Zavrieť

Porady

Anketa: Koho budete voliť?

muž

Anketa: Koho budete voliť?

Počet hlasujúcich
125. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • SMER - SD

    32 25.60%
  • SDKU - DS

    12 9.60%
  • KDH

    6 4.80%
  • SMK

    1 0.80%
  • MOST - HID

    11 8.80%
  • SNS

    3 2.40%
  • SAS

    42 33.60%
  • nebudem voliť

    18 14.40%
Kto chce nech odpovie...
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Matej5206 Pozri príspevok
Samozrejme SMER - SD
....ďalší pako ..........samozrejme ............................................ale bez urážky - tiež samozrejme ...
0 0
Matej5206 Matej5206

Matej5206 je offline (nepripojený) Matej5206

A ty koho volíš?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Matej5206 Pozri príspevok
A ty koho volíš?
...JA ?????

Ťažká voľba , no inak poviem ...

Radšej budem Bugárovcov voliť ako Ficovcov ...

...snáď ani HZDS na čele s Mečiarom neurobili toľko zla pre Slovensko ako SMER ...
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Béla si sympoš.....
0 0
Lucka1707 Lucka1707

Lucka1707 je offline (nepripojený) Lucka1707

pevne verím že sa do vlády dostane Marián Kotleba aby sa konečne niekto začal zaujímať aj o problémy obyčajných ludí platiacich dane
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

potvrdene Radičova v politike konci,mozno sa bude uchadzat o prezidenstky post a to je taktika,moj dojem http://www.aktuality.sk/clanok/19597...olitike-konci/
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Pre vsetkych milovnikov Mihala,slusny clovek neprijima jednostranne rozhodnutia v prospech velkopodnikatelov na ukor zamestnancoc,tento vas oblubenec Mihal a SaS by najradsej urobili z ludi otrokov ktorym by ani jest nedali,toto je o bezbrehej chamtivosti ludi bez moralky a zabran a nie o zachrane penazi pred solidaritou EU,bohuzial stale sa najde hromada naivnych ludi,ktory naletia aj 1000 krat bludom,klamstvam a demagogii
http://www.vieratomanova.sk/cena-lud...ihal-1000-eur/
Naposledy upravil trisestri : 30.10.11 at 23:50
3 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

buchač Pozri príspevok
....ďalší pako ..........samozrejme ............................................ale bez urážky - tiež samozrejme ...
Tu pako, tu pako, milý buchač......teda každý, kto nevolí podľa Tvojich predstáv je horší od Teba? Pí, pí, pí .... Ty si ale .....samozrejme. Ale bez urážky - tiež samozrejme...
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

trisestri Pozri príspevok
Pre vsetkych milovnikov Mihala,slusny clovek neprijima jednostranne rozhodnutia v prospech velkopodnikatelov na ukor zamestnancoc,tento vas oblubenec Mihal a SaS by najradsej urobili z ludi otrokov ktorym by ani jest nedali,toto je o bezbrehej chamtivosti ludi bez moralky a zabran a nie o zachrane penazi pred solidaritou EU,bohuzial stale sa najde hromada naivnych ludi,ktory naletia aj 1000 krat bludom,klamstvam a demagogii
http://www.vieratomanova.sk/cena-lud...ihal-1000-eur/
Pśśśśśt,
neprezraď ma, ale mojim obľúbencom ten spomínaný pán nie je.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...JA ?????

Ťažká voľba , no inak poviem ...

Radšej budem Bugárovcov voliť ako Ficovcov ...

...snáď ani HZDS na čele s Mečiarom neurobili toľko zla pre Slovensko ako SMER ...
..

..ďalší pako....ale bez urážky, jasnačka...ja Smer...i keď nesúhlasím so všetkým a nekývem hlavou ako somár za mrkvou....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pikoška Pozri príspevok
Pśśśśśt,
neprezraď ma, ale mojim obľúbencom ten spomínaný pán nie je.
..

..Pik a ty sa odkedy bojíš nahlas povedať svoj názor?..
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

pepsikova Pozri príspevok
..

..Pik a ty sa odkedy bojíš nahlas povedať svoj názor?..
Ja sa nebojím, len sa mi ešte nezahojilo rebro, čo ma naň nedávno povesili, a aspoň chvíľu nebudem nahlas, vďaka jednej hviezdičke čo už mi svieti na Poradu zhora...To som sa od nej naučila. Prekričať hlupákov slušne a tíško....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..ďalší pako....ale bez urážky, jasnačka...ja Smer...i keď nesúhlasím so všetkým a nekývem hlavou ako somár za mrkvou....
...he .....a aký som občas pako .....sťa PAKO ......

...k SMERU hádam len jedno ...ak by Fico z nejakého dôvodu odišiel z politiky ( úplne ) , strana padne ...na 100 % ...
0 0
IvetaH IvetaH

IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

Ja chcem, aby všetci, čo sa tam predvádzajú 20 rokov už išli niekde. Nech príde aj keď obyčajní ľudia, ale neobyčajní, je mi to jedno, ale pozerať sa stále na to isté a počúvať stále to isté, už je toho dosť, najprv boli komunisti, potom boli demokrati, potom kresťania, možno ani sami nevedia, čo vlastne boli a čo sú. Preto to tak na Slovensku vyzerá. Alebo nech tam dajú profesionálov a nie že slobodné voľby a na doživotie.
Fakt neviem koho voliť, ale nebude to nikto z tých doterajších. Vždy som volila SDKU, ale už mám aj tých plné zuby. Tentoraz sa predviedli fakt.
0 0
mazanova mazanova

mazanova je offline (nepripojený) mazanova

Nedúfala som, že na "takúto dehonestujúcu" tému budem reagovať, ale predsa IvetaH mi pripomenula jeden vtip:
Neprispôsobivý občan pokradol v obci mnoho vecí tak ho v horúcom lete za trest a na výstrahu priviazali takmer nahého na strede dediny o stĺp.
Okoloidúci v podvečer sa pri ňom zastavovali a zabíjali a odháňali roje komárov, ktoré v teplom lete na jeho takmer nahé telo sadali a riadne cicali.
Reakcia trestanca na ich čin bola:"Neodháňajte a nezabíjajte tie nacicané komáre. Prídu nové ďalšie a tie budú cicať a štípať ešte viac."



V našej politike je jeden kardinálny problém, keby posty poslancov boli čestné miesta, neplatené, to by sme sa čudovali ako by sa o POST poslanca ( lebo tu ide o SLUŽBU občanovi a ZODOPOVEDNOSŤ za občana)uchádzali: inicálky nech si doplní každý... za všetkých (vivat hokejisti a pod. ...isti). Howg, stačilo.
IvetaH Pozri príspevok
Ja chcem, aby všetci, čo sa tam predvádzajú 20 rokov už išli niekde. Nech príde aj keď obyčajní ľudia, ale neobyčajní, je mi to jedno, ale pozerať sa stále na to isté a počúvať stále to isté, už je toho dosť, najprv boli komunisti, potom boli demokrati, potom kresťania, možno ani sami nevedia, čo vlastne boli a čo sú. Preto to tak na Slovensku vyzerá. Alebo nech tam dajú profesionálov a nie že slobodné voľby a na doživotie.
Fakt neviem koho voliť, ale nebude to nikto z tých doterajších. Vždy som volila SDKU, ale už mám aj tých plné zuby. Tentoraz sa predviedli fakt.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak,tak,nechcem nikoho nového,začne kradnuť od začiatku.Koho budem voliť ešte neviem,viem koho voliť nebudem.Určite to nebude HZDS,nebude to Smer a nebude to KDH.Čo sa tých ostatných týka,so štipcom na nose niekoho vyberiem.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
BXLmiami Pozri príspevok
Tak,tak,nechcem nikoho nového,začne kradnuť od začiatku.Koho budem voliť ešte neviem,viem koho voliť nebudem.Určite to nebude HZDS,nebude to Smer a nebude to KDH.Čo sa tých ostatných týka,so štipcom na nose niekoho vyberiem.
A budeme mať to isté, čo doteraz. Pekná perspektíva.
0 0
pafendorf pafendorf

pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

.... a mne je jedno, nech tam je kto chce ... ja som rad, ze mam co mam 400€ vyplatu, su ludia na tom ovela horsie tak to beriem ... cim viac penazi, tym vacsie naroky ... vid. hentych - nabalene maju aj tak im stale malo ...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pafendorf Pozri príspevok
.... a mne je jedno, nech tam je kto chce ... ja som rad, ze mam co mam 400€ vyplatu, su ludia na tom ovela horsie tak to beriem ... cim viac penazi, tym vacsie naroky ... vid. hentych - nabalene maju aj tak im stale malo ...
I tak še dá.
Tých 400 € budeš mať ešte dlho, len postupne všetko zdražie možno aj o 100%. Potom budeš inak pískať.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ja určite Norikunech je sranda
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať