Zavrieť

Porady

Obchodný názov - formát

Chceme v názve spoločnosti používať všetky písmená veľké. Robíme novú pečiatku a jednoznačne to na nej lepšie vyzerá. Je nutné urobiť aj celú procedúru ako výmaz starého a zápis nového názvu? Ja som toho názoru, že nie, pretože ak raz vznikla spoločnosť s názvom Adam, s.r.o., nemôžu už žiadnu spoločnosť s takýmto názvom zaregistrovať. Takže mne z predchádzajúceho vyplýva že spoločnosť ADAM, s.r.o. a Adam s.r.o. sú identické.
Na OR mi povedali, že je potrebné urobiť výmaz a zápis nového názvu. Po chvíľke polemizovania však zostali na pochybách, lebo ja nechcem vlastne meniť názov. A nikde nie je zakázané používať kapitálky, alebo malé písmená. Nie je to zameniteľné, nech použijem akékoľvek písmená.
Budem vďačná za každý názor, alebo skúsenosť.
Usporiadat
zuzanar zuzanar

zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

Právnik odporučil nedávať - teoreticky by vás mohli zažalovať a žiadať podiel na vašom zisku. Sila že?
0 0
MirecBryceX MirecBryceX

MirecBryceX je offline (nepripojený) MirecBryceX

zuzanar
Právnik odporučil nedávať - teoreticky by vás mohli zažalovať a žiadať podiel na vašom zisku. Sila že?
..tak to je fakt sila...

..pocital som s tym, ze asi budem musiet menit nazov, resp. upravit ho, ale zeby toto??

ale dik za rady.. nebudem si zbytocne vytvarat problemy...
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
zuzanar
Právnik odporučil nedávať - teoreticky by vás mohli zažalovať a žiadať podiel na vašom zisku. Sila že?
Je to sila, ale pri slovenskom právnom systéme je to takmer nevymožiteľné.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať