Zavrieť

Porady

Usporiadat
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

BA centrum o 9.30 hod. -10°C, o 10.30 hod. -8°C, slniečko, sem-tam silnejšie pofukovalo
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

luja5 Pozri príspevok
BA centrum o 9.30 hod. -10°C, o 10.30 hod. -8°C, slniečko, sem-tam silnejšie pofukovalo
U nás o 10,30 bolo -5, o 12,30 -2. Som myslela, že to ani neprežijem. Oskárko vypleštený, usmieval sa na nás a hneď bol deň krajší. Ale teraz už je -12, to aby sme nezabudli, že je ešte február. A na zajtra hlásia sneženie na západnom Slovensku. Ale povedali, že v BA len ako žabke po členky, to aby ste tam nemali kalamitku. Ja už lopatovať voľáko vydržím, však za chvíľu je koniec zimy.
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Div a zázrak!!!! Včera nefúkalo, aj dnes to vyzerá nádejne a teraz teplúčko... iba -9°C, šál si omotám len 1x
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

U nás, aj keď ráno bolo -15, cez obed sa dá kúpať v Hrone, ak máš nohy v teplej vode aspoň +0,2 °C
Kačičky.jpg  
3 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
z Facebooku:

Už aj v Rusku hovoria: " Je tu zima jak na Slovensku..."
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

Tak len -20°C
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Kam som zaparkoval - to je otázka...

Komu z Vás je to povedomé?
Kam som zaparkoval_to je otazka.jpg  
0 0
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

paloo Pozri príspevok
Tak len -20°C
Len sa ty neboj aj ja som mal dnes v noci -18,5 C.
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

Juraj Bindzár Pozri príspevok
Len sa ty neboj aj ja som mal dnes v noci -18,5 C.
Ale v mrazáku
0 0
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

paloo Pozri príspevok
Ale v mrazáku
Myslím to vážne od polnoci do rána som mal táborák medzi stromami a ešte aj dnes a zajtra budem pravdepodobne.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Juraj Bindzár Pozri príspevok
Myslím to vážne od polnoci do rána som mal táborák medzi stromami a ešte aj dnes a zajtra budem pravdepodobne.
..na slniečku teraz +15 C a v noci -18 C, tu už ani vatra nepomôže, len Ukrajina.
0 0
Milas265 Milas265

Milas265 je offline (nepripojený) Milas265

Juraj Bindzár Pozri príspevok
Myslím to vážne od polnoci do rána som mal táborák medzi stromami a ešte aj dnes a zajtra budem pravdepodobne.
Tatra -Mátra -Fatra sa zmenilo na Tatra -Fatra -Vatra....
0 0
jurkomts jurkomts

jurkomts je offline (nepripojený) jurkomts

Toto je koniec pre figovníky bez rozdielu na lokalitu (to som vedel už dávno a preto ich nepestujem), koniec pre hurmikaki na mnohých lokalitách, kiwi a vinič asi rovnako. Možno tie palmy obalené do skafandrov vydržia, ak sú vykurované. Život záhradkára je ťažký, ale ak by som mal z toho aj žiť, tak to je na zbláznenie a samovraždu.
0 0
jurkomts jurkomts

jurkomts je offline (nepripojený) jurkomts

Juroslav, že -18??? som zvedavý na to tvoje Tipo.
0 0
Milas265 Milas265

Milas265 je offline (nepripojený) Milas265

Tam dolu vám to dnes večer "vyhráva" nie? Ja mám -7 a vám tam ukazuje skoro -10 a to je len 21.00 do rána to môže byť "masaker"...
0 0
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

Ja mám tiež -7
0 0
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

jurkomts Pozri príspevok
Juroslav, že -18??? som zvedavý na to tvoje Tipo.
Však počkaj až ti ukážem Rojo Brilante
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Juraj Bindzár Pozri príspevok
Však počkaj až ti ukážem Rojo Brilante
Juraj ukážeš, keď kúpiš, tu -10 a tipo
0 0
Milas265 Milas265

Milas265 je offline (nepripojený) Milas265

Juraj Bindzár Pozri príspevok
Ja mám tiež -7
http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_inca_base

Tu je niečo iné,asi máš zamrznutý aj teplomer... nastav 23.00

http://www.shmu.sk/dynamic/plachtar/numerika/inca/inca_page_new.php?oblast=R1&typ=T2M&ac=a65e9


0 0
jurkomts jurkomts

jurkomts je offline (nepripojený) jurkomts

No hej Milas, ale k tebe sa blíži tá čierňava zo severu. Každopádne to bude v noci sranda.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať