Zavrieť

Porady

Usporiadat
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

dnes Tmin +1 C Tmax +6 C bez zrážok.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujzaj.j
ja nekomentujem predpovede, počasia , lebo predpoved je veľa krát taká, že takú viem urobiť aj ja pretože je tam "všeho chuť". pamätám si nedávnu predpoveď /dlhodobú/ že na Luciu má byť zima-mrazivo. tak neviem načo sa robia takéto predpovede. ked vždy aj povedia že sú nepresné.
No dnes bolo mrazivo, spytaj sa nicka paloo, rano poslušne hlásil -5 st.C, plan bude skoro splnený, ak to bude ráno 13.decembra.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
No ja tam ochladenie tesne pred sviatkami vidím
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves Pozri príspevok
No dnes bolo mrazivo, spytaj sa nicka paloo, rano poslušne hlásil -5 st.C, plan bude skoro splnený, ak to bude ráno 13.decembra.
jáj, tak potom dobre potom nech robia dlhodobé predpovede zvlášť pre každý región, lebo takto im to vide vždy
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j Pozri príspevok
jáj, tak potom dobre potom nech robia dlhodobé predpovede zvlášť pre každý región, lebo takto im to vide vždy
Lujza, dlhodobe predpovede sa nedaju robiť, že: Nad pohroním bude 20.februara zrana polojasno, rano -8st, cez den postupne zamračene. Maximalne si meteorolog trufne na prognozu podla predpokladanej cirkulacie. Ak trafí, že bude napr. inverzia a bude to dostatočne podchladene, tak niekedy z toho vypadavaju aj zražky vo forme snehu, ale nie je to riadne sneženie z oblakov z výšky 5000 metrov. Vid obrazok, čo som dal vyššie je prognoza pre vrstvu okolo 5000 metrov, tam sa to všetko varí, tam sa to pečie. Budu aj prehanky. Teraz je ťažko povedať, či bude v BA cez den +2, alebo -1. Je to rozptyl len 3 stupnov, ale pri určení či budu Vianoce biele, alebo budu na blate je to dosť podstatny detail.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves Pozri príspevok
Lujza, dlhodobe predpovede sa nedaju robiť, že: Nad pohroním bude 20.februara zrana polojasno, rano -8st, cez den postupne zamračene. Maximalne si meteorolog trufne na prognozu podla predpokladanej cirkulacie. Ak trafí, že bude napr. inverzia a bude to dostatočne podchladene, tak niekedy z toho vypadavaju aj zražky vo forme snehu, ale nie je to riadne sneženie z oblakov z výšky 5000 metrov. Vid obrazok, čo som dal vyššie je prognoza pre vrstvu okolo 5000 metrov, tam sa to všetko varí, tam sa to pečie. Budu aj prehanky. Teraz je ťažko povedať, či bude v BA cez den +2, alebo -1. Je to rozptyl len 3 stupnov, ale pri určení či budu Vianoce biele, alebo budu na blate je to dosť podstatny detail.
mne to je jasné, ja to viem, len neviem prečo ich robia
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j Pozri príspevok
mne to je jasné, ja to viem, len neviem prečo ich robia
No a čo ak si niekto planuje dovolenku o 3 tyždne a chce to vedieť? Alebo napr. ludia chodiť lyžovať cez jarne prazdniny a už 3-4 tyždne vopred by im bodlo vedieť či bude zima. Niekedy tu mame take oteplenia, že aj výšky 1500 m.n.m. majú mokro a topenie snehu.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Aktuálne počasie tu u mňa:
Kukám a vidzim, že nič nevidzim.
0 0
Milas265 Milas265

Milas265 je offline (nepripojený) Milas265

Ta cigaňé ti šicko ukradli.....
0 0
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

Všicko ne , ta to on šlepi ta nevidziš na fotke?
0 0
wabi wabi

wabi je offline (nepripojený) wabi

Aj to sklené oko ukrali! Nevadí aj tak je hmla.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Milas265
Ta cigaňé ti šicko ukradli.....
Ric Paľovu! Gače mi zostaľi .
Juraj Brindzár
Všicko ne , ta to on šlepi ta nevidziš na fotke?
A či ty nevidziš, že tote okuľare su z tmavimi sklami? Ta to preto, že bi som tak ostro nekukal.
0 0
Juraj Bindzár Juraj Bindzár

Juraj Bindzár je offline (nepripojený) Juraj Bindzár

Dnes bolo parádne celý deň slnečno Tmax +11 C
IMG_1042.JPG  
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Poslušne hlásim, že vonku je tma. Aj to je počasie.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Juraj Bindzár Pozri príspevok
Dnes bolo parádne celý deň slnečno Tmax +11 C
čo je na tom parádne? 13.12, by malo byť iné počasie!!! také ktoré je prirodzené na toto obdobie. z takéhoto počasia je len kopec chorých.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j Pozri príspevok
čo je na tom parádne? 13.12, by malo byť iné počasie!!! také ktoré je prirodzené na toto obdobie. z takéhoto počasia je len kopec chorých.
Kde? Kde je ten kopec?
Ja sa citim fit.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

dnes počasie úžasné,pre mna by tak mohlo byt do vianoc a od vianoc zas..no ale patrilo by sa už troška prituhnuť
0 0
wabi wabi

wabi je offline (nepripojený) wabi

V posledných 3 rokoch najnižšia teplota na tých najteplejších miestach okolo -17 to je dosť a že globálne oteplenie! 2 roky predtým boli zimy tak ako táto doteraz len tak okolo -2 až -5 na tých najteplejších miestach a to len krátkodobo... Všetci ktorí nezateplili figi sa zatiaľ tešia, že ešte nezamrzli...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
beba13 Pozri príspevok
dnes počasie úžasné,pre mna by tak mohlo byt do vianoc a od vianoc zas..no ale patrilo by sa už troška prituhnuť
Už sa to blíži, už sa to varí......nad severnym atlantikom.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duves Pozri príspevok
Už sa to blíži, už sa to varí......nad severnym atlantikom.
myslíš sniežik? bude aj v smradľavej BA?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať