Zavrieť

Porady

aniónové vložky

Ahojte, počuli ste už o aniónových vložkách ? (pýtam sa žien, samozrejme !) Ževraj ich odporučujú aj gynekológovia.
Usporiadat
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Juuuj, tu je veselo. :-)
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Myslíš nové alebo použité?
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

lujza.j Pozri príspevok
http://www.anionovevlozky.eu/

č
istý biznis.....
  • Eliminují škodlivé bakterie (antibakteriální působení)
  • Působí protizánětlivě
  • Udržují správné pH pokožky
  • Zlepšují hormonální rovnováhu
  • Působí vitalizačně
  • Zvyšují odolnost vůči stresu
  • Zlepšují látkovou výměnu
  • Eliminují nepříjemný zápach
  • posílení imunitního systému
  • odstraňují pocit únavy
  • redukují napětí
  • zvýšují odolnost vůči stresu
  • aktivují buněčný metabolismu
  • čištění krve
no nekúp to
uz tam chyba len"zredukuju hmotnost do tyzdna na ideal bez hladovania"
by som si ich aj kupil
0 0
katkup katkup

katkup je offline (nepripojený) katkup

mne ich raz poslala kamoska, ked som zila v UK, bo tam je totalne mizerna lek. starostlivost a v obchode clovek nekupi ani len urologicky caj a pouzivala som ich asi len 2 dni a fakt mi pomohli, comu som ani ja neverila, ze to moze byt pravda, bo tiez nie som na reklamy, bo si myslim, ze dobre sa samo predava a nepotrebuje reklamu....
Odvtedy ich mam v zasobe, ked citim nejake palenie a hned ich pouzijem a vzdy mi pomohli...nemusim behat ku gynekologovi...
Ale naozaj ako pisu predomnou, treba aspon vyskusat, skus si pozicat od nejakej dobrej kamosky co ma s nimi skusenosti 2-3ks a uvidis, ci ti zapasuju, ci nie...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

katkup Pozri príspevok
mne ich raz poslala kamoska, ked som zila v UK, bo tam je totalne mizerna lek. starostlivost a v obchode clovek nekupi ani len urologicky caj a pouzivala som ich asi len 2 dni a fakt mi pomohli, comu som ani ja neverila, ze to moze byt pravda, bo tiez nie som na reklamy, bo si myslim, ze dobre sa samo predava a nepotrebuje reklamu....
Odvtedy ich mam v zasobe, ked citim nejake palenie a hned ich pouzijem a vzdy mi pomohli...nemusim behat ku gynekologovi...
Ale naozaj ako pisu predomnou, treba aspon vyskusat, skus si pozicat od nejakej dobrej kamosky co ma s nimi skusenosti 2-3ks a uvidis, ci ti zapasuju, ci nie...
prepáč, ale nesúhlasím, vaginálnym problémom treba predchádzať a nie mať v zálohe nejaké vložky.
0 0
katkup katkup

katkup je offline (nepripojený) katkup

ano Lujza, to je svata pravda s tym sa neda nesuhlasit, ale tak to by sme potom nemuseli dostat ani chripku a ani ziadne ine ochorenie a hlavne by sme riesit nemuseli takuto temu, ale hold zivotna realita je troska ina
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pavol54 Pozri príspevok
blondýnka v obchode: "Prosím si baterku do tybrátora". predavačka nato snáď do vybrátora. " S dôverným priateľom si tykám"
...ide chlapček popri potoku a vykrikuje : Tydra, Tydra.... nato z vody vystrčí hlavu vydra a hovorí mu : ja nie som Tydra ale vydra .... chlapec nato : však nebudem každej ku...e vykať...
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

Tak výrobcovia to nemozu aplikovat do tenisiek, preto lebo sa to musi vymienat! ci vlozka sa nosi stale ? ten pasik ma nieco do seba, ale to je uz tak, robit si posmech , ked o tom nic neviem? - nevedomost- viete co su to tie ANIONY? ano ,dava sa to do topanok, lebo su ludia co im smrdia nohy,a ten pasik s anionnami elimunuje ten pach! mimochodom vlozky nepredavam, aby tu zase nejaký mudrlant nepovedal ze diler...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

katkup Pozri príspevok
ano Lujza, to je svata pravda s tym sa neda nesuhlasit, ale tak to by sme potom nemuseli dostat ani chripku a ani ziadne ine ochorenie a hlavne by sme riesit nemuseli takuto temu, ale hold zivotna realita je troska ina

hmmm....asi áno ale moja nie.. ja tieto problémy proste nemám..
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať