Zavrieť

Porady

Suhrný výkaz -súrne

Ahojte, potrebujem pomoc pri podávaní SV, dostanem sa po podpísanie dokumentu, no keď ho chcem odoslať, tak ako keby mi PC zamrzol , neviete čo stým??
ďalšia otázka je ohľadne podania dodatočného SV - idem doplniť údaje, a teraz neviem, či na prvej strane celková hodnota dodaných tovarov sa dáva už len hodnota doplených údajov, či celková sčítaná s riadnym SV.
Usporiadat
zuzanar zuzanar

zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

Včera som poslala SV cez aplikáciu edane, a mám vytlačenú správu o odoslaní dokumentu. Ale doteraz mi do schránky správ používateľa nebola zaslaná správa o akceptácii alebo odmietnutí. Mám to skúsiť odoslať ešte raz? Vďaka
0 0
zuzanar zuzanar

zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

zuzanar Pozri príspevok
Včera som poslala SV cez aplikáciu edane, a mám vytlačenú správu o odoslaní dokumentu. Ale doteraz mi do schránky správ používateľa nebola zaslaná správa o akceptácii alebo odmietnutí. Mám to skúsiť odoslať ešte raz? Vďaka
podarilo sa mi dovolať na informačnú linku drsr - ak nie je správa o akceptácii a nie je ani v histórii odoslaných dokumentov treba poslať ešte raz.
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Mne chvalabohu dnes rano došlo potvrdenie o akceptácii. Tiež som nemala ani potvrdenie ani v historii nebol. Dnes rano sa objavil aj s potvrdenkou.
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Ja som posielala včera pred obedom 2 SV, doteraz neprišlo potvrdenie a až teraz pred chvíľou som ich našla v histórii, ešte pred hodinou tam neboli
0 0
daniela554 daniela554

daniela554 je offline (nepripojený) daniela554

prosím Vám, SV som posielala prvý krát a kde alebo kedy vytlačím "Vyhlásenie o podaní písomnosti elektronickou formou" potvrdenku už mám. Vďaka
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

daniela554 Pozri príspevok
prosím Vám, SV som posielala prvý krát a kde alebo kedy vytlačím "Vyhlásenie o podaní písomnosti elektronickou formou" potvrdenku už mám. Vďaka
Myslíš krycie listy? Keď si už SV podala, tak v Histórii komunikácie

Tu je postup:
http://www.porada.sk/t178627-krycie-...ml#post1873597
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať