Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Tak ho skús aktualizovať, alebo zmeň: https://www.google.com/chrome?hl=sk
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
emma01 Pozri príspevok
Vie mi niekto poradiť? Keď som na Porade cez PC, nezobrazuje sa mi pridaný minikomentár, ani nevidím nick súhlasiaceho. Keď som na Porade cez mobil, tak sa mi všetko zobrazuje správne. Môže to byť prehliadačom? V PC mám staršiu verziu exploreru a v mobile novšiu verziu.
IE ako taký veľmi nie , to nie je veľmi onô....
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Richard Pozri príspevok
Teraz je mozne vybrat najlepsiu odpoved a nasledne zatvorit ale aj nezatvorit temu, navyse minikomentare sa daju pridat aj k uzatvorenej temy keby niekto strasne potreboval doplnit nieco alebo upozornit.
No ale to nenájde ten, komu je to určené, ak sa k príspevku nevráti. Minule som náhodou našla nejaké pridané, keď som čítala staršie príspevky. Možno by sa mali pridané minikomentáre zobrazovať ako posledný príspevok alebo nejako inak upozorniť na pridaný minikomentár.
0 0
emma01 emma01

emma01 je offline (nepripojený) emma01

Zrejme to malo súvis s prehliadačom, lebo som si nainštalovala mozzilu a cez tento prehliadač mi to funguje.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

srska Pozri príspevok
administrátorovi: dve hodiny nevie nikto zastaviť tohoto exota: http://www.porada.sk/search.php?searchid=767904
OK, uz je vymazany.

Ak takyto "exot" spamuje Poradu, nedavajte prosim vas jeho prispevky do citacii /alebo aspon zmazte reklamu/.
Najst vsetky spamove prispevky jedneho nicku a vymazat sa da pomerne jednoducho,ale vyhladavat po vsetkych temach /tomuto exotovi sa to podarilo v 29.-ich /,kde jeho reklamy zostali v citaciach je takmer nemozne... Dikes
2 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
Ahojte!
Mne sa v poslednej dobe niektoré príspevky stratia, teda oni sú tam ale je tam len biele miesto, potom je ďalší príspevok už normálne načítaný, alebo keď chcem kliknúť na užitočné tak jednoducho príspevku niet a je tam len tlačítko neužitočné alebo sa mi úplne stratí kto to napísal a je tam len príspevok. Teraz napríklad nevidím posledný príspevok od Arizony, ale mám tam posledný riadok, no a keď som sa postavila na užitočné tak zmizol aj posledný riadok... Viete niekto poradiť...? Mimi
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Trochu by som mal výhradu voči nastaveniam rubriky Inzercia ,

išiel som za témou "Najlacnejší stavebný material" a nič som sa nedozvedel

Podľa mňa by bolo treba zverejniť viac informácii o inzerentovi.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Už som to tu písala, chýba mi nejaké upozornenie na pridaný minikomentár. Napíšem príspevok a niekto k nemu pripne komentár. Ja to zistím len ak spätne chodím po príspevkoch.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...vytrčím tému na slnko....
...niekto by mohol odpovedať aj na zvalík-ovej príspevok, aj Indymu, aj kvake...a aj tým ostatným...ale tu dáko ticho po pěšinke...
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
Zvalik Pozri príspevok
Ahojte!
Mne sa v poslednej dobe niektoré príspevky stratia, teda oni sú tam ale je tam len biele miesto, potom je ďalší príspevok už normálne načítaný, alebo keď chcem kliknúť na užitočné tak jednoducho príspevku niet a je tam len tlačítko neužitočné alebo sa mi úplne stratí kto to napísal a je tam len príspevok. Teraz napríklad nevidím posledný príspevok od Arizony, ale mám tam posledný riadok, no a keď som sa postavila na užitočné tak zmizol aj posledný riadok... Viete niekto poradiť...? Mimi
Tento problém u mňa stále pretrváva, pomôže niekto!!! Ďakujem!
0 0
jobobe jobobe

jobobe je offline (nepripojený) jobobe

Priateľ
Pozri si príspevok v inom prehliadači.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Zvalik Pozri príspevok
Tento problém u mňa stále pretrváva, pomôže niekto!!! Ďakujem!
..no toto,... myslela som, že iba mne sa také dačo robí. Príspevok zmizne, keď chcem dať užitočné, tak tiež zmizne, ale nie vždy a nie u každého. Prešla som tomu,ale cez rozum zamodrím a všetko vidím...a tak dám aj bod v modrom.
Mimi, skús to a odpíš, len nie minikomentár, lebo to sa nenájde
Naposledy upravil Valcake : 18.05.12 at 00:32
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac

Dosiahli ste maximálny počet príspevkov (0), ktoré môžete pridať počas 30 minút. Ospravedlňujeme sa za obmedzenia, ale chránime takto stránku pred novými členmi, ktorí zahlcujú stránku spamom.

Tento oznam mi vyhadzuje a nemohla som sa prepracovať k zaslaniu odpovede. To máme čakať každých 30 minút ?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Už by to malo fungovať, napíšte mi tu ak nie, ďakujem!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
.... písala som odpoveď do téme o ERP a nie a nie odoslať ....že až každých 30 minút
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Zita5 Pozri príspevok
.... písala som odpoveď do téme o ERP a nie a nie odoslať ....že až každých 30 minút
... mňa ani po 30 minutách nepustilo - od včera poobedia, hoci zobrazovalo (0) príspevkov; ak sa zobrazí tento príspevok, tak už to funguje. Zaujímavé bolo, že iní prispievali non-stop, bez obmedzení...
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

ani mňa...dokonca ani sem
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Menil som nastavenia práv a pri tom množstve sa vždy niečo domrví ešte hľadám či aj niečo ďalšie, ak niečo spozorujete, nahláste mi to prosím.
Vďaka!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Heuréka, podarilo sa. Už som išla pozerať, či som nebola odídená, vylúčená.
1 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Richard dakujem pekne...ja som si aj Draka objednala kvôli tomu
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať