Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Richard, asi pred dvomi mesiacmi, tu http://www.porada.sk/t176677-p28-upr...ml#post2039082 som písala k minikomentárom a k notifikáciám na ne. Je to možné vyriešiť?
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Nedala by niekde dať značka že tá a tá téma je platená? Pred témou. Aby som sa to nemusel dozvedieť až po kliknutí. Napr. klikol som na ZP.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
erzet Pozri príspevok
Nedala by niekde dať značka že tá a tá téma je platená? Pred témou. Aby som sa to nemusel dozvedieť až po kliknutí. Napr. klikol som na ZP.
... alebo vypnúť zobrazovanie platených tém.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Neviem, či je to náhoda, teraz som si všimla, v profile mám od Jarmilky(rodina1) užitočné(celkove za príspevok 3) v neodbornej téme, v samotnom príspevku http://www.porada.sk/t195734-zabudli...ml#post2081121 sú však len dva, od Jarmilky chýba.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Marína Pozri príspevok
Neviem, či je to náhoda, teraz som si všimla, v profile mám od Jarmilky(rodina1) užitočné(celkove za príspevok 3) v neodbornej téme, v samotnom príspevku http://www.porada.sk/t195734-zabudli...ml#post2081121 sú však len dva, od Jarmilky chýba.
ked niekto klikne raz na "uzitocne", prida bodik
ked klikne druhy krat/myslim ze do 1hod/ tak bodik "vezme spat",ale oznam v tvojom profile ti zostava,ten system nevymaze
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

arizona Pozri príspevok
ked niekto klikne raz na "uzitocne", prida bodik
ked klikne druhy krat/myslim ze do 1hod/ tak bodik "vezme spat",ale oznam v tvojom profile ti zostava,ten system nevymaze
Bodík tam ostáva, len nemá zelenú farbu. Aj ja som to raz tak už dávnejšie videla, niekto najprv bod dal, potom vzal, ale u mňa ostal šedý, v príspevku žiadny.
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

len sa opýtam:
čo bolo zlé v téme "Odchod do daňového raja"?
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Stefan2005 Pozri príspevok
... alebo vypnúť zobrazovanie platených tém.
Kde sa to vypína? D
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

srska Pozri príspevok
len sa opýtam:
čo bolo zlé v téme "Odchod do daňového raja"?
Všetko!!!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Pikoška Pozri príspevok
Všetko!!!
skutočne?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

srska Pozri príspevok
len sa opýtam:
čo bolo zlé v téme "Odchod do daňového raja"?
Zato tém o opatrovaní v Rakusku /REGIONFEMME/ je požehnane,

a niektoré su už dlho bez príspevku,

NAVRHUJEM témy ktoré obsahujú len zadanie a sú bez príspevkov dlhšie ako mesiac VYMAZAŤ !
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
dovolím si položiť praktickú otázku Richardovi:

Každý poriadna a seriozna webová stránka, fórum má možnosť korektnej tlače daného príspevku, témy.
Prečo táto možnosť chýba zrovna PORADE.SK, ktorú pokladám za seriózne diskusné fórum?
Pritom táto funkcia je z programátorského hľadiska doriešená - predplatitelia DRAKA majú (alebo mali) túto možnosť sprípustnenú.
Dlhoročný dobrovoľní a bezplatní prispievatelia riešení problémov a otázok si nezaslúžia (aj vďaka ktorým je Porada Poradou), aby mali možnosť korektne vytlačiť niektorý príspevok alebo tému, ktorá ich zaujme ?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Stefan2005 Pozri príspevok
dovolím si položiť praktickú otázku Richardovi:

Každý poriadna a seriozna webová stránka, fórum má možnosť korektnej tlače daného príspevku, témy.
Prečo táto možnosť chýba zrovna PORADE.SK, ktorú pokladám za seriózne diskusné fórum?
Pritom táto funkcia je z programátorského hľadiska doriešená - predplatitelia DRAKA majú (alebo mali) túto možnosť sprípustnenú.
Dlhoročný dobrovoľní a bezplatní prispievatelia riešení problémov a otázok si nezaslúžia (aj vďaka ktorým je Porada Poradou), aby mali možnosť korektne vytlačiť niektorý príspevok alebo tému, ktorá ich zaujme ?
Štefan a čo vyššie možnosť Práca s témou ...verzia pre tlač ? Však je tu možnosť, len neviem to doma vyskúšať ..
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Zita5 Pozri príspevok
Štefan a čo vyššie možnosť Práca s témou ...verzia pre tlač ? Však je tu možnosť, len neviem to doma vyskúšať ..
... veď o tej funkcii píšem , funguje takto:
2012-06-13_200956.jpg  
1 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Stefan2005 Pozri príspevok
... veď o tej funkcii píšem , funguje takto:
A ozaj máš pravdu ......ale teraz ma napadlo, že to už musí dlhšie takto byť, lebo tiež som chcela niečo tlačiť a nešlo to. Nemyslím Draka nie som predplatiteľom, ale stránku Porady .Však Richard sa určite vyjadrí.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
  • srska
    Re: Úpravy na Porade
    Riešenie témy je prístupné len pre predplatiteľov encyklopédie pre mzdárov. Objednajte si prístup do encyklopédie ešte dnes na http://www.porada.sk/objednavka
  • 11.06.12, 17:07
    Indeed
    Re: Úpravy na Porade
    Riešenie témy je prístupné len pre predplatiteľov encyklopédie pre mzdárov. Objednajte si prístup do encyklopédie ešte dnes na http://www.porada.sk/objednavka


    Ja som to okopírovala ... a to sa zobrazuje ak dám verzia pre tlač .To bude určite chyba vo vysielači
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ja som o tom písala už dávno a nič sa nezmenilo, tiež o tom, že ak mám opačné radenie príspevkov
prvý - zadanie témy- by mal byť vždy navrchu. Fungovalo to pred zmenami bez problémov.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Richard, prečo znovu "nabehli" reklamy poraďákom, ktorí ich mali "za odmenu" zablokované ?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Stefan2005 Pozri príspevok
dovolím si položiť praktickú otázku Richardovi:

Každý poriadna a seriozna webová stránka, fórum má možnosť korektnej tlače daného príspevku, témy.
Prečo táto možnosť chýba zrovna PORADE.SK, ktorú pokladám za seriózne diskusné fórum?
Pritom táto funkcia je z programátorského hľadiska doriešená - predplatitelia DRAKA majú (alebo mali) túto možnosť sprípustnenú.
Dlhoročný dobrovoľní a bezplatní prispievatelia riešení problémov a otázok si nezaslúžia (aj vďaka ktorým je Porada Poradou), aby mali možnosť korektne vytlačiť niektorý príspevok alebo tému, ktorá ich zaujme ?
Už nemajú - tlač jednotlivého príspevku nefunguje ani mne.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

veronikasad
Richard, prečo znovu "nabehli" reklamy poraďákom, ktorí ich mali "za odmenu" zablokované ?
Asi si výnimka (alebo ja? ) - u mňa žiadne reklamy.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať