Zavrieť

Porady

ZEPTER hrnce

ahojte. rozmýšľam o kúpe hrncov ZEPTER. máte s nimi niekto skúsenosti? ste spokojni? neľutujete tie peniaze? neviem či mám kúpiť priamo od spoločnosti zepter alebo od obchodného zástupcu. chcem si domov objednať prezentáciu. na čo si dať pozor pri kúpe? máte hrnce aj misky, strúhadlo atď? ja by som chcela prevažne hrnce.
Ďakujem za rady.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Súhlasím s Antea, používam takmer denne - či už na mletie, na mixovanie kaší, na miešanie nápojov, či na vymiešanie snehu do koláčov... úplná spokojnosť... Teraz síce pomaly odchádza súčiastka v prevodovke, takže plánujeme cestu do servisu...
0 0
Antea Antea

Antea je offline (nepripojený) Antea

calawen Pozri príspevok
Súhlasím s Antea, používam takmer denne - či už na mletie, na mixovanie kaší, na miešanie nápojov, či na vymiešanie snehu do koláčov... úplná spokojnosť... Teraz síce pomaly odchádza súčiastka v prevodovke, takže plánujeme cestu do servisu...
Ešte som zabudla, v tej menšej nábobe meliem čerstvé rožky na strúhanku. Nič sa nedeje keď sem-tam zostanú väčšie kúsky, rezníky sú aj tak výborné, hlavne hydinové.
0 0
zuzik311 zuzik311

zuzik311 je offline (nepripojený) zuzik311

ahojte chcem sa spýtať čo som spravila zle - vyprážala som na panvici od zepteru rezne podľa návodu - namočené do oleja iba z jednej strany a po skončení vyprážania som nemohla panvicu dočistiť - čistila som ju asi "hodinu" prípravkom zeptop... rovnako aj volské oká - chcela som ich spraviť bez oleja ale prihoreli a nakoniec skončili v koši.. tiež sa to ťažko umývalo.. neviem čo robím zle mám plynový sporák hrnce som kúpila teraz.. poradíte mi? panvica bola rozohriatá pred začatím vyprážania a robenia volských ók...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ocistila si panvicu po tom, ako si ich kupila? Ja ked som kupovala Zepter, bolo v navode ich ocistit vhodnym pripravkom, nakolko bolo natrete nejakym konzervantom,uz si presne nepamatam.
0 0
zuzik311 zuzik311

zuzik311 je offline (nepripojený) zuzik311

ahoj ano ocistila tým prípravkom zeptop.. presne podla navodu co tam bol.. stalo sa to aj svokre kupila si ju tiez ako ja.. co s tym??? nestalo sa vam to?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Skus to reklamovat. ja som u zepter reklamovala a uspela som. Alebo im napis list, co sa ti stalo, nech ti odpovedia.
0 0
zuzik311 zuzik311

zuzik311 je offline (nepripojený) zuzik311

ahoj a co presne si reklamovala? asi to nebude normalne ze to takto reaguje, ze?? teda nebol problem s reklamaciou alebo najskor ano a potom to vybavili?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ja som mala iny problem, mne odpadol spodok uska, ta spodna cast.- napisala som reklamaciu, prilozila fotky a dostala som odpoved, ze to opravia a ako nahradu som dostala zdarma aj sadu nozov.
0 0
zuzik311 zuzik311

zuzik311 je offline (nepripojený) zuzik311

alaya1 Pozri príspevok
Ja som mala iny problem, mne odpadol spodok uska, ta spodna cast.- napisala som reklamaciu, prilozila fotky a dostala som odpoved, ze to opravia a ako nahradu som dostala zdarma aj sadu nozov.
ahoj tak to je super...uvidím čo vybavím ja ale myslím že toto neni normálne aby som 15 min varila a hodinu drhla panvicu.. tá sada nožov ti prišla spoločne s opraveným hrncom? alebo zvlašť? ja som mala v dodávke poškodenú panvicu tak uvidím či budú neako kompenzovať - to je druhá tú sme reklamovali.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Neviem, ako sa vysporiadaju s tvojou reklamaciou. Nasa vec je stara uz asi 6-7 rokov.
0 0
a.nuška a.nuška

a.nuška je offline (nepripojený) a.nuška

Chcela by som sa spýtať, či nemáte niekto príbory Zepter, ako ste s nimi spokojní, a aká je asi ich cena. Ďakujem
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

a.nuška Pozri príspevok
Chcela by som sa spýtať, či nemáte niekto príbory Zepter, ako ste s nimi spokojní, a aká je asi ich cena. Ďakujem
Nemám ich, ale asi pred troma týždňami som tri druhy príborov osobne pozerala u Zepter-reprezentantky, poznačila som si ceny, ktoré mi povedala a boli rovnaké, ako sú na stránke http://www.tulipp.sk/16-pribory.
0 0
mien mien

mien je offline (nepripojený) mien

zdravím, zepter hrnce potrebujú len jednu jedinú vec - vedieť na nich variť SPRÁVNE variť. Inak ich máte ako ovyčané hrnce a nevyužívate ich jedinečné výhody, potom ich nebudete porovnávať s tescomou ani s titánovými hrncami. .. opakujem správne variť !!! Máme ich 15 rokov a dokupujeme dalšie - ...
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

luja5 Pozri príspevok
Nemám ich, ale asi pred troma týždňami som tri druhy príborov osobne pozerala u Zepter-reprezentantky, poznačila som si ceny, ktoré mi povedala a boli rovnaké, ako sú na stránke http://www.tulipp.sk/16-pribory.
príbor za 710,00 €.........OMG.....a vraj kríza.....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať