Zavrieť

Porady

Necháva sa vykurovať!!!!

Dobrý deň, poraďte prosím. Ako na majiteľa bytu v bytovom dome s vlastnými vykurovacími telesami(vlastne kurenie), ktorého vykurujú ostatný dookola. Zákon 630/2005 a jeho novely tento konkrétny prípad neriešia. Dakujem
Naposledy upravil Dav : 29.09.11 at 22:24
Usporiadat
Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Prepáčte mi milí, toto som objavil v tejto chvíli.


PASKOV - 06-10-11 19:29 - permalink
Musím se Vám omluvit, neboť dnes *** sito *** ožil na poradě.

Moje falešné představy neměly opodstatnění.

Nóóó, pozrite ho, had, tarantula, aké sito spriada? Pozrite sa po profiloch, och, och, och. Dáva rady ako box! Kámo, v tejto chvíli, som na neho milý.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

juraj72 Pozri príspevok
Sme bývalé byty 2 kategórie poniektorý eče s gamatkami. Ten vlastník v tom byte už vyše roka nebýva.
Mam doma malé deti a podlaha je dosť studená.Deti sa radi hraju na zemi. A to nehovoriac o 200m3 plynu viac ako po iné roky.
Majitelia su študovaní ludia, ale sebecký.Na môj telefonát reagovali dosť neobvykle vzhľadom k ich vzdelaniu.
tiež som mala. bývali sme v 1-izb. byte na vyvýšenom prízemí, pod nami nevykurované nebytové priestory, na koho som mala byť nasr.tá? iba steny izby a chodby susedili z vedľajšími bytmi, kuchyňa susedila s priestorom kde boli schránky-nevykurovaná miestnosť. ale fakt ma nenapadlo ísť niekde "vyplakávať" kúpila som do izby hrubý plyšový koberec a tepla sme mali až až.
teraz bývam v 4izb. byte a kúrim si tak ako chcem ja !!!! každý ma merač a term.hlavicu a je každom ako mu je teplo alebo zima. skôr ma ser.e, že dement na poslednom poschodí nie je schopný riadne odvzdušňovať radiátory, pretože polku mám teplú a polu studenú a čo nechápem, je že vykurovací systém nie je napustený celý rok, ved keby mi bola zima ja si zakúrim a aj zaplatím. tiež mi je v obyvke od podlahy zima, ale to je môj problém mám tam dlažbu,/ja som ju chcela/ tak som si kúpila papuče z ovčej kože.
tak miesto zožierania sa so susedmi, ktorí aj tak nezakúria, by som si kúpila koberce.
4 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

lujza.j Pozri príspevok
tiež som mala. bývali sme v 1-izb. byte na vyvýšenom prízemí, pod nami nevykurované nebytové priestory, na koho som mala byť nasr.tá? iba steny izby a chodby susedili z vedľajšími bytmi, kuchyňa susedila s priestorom kde boli schránky-nevykurovaná miestnosť. ale fakt ma nenapadlo ísť niekde "vyplakávať" kúpila som do izby hrubý plyšový koberec a tepla sme mali až až.
teraz bývam v 4izb. byte a kúrim si tak ako chcem ja !!!! každý ma merač a term.hlavicu a je každom ako mu je teplo alebo zima. skôr ma ser.e, že dement na poslednom poschodí nie je schopný riadne odvzdušňovať radiátory, pretože polku mám teplú a polu studenú a čo nechápem, je že vykurovací systém nie je napustený celý rok, ved keby mi bola zima ja si zakúrim a aj zaplatím. tiež mi je v obyvke od podlahy zima, ale to je môj problém mám tam dlažbu,/ja som ju chcela/ tak som si kúpila papuče z ovčej kože.
tak miesto zožierania sa so susedmi, ktorí aj tak nezakúria, by som si kúpila koberce.

tak, konecne niekto, kto byva v byte, ktory nie je vykurovany ostatnymi bytmi,

ja som tiez mamin prizemny byt musela riesit kupou elektrickych zohrievacov, aby v zime mala mama tepelnu pohodu, pretoze, aj ked mala radiatory na maximum, zial, byt sa nedal vyhriat, a pivnica zospodu vyhrievana nebola,

no a teraz, ked je byt prazdny, nie som ochotna temperovat, aby ti, z prveho poschodia mali ohrev z maminho prazdneho bytu, tiez si mozu kupit ohrievace, a aspon snad pochopia, ze ta zima zospodu ku mame je ustavicne kazdu zimu, a ziel, nemozeme sa stazovat, aby mame zateplili pivnicu, a aby ju aj temerovali
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať