Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
misoft Pozri príspevok
Asi si výnimka (alebo ja? ) - u mňa žiadne reklamy.
... alebo máš správne nastavené RIP...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

misoft Pozri príspevok
Asi si výnimka (alebo ja? ) - u mňa žiadne reklamy.
Mala som ich zablokované priamo od Richarda - po úpravách na Porade nabehli znovu a zasahujú do príspevkov.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
Asi si výnimka (alebo ja? ) - u mňa žiadne reklamy.
ani u mňa - a ja niesom určite výniímka
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

srska Pozri príspevok
ani u mňa - a ja niesom určite výniímka
chlapci, v nastaveniach PC som počítačový analfabet - musím počkať kým príde domov dcéra, ak mi reklamy neblokne znovu Richard.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Všimla som si, že mi zmizol minikomentár. To len mne, alebo aj vám..
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Aha, opravujem, tu je, len je premenovaný na komentár..
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Žabinka Pozri príspevok
Všimla som si, že mi zmizol minikomentár. To len mne, alebo aj vám..
Miznú aj mne - zobrazí sa predtým, že to nie je minikomentár, ale odpoveď k téme.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Žabinka Pozri príspevok
Aha, opravujem, tu je, len je premenovaný na komentár..
Ty si nevidela "tlačítko", mne miznú príspevky z minikomentára (či teraz už komentára)
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Nemôžem sa dostať do svojich príspevkov ani do príspevkov iných užívatelov....dakujem pekný deň
3 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
dan Pozri príspevok
Nemôžem sa dostať do svojich príspevkov ani do príspevkov iných užívatelov....dakujem pekný deň
... že by to bol výsledok včerajšieho cca 5,5 hodinového výpadku Porady?
zaujímavé, že som nepostrehol o odstávke/nedostupnosti (14:36-20:00) žiadný príspevok.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

dan Pozri príspevok
Nemôžem sa dostať do svojich príspevkov ani do príspevkov iných užívatelov....dakujem pekný deň
ani mne to nejde... a ani vyhľadávanie - to mi nešlo ani včera...
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ja teraz narýchlo neviem nájsť, kde sa vyjadruje k vylepšeniu porady, ale maximálne som nespokojná k novovzniknutým nič nehovoriacim témam, ktoré zahlcujú poradu. Majiteľ a moderátori porady, nemôžete rýchlejšie likvidovať nič nehovoriace témy????? veď porada stráca svoj zámysel.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
jozka56 Pozri príspevok
Ja teraz narýchlo neviem nájsť, kde sa vyjadruje k vylepšeniu porady, ale maximálne som nespokojná k novovzniknutým nič nehovoriacim témam, ktoré zahlcujú poradu. Majiteľ a moderátori porady, nemôžete rýchlejšie likvidovať nič nehovoriace témy????? veď porada stráca svoj zámysel.
dodám.........už dávno. Chodím tu viacmenej zo zotrvačnosti.
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

KEJKA Pozri príspevok
dodám.........už dávno. Chodím tu viacmenej zo zotrvačnosti.
tiež som vrchnému v ss napísal pred polrokom, že načim by bolo dobré poupratovať - asi nejsou lidi
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ja som navrhla dávať mimo odborné témy do miniporád a nechať len jednu na pokec, napr. čo dala Rozalka, veď porada je celkom dobre rozčlenená na i iné záujmové, v hlavnej rolete by sa mali zobrazovať len odborné témy......týkajúce sa účtovníctva a kto chce nech nazrie do kultúry, záhrady ....cestovania.....
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Dnes som bola na Porade trochu dlhšie a zistila som zopár noviniek. Jedna z nich je, že téma sa neuzavrie, ani keď zakladateľ vyhodnotí najlepšiu odpoveď. Znamená to, že po zverejnení témy, nemá možnosť o nej nijako rozhodovať. Nie mi je jasné prečo?
Toto info je pre tých, čo o tomto obmedzení nevedeli.

A tiež som zistila, že stále nie je možné otvoriť si z témy len jeden príspevok, ako to bolo kedysi, keď stačilo kliknúť na jeho poradové číslo v pravom rožku.. Škoda, lebo to bola dobrá funkcia.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Richard, prečo nemôžem odpovedať na odkaz? Stalo sa mi to už viackrát. Raz to ide, inokedy nie. Terazky napriklad u Veronikysad. Dík za jasnú odpoveď.
Takže odvolávam, čo som odvolala, a sľubujem, čo som sľúbila.
Naposledy upravil Tweety : 25.06.12 at 17:13
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Ja som si išla pozrieť v profile odkazy a mám celý profil zelený....ked som chcela odpísať na odkaz, všetko mi zmizlo....joj Richard prosím ťa oprav to..dakujem
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Richard aj ja sa pridávam k Danke a prosím oprav to. Už v inej téme som písala, že sa niečo deje s poradou a prikladám ako mám úpravu profilu. A tiež žiadný odkaz nemôžem prečítať a ani na žiadny reagovať.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

dan Pozri príspevok
Ja som si išla pozrieť v profile odkazy a mám celý profil zelený....ked som chcela odpísať na odkaz, všetko mi zmizlo....joj Richard prosím ťa oprav to..dakujem
Aj ja mám zelený profil a sú v ňom samé blbosti. Kto nám to opraví? Ako vidím, Richard na nás kašle
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať