
4 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

arizona Pozri príspevok
ano,aj ked si notifikacie na mail zrusis,v sledovanych temach ti to zostava
Ďakujem, idem si to hneď urobiť .
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

arizona Pozri príspevok
ano,aj ked si notifikacie na mail zrusis,v sledovanych temach ti to zostava
Ešte raz ďakujem, funguje to tak, ako si napísala - Tvoja rada aj potešila .
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Mne vadí vľavo dole reklama "Konferencia pre mzdárov ..." Nemôžem ju niekde vypnúť? Vďaka za radu.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
hubatá Pozri príspevok
Mne vadí vľavo dole reklama "Konferencia pre mzdárov ..." Nemôžem ju niekde vypnúť? Vďaka za radu.
... nalistuj si príspevky od čísla 985 a novšie, resp. si musíš nainštalovať doplnok do FF
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Chcem sa opýtať. Nedá sa už chybná odpoveď prečiarknúť? Alebo sa musí postupovať už inak ako deteraz? Dík.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Tweety Pozri príspevok
Chcem sa opýtať. Nedá sa už chybná odpoveď prečiarknúť? Alebo sa musí postupovať už inak ako deteraz? Dík.
Da, chod cez "formatovat odpoved"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať