Zavrieť

Porady

Usporiadat
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

BA = počasie a teploty ako na hojdačke ... .... včera krásne slnečno , dnes pochmúrne zamračené a usmoklené, na trávnikoch a na autách snehový poprašok, na chodníkoch okolo detského ihriska pod oknami primrznuté
včera +7°C, dnes -1°C
nič moc na pôvodne plánovanú prvú novoročnú vychádzku ...

želám Vám všetkým o to krajší, v dobrom zdraví, láske, rodinnej pohode a spokojnosti slnečnejší a ustálenejší nový rok 2012
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
luja5 Pozri príspevok
.... včera krásne slnečno , ....
Veru, včera bolo krasne aj v lese nad Račou.


Príchod zimy očakavam další víkend
Silvester.jpg  
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

aj sniežik?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
aj sniežik
0 0
Milas265 Milas265

Milas265 je offline (nepripojený) Milas265

Možno až 8.1
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

...a nezaprší a nezaprší ...


... pekne prší v tej našej BA ... ... že by nám do nového roka pršalo šťastie ... ??
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
A snežííííí ...... špinavú snehovú perinu už treba prekryť čistou ..... jupííí.....

0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Celý tyžden bude niečo padať/pršať. Dažd bude už zajtra večer. Potom v stredu cez deň slabe zražky. Mokry sneh bude padať v Bratislave vo štvrtok od rána a postupne dažd so snehom, alebo len dažd. Predpokladam, že aspon na hrebeňoch Malach Karpat sa niečo udrží. V piatok budu slabe snehove prehanky a teploty tak do plus 2 st. Trochu sa ochladí. V sobotu rano 7.1. už bude mrznuť pri jasnej oblohe. Cez deň tak do 3 st. Bude slnečno. V nedelu bude pršať do +4 st. Alpy dostanu riadny prídel snehu. Aj slovenské kopce tiež.
Výhladavo vyzera byt polovica januara velmi zaujimava. No je to ešte daleko.
0 0
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

duves Pozri príspevok
Celý tyžden bude niečo padať/pršať. Dažd bude už zajtra večer. Potom v stredu cez deň slabe zražky. Mokry sneh bude padať v Bratislave vo štvrtok od rána a postupne dažd so snehom, alebo len dažd. Predpokladam, že aspon na hrebeňoch Malach Karpat sa niečo udrží. V piatok budu slabe snehove prehanky a teploty tak do plus 2 st. Trochu sa ochladí. V sobotu rano 7.1. už bude mrznuť pri jasnej oblohe. Cez deň tak do 3 st. Bude slnečno. V nedelu bude pršať do +4 st. Alpy dostanu riadny prídel snehu. Aj slovenské kopce tiež.
Výhladavo vyzera byt polovica januara velmi zaujimava. No je to ešte daleko.
Pred Vianocami si my napísal že som moc sprostý . Každý kto na túto stránku niečo napíše , tak vie že o čo tu vlastne ide, iba ti asi nechápeš že čo znamená aktuálne počasie . Písal si že už od 10tích rokov sa zaujímaš o meteorológiu a teraz máš 49 . Takže premýšľam že aký to môže byť človek ktorý po toľkých rokoch nevie že aký je rozdiel medzi aktuálnym počasím a predpoveďou počasia . Podľa mňa komu to takto myslí , mohol by byť tiež sprostý nie?
Naposledy upravil Juraj Bindzár : 01.01.12 at 17:21
0 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Juraj Bindzár Pozri príspevok
Pred Vianocami si my napísal že som moc sprostý . Každý kto na túto stránku niečo napíše , tak vie že o čo tu vlastne ide, iba ti asi nechápeš že čo znamená aktuálne počasie . Písal si že už od 10tích rokov sa zaujímaš o meteorológiu a teraz máš 49 . Takže premýšľam že aký to môže byť človek ktorý po toľkých rokoch nevie že aký je rozdiel medzi aktuálnym počasím a predpoveďou počasia . Podľa mňa komu to takto myslí , mohol by byť tiež sprostý nie?
Opäť ukazuješ aký si chudák. Osobným útokom si zavelil ty blbečku (17.12.11 11:36, príspevok 134 )
Nechapem, prečo sa zaoberaš mojím intelektom, ked sam píšeš, že tu treba písať aktuálne počasie. Tak píš, že je prave tma, mrholí a sú u vas + 2 stupne.
Naposledy upravil duves : 01.01.12 at 17:48
0 1
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

duves Pozri príspevok
Opäť ukazuješ aký si chudák. Osobným útokom si zavelil ty blbečku (17.12.11 11:36, príspevok 134 )
Nechapem, prečo sa zaoberaš mojím intelektom, ked sam píšeš, že tu treba písať aktuálne počasie. Tak píš, že je prave tma, mrholí a je u vas + 4 stupne.
Keď si nervózny , to znamená že mám pravdu . Ty len píš a predpovedaj a ukazuj že aký si šikovný
0 1
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Chlapi nehádajte sa hneď v novom roku. U nás pri Senci bolo dnes 8 stupňov plus a krásne slniečko. Komárov plný dvor, muchy tiež začali lietať a čo ma zaskočilo, tak to boli slizniaky , po našom slimáci bezdomovci si to kľudne štrádovali po chodníku pri dome. Už skôr som sa pýtala, či ste nechali zabalené a ochránené rastlinky (stromky, kríky), či ste to náhodou neodbaľovali. Už mám strach, že to pohnije, alebo poplesnie, lebo tieto opatrenia som urobila pred mojim odchodom z domu ešte v novembri,(nevedela som ako budem dlho preč, tak som sa bála aby to nepomrzlo) keď sa semtam začali objavovať mrazy. Ešte aj figu som dala do pivnice z jej pôvodného miesta, kde sa jej akosi nedarilo s tým, že ju na jar presadím, ale keď to takto pôjde ďalej, tak sa nič nemuselo zachraňovať, ale nechať to na prírodu samu. Nakoniec si tu budeme dávať rady ako pestovať vonku pomaranče, že???? Samozrejme, že to píšem tým, ktorí mali aj dnes také počasie veľmi plusové.
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Pri Senci prší a je 6,5 stupňa plus. Komárov plný dvor a pri smrekoch v záhrade tvoria roje ako komíny a okenné sieťky plné lienok sedmo či koľkobodkovaných.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
No konečne. Už som myslel, že zdochol pes a nedozviem sa ako je inde.
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

duves Pozri príspevok
No konečne. Už som myslel, že zdochol pes a nedozviem sa ako je inde.
Už ma nebaví písať , že v BA v tomto zimnom období ... a nezaprší a nezaprší ... a prší ... +7°C ...
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

Krásne pršalo celý deň +4°C,fantázia
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Poslušne hlásim: 9 km od Senca smerom na Trnavu 5,5 stupňa plus v závetrí, zamračené a dosť silný vietor.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Poslušne hlásim,že v Žiline je vidno,Jano nám ešte neprepil slnečný svit a ani Ivan nám ho nezdanil,zatiaľ.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

PT : Tomelíky mimo ohrozenia T min -1,9C. Slnečný svit predaný na západné Slovensko. Skoro tma.
Naposledy upravil pmajap : 14.01.12 at 14:21
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

Asi tak
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať