Zavrieť

Porady

Rakovina vo vysokom štádiu - hľadám liečiteľa

Zamestnaná žena
Dobrý deň, prosím o pomoc. Máme v rodine takto vážne chorú mamičku (38) dvoch detičiek (mladšie má rôčik a pol), je po hysterektómii (júl), ale nádor bol taký rozsiahly, že sa nedalo vybrať všetko. Práve doberá tretiu dávku chemoterapie, ale prognóza je zlá (bolesti ruky, chrbtice, problémy s trávením....) Prosím o kontakt na nejakého pána liečiteľa alebo pani liečiteľku, ktorí by vedeli v tejto situácii ešte akokoľvek pomôcť. Vďaka všetkým za rýchle odpovede a ospravedlňujem sa, ak je tento problém už na porade riešený - v takom prípade prosím link. Katka
Naposledy upravil Katka4040 : 21.10.11 at 08:42
Usporiadat
Téma je uzavretá.
statue1 statue1

statue1 je offline (nepripojený) statue1

Rodina s malými deťmi môže požiadať o finančnú pomoc Dobrého anjela. Aj tie treba teraz.
0 0
Katka4040 Katka4040

Katka4040 je offline (nepripojený) Katka4040

Zamestnaná žena
lienocka001 Pozri príspevok
v prvom rade jej budte oporou respektujte ze ma pravo na to sa zle citit .... pomahajte jej v domacnosti s detmi aby videla ze ma okolo seba ludi ktori su ochotni jej pomoct ona sa potrebuje najma s tym vyrovnat co preziva mozno zariadit pre nu a pre manzela nejaky pobyt wellnes aby mohli byt samy a bez deti ... a aby nacerpala sily... je mozne a velmi pravdepodobne ze je velmi psychicky vycerpana a aj fyzicky sa citi blbo.. najprv nech sa riesi to ... existuju predsa lieky proti bolesti , na zastavenie zvracania a pod.
rieste fyzicke symptomy aby nemusela trpiet pred detmi a aby ju deti nevideli v bolestiach ... to ju isto musi trapit... rieste teda najprv tie fyzicke symptomy /pokial sa daju / mozno masaze mozno akumpresura ... hladat../ a ked sa to da dokopy da sa aj ta psychika...
niekedy velmi pomaha vedomie a to najma matkam ze aj ked tu nebudem bude o moje deti postarane... ak je veriaca tak skusit sa modlit k sv. Gianne Berreovej Mollovej a mozno skusit vodu z Medzugoria ...
Ďakujem za rady:-)
0 0
Katka4040 Katka4040

Katka4040 je offline (nepripojený) Katka4040

Zamestnaná žena
Gabhus Pozri príspevok
Tu je každá rada drahá. Súhlasím s lienočkou 001 - je nás tu veľa čo sme tým všetkým prešli, niektorí sme už boli "na odpis". Ja osobne som vždy verila lekárom a na slovo som ich počúvala. Je to možno viac o psychike ako o liekoch a liečiteľoch, skrátka človek sa musí naštartovať a byť silný, mať oporu v okolí, robiť čo mu napadne..... Prelúskaj tému Onkologické ochorenia tu na Porade a dočítaš sa toho dosť aj od ľudí, ktorí sme tým prešli, ktorí tým prechádzajú, rôzne pohľady, skúsenosti atď. atď. Osobne veľmi držím palce a ver, že keď skončí chemo, tak tie ťažkosti prejdú, len vydržať. Ozaj veľmi - veľmi držím palce.
Ďakujem za povzbudenie, veľmi by som si želala, aby si to prečítala aj chorá mamička:-) Stále to nedokáže... je to ako s tým malým dieťaťom, čo si zakrýva oči, aby ho nevideli ostatní...ale dúfame a sme pripravení byť jej oporou.
0 0
Katka4040 Katka4040

Katka4040 je offline (nepripojený) Katka4040

Zamestnaná žena
statue1 Pozri príspevok
Rodina s malými deťmi môže požiadať o finančnú pomoc Dobrého anjela. Aj tie treba teraz.
Chorobu diagnostikovali temer pred polrokom a konečne teraz podal jej manžel žiadosť o finančnú pomoc, pretože naozaj na tom nie sú finančne najlepšie. Pomáhame ako sa dá, ale tiež máme svoje limity:-( Chorá mamička stále tvrdila, že existujú ľudia, ktorí iste potrebujú pomoc Dobrého anjela viac, ako ona...
0 0
Ibaaktak Ibaaktak

Ibaaktak je offline (nepripojený) Ibaaktak

Historický zlom v liečbe rakoviny na Slovensku - Pluska.sk


www.pluska.sk/.../exkluzivne-historicky-zlom-liecbe-rakoviny-slove..

Prispievam svojou troškou zo želaním, aby Vám vo Vašej snahe v boji s touto zákernou chorobou pomohla aká koľvek rada

Pred 4 dňami – „Použitie kmeňových buniek v rámci protinádorovej liečby hodnotím ako veľmi ... „Pri našej liečbe nepoužívame embryonálne kmeňové bunky. ...
0 0
liviar liviar

liviar je offline (nepripojený) liviar

Máme veľmi dobré skúsenosti: http:// doktorkakosnarova.wz.cz, lekári nedávali manželovi skoro žiadnu nádej, po roku a pol je na tom celkom dobre. A ešte treba pozitívne myslieť a zmeniť stravu - veľa zeleniny surovej.
0 0
E15 E15

E15 je offline (nepripojený) E15

Nám veľmi pomohol Dr. Kamil Jurkovič z Trenčína, ktorému ale zakázali činnosť na dva roky. Teraz by mu to malo končiť. Pozrite www.jurkovic.sk, mal tam aj kontakt, ale teraz by ste si ho museli nejako zistiť, býva v Skalke nad Váhom.
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

E15 Pozri príspevok
Nám veľmi pomohol Dr. Kamil Jurkovič z Trenčína, ktorému ale zakázali činnosť na dva roky. Teraz by mu to malo končiť. Pozrite www.jurkovic.sk, mal tam aj kontakt, ale teraz by ste si ho museli nejako zistiť, býva v Skalke nad Váhom.
chcem podakovat za odkaz na ten link.je to hrozne info,ale velmi zaujimave a dolezite.o niecom takom som ani nechyrovala.
odporucam si precitat aspon tie zakazane infosky,je to des.ozaj sa uz lekarom neda verit.zijeme v klamstve a slepo verime......
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

davam do pozornosti!!!!!!!
,hoci link neviem prilozit ale najdite si:
zadat cez google

kura na odkyslenie organizmu

a potom kliknut na odkyslenie organizmu-mikroriasy,dar bohov.

je to velmi dlhe ale velmi zaujimave,poucne,pre onkologickych pacientov obzvlast dolezite informacie.
prekyslenie organizmu sposobuje vsetky nase neduhy a je tam aj krasne napisane ako sa treba stravovat,co je vhodne atd.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
osky Pozri príspevok
davam do pozornosti!!!!!!!
,hoci link neviem prilozit ale najdite si:
zadat cez google

kura na odkyslenie organizmu

a potom kliknut na odkyslenie organizmu-mikroriasy,dar bohov.

je to velmi dlhe ale velmi zaujimave,poucne,pre onkologickych pacientov obzvlast dolezite informacie.
prekyslenie organizmu sposobuje vsetky nase neduhy a je tam aj krasne napisane ako sa treba stravovat,co je vhodne atd.
.......poprípade aj nevhodné ......


Aj to je veľmi dlhé , ale zaujímavé čítanie .............................či .....????



Kto nepochopil ,vysvetlím ...................nedá sa zovšeobecňovať , proste NEDÁ....
0 1
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

S onkologickými ochoreniami sa dá relatívne úspešne bojovať. Pri takomto druhu ochorenia medikamentózna liečba má za ciel likvidovať vznikajúce novotvary. Jej &nbsp;vážnym nedostatkom je, že svojimi vedľajšími účinkami celkom likviduje prirodzenú imunitu organizmu okrem toho , že svojimi vedľajšími účinkami likviduje aj ostatné životne dôležité orgány a orgánové skupiny ako sú pečeň srdca, obličky, nadobličky , slezinu atď.....<br>Tento problém sa ale dá riešiť za pomoci Klasickej východnej medicíny. Pravdepodobnosť prežitia sa zmnohonásobuje. &nbsp;čo je ale najhlavnejšie, za podpory jej preparátov vznikajú normálne zdravé bunky, ako keby sa nejednalo o regeneráciu po onkologickom ochorení.<br>PRETO NIE JE SPRÁVNE PODLIEHAŤ NADMERNEJ PANIKE A BOJ S CHOROBOU PREDČASNE VZDáVAŤ, MUSíTE SI UVEDOMIŤ, ŽE NIKDY NIE &nbsp;JE NESKORO .<br>Držím palce Dusansl
0 0
gardenia gardenia

gardenia je offline (nepripojený) gardenia

znamenie Býk, mám rada pokoj, neznášam ľudí, ktorí nevedia, čo so sebou ...viac
Dobrý deň, chcem sa opýtať na váš názor na ten dlhý článok "Odkyslenie organizmu-mikroriasy,dar bohov". Dočítala som sa tam aj o kyslej kapuste, že podporuje prekyslenie organizmu. Nejde mi to do hlavy, veď všetci vieme, že kyslá kapusta je veľmi zdravá, aj v Živote č.43 sú na kapustu písané ódy, tak ako to je, kde je pravda? Ďakujem za vaše názory.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

gardenia Pozri príspevok
Dobrý deň, chcem sa opýtať na váš názor na ten dlhý článok "Odkyslenie organizmu-mikroriasy,dar bohov". Dočítala som sa tam aj o kyslej kapuste, že podporuje prekyslenie organizmu. Nejde mi to do hlavy, veď všetci vieme, že kyslá kapusta je veľmi zdravá, aj v Živote č.43 sú na kapustu písané ódy, tak ako to je, kde je pravda? Ďakujem za vaše názory.
no ved prave ,vieme ci nevieme.roky citame cosi,ratame s tym ze je to tak a napokon niekto napise takyto clanok.
sama som z mnohych informacii zostala prekvapena,ale faktom je,ze veda ide dopredu a tak ako sa v medicine vela veci zatajuje,tak je to aj v potravimarskom priemysle-vsimni si ze väcsinou vyjdu studie zrazu o tom,co je zdrave a je to zhodou okolnosti to,co sa az tak nepredava.....
to je dobry priklad s mliekom-mlieko nie je pre nas zdrave,zahlienuje.navyse vapnik co obsahuje sa nedokaze do tela vstrebat.
ale vsetci povolani ti budu odporucat mlieko koli vapniku......
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Hmm, veda pracuje pre rozhadzovacov grantovych kostialov. Mlieko je zdrave, aj nie je. Ked nalejem macke kupovane mlieko ... ani pes nechce. Neviem, ci je pes zakopany v technologii vyroby, alebo v tom, ze kravy namiesto travy krmia roznymi srackami, ako kukurica a pomlety sajrajt z kafilerie. Z druzstva, kde sa kravy pocas roka volne pasu na nekultivovanych lukach ... ano. Zalezi z akeho mlieka robili podobne studie. Aj s kapustou je to obdobne. Kysla kapusta je pre zdravych ludi zdrava. Ale vraj vyplavuje nadmerne jod z tela. Preto ludia s ochoreniami stitnej zlazy maju zakazane hluboviny. Jedine, zeby sa niekto zaoberal vyrobou jodidovanej kapusty ... ak sa investovalo do pridavania jodu do soli, preco nie? Dalsi problem je predusikovanie a preherbicidovanie, aby boli vyssie vynosy. Mozno si ludske telo zvykne ... narano pohar dusizovaneho mlieka s herbicidovou prichutou. Este je mozne, ze technologicky pokrok a ludsky dovtip dojdu tak daleko, ze budeme mlieko a hovadzinu vyrabat priamo z kafilernych sraciek bez pouzitia krav, ako vyrobneho prostriedku. :-)
1 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Nájsť si na dedine tú najchudobnejšiu babku čo má malý dôchodok a od nej kupovať zeleninu, ovocie, veľa starých ľudí sa vracia k chovaniu kôz - kozie mlieko je liek. Aj možno vajíčka, zajaca alebo domácu sliepočku by vďačne predala. Určite nenakupovať v tzv. biopotravinách, sú to podvodníci. Verím len čo vidím na vlastné oči: ako sa stará o to zviera, či nie je podvýživené, vystresované, vidím záhradu, vidím že jablká sú červivé, opadané, môžem sa presvedčiť na vlastné oči že má teraz na jeseň pokopané a tam je - domáci hnoj a nie granule. Toto všetko v biopotravinách nevidíte. Nekúpite u babky napríklad hrozno, paradajky, papriku - v januári! Ale kľudne by som k nej išla do pivnice v zime a kúpila od nej čo tam má: červenú cviklu, kapustu, chren, mrkvu, kaleráb, cibuľu, cesnak, zemiaky - možno aj jej zaváraniny. Aj u poriadnych romov toto dostanete kúpiť, nesmejte sa!
Ak si raz za 2 týždne u babky spravíte nákup, domáca zelenina síce zvädne, ale nesplesnivie, mäso rozporcovať a dať do mrazáka. Slepačia polievka s veľkými očami je považovaná na chorý žalúdok, oslabený chemikáliami z liekov - za balzam. Samozrejme dôležitá je domáca pohoda, aby mala radosť z detí, aby sa doma cítila dobre, bez stresu a nervozity.
1 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

AK zacala s chemoterapiou, zrejme bude rozumne pokracovat. Treba jest vela chlorely, marhulovych jadierok a podobne vyzivy. V kazdom pripade by som kontakrovala Indiu a ajurvedskych lekarov,ci vedia nieco spravit aj ked uz absolvovala chemoterapiu a možno by jej vedeli pomôcť. No musela by tam ist na niekolko mesiacov...
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Odporucam stranku: http://www.zdravi-az.cz/ da sa tam vela o strave docitat.

Tiez knihu, mala by byt este na pultoch, aj v Tescu, velmi dobre je tam rozpisane chovanie rakovinovej bunky: http://www.martinus.sk/?uItem=94941, su tam aj recepty na varenie bez cukru a skryteho cukru. A tiez stranku badatel.sk, tam si vyhladat clanky.

V zavere, bez ohladu na to, co kto radi by som uzivala selen a koenzym Q10 - 50 mg, denne, vyssie davky bio omega3, vit. C tiez vyssie davky - postupne z 3 denne prejst na 10 denne, 1000 miligramovych tabliet. Ak by zacala hnacka skor, tak zastavit na tom pocte, pripadne o 1 tbl. znizit. Uzivat ho s jedlom , aspon s kuskom jedla.

Nejedla by som ziadne maso, nic od masa, ani mliecne vyrobky, ani vajcia. Tiez nie ryby, leb su plne olova, preto omega3 bio a nie bezne. Ziv.vyrobky , hl. maso sa tazko travi a tym uvolnuje toxiny.

Odkyslenie organizmu je zaujimave, dufam, ze aj funguje, nemam este preskusane, ale vyzera to logicky.

Vit. C funguje naisto ako podpora imunity, beriem ho dva roky - 1-3 tbl. denne a dva roky som nebola chora / predtym pravidelne tak 2x v zime tazky zapal priedusiek/

Vyzivou s azaujimam seriozne, kvoli sebe / rakovina hr. creva u otca/ aby som jej naisto predisla. Trvalo mi dlehsie, kym som prisla k zaveru, na zaklade info z netu a z knih, ze chemo ani radio by som si nedala robit, ak by k tomu prislo.

Navyse som presvedcena, ze naozja je mozne stravou predist roznym, aj tazkym ochoreniam a som si aj ista, ze ked clovek podpori prirodzene imunitu tela a pouzije priprvaky na jej podporu, do coho hlavne spada strava, ze sa moze vyliecit aj z rakoviny. Zial chemo robi presny opak, nici imunitu a tak telu sa ozaj tazko bojuje. A je vela studii, ze mnohi chori zomreli na nasledky chmoterapie. Tym nikoho neodhovaram, len vravim svoj nazor a myslim, ze clovek by mal logicky uvazovat a zvazit vsetks pre aj proti.

V ziadnom pripade by spm nejedla maso, ziadne
1 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Ta kysla kapusta je to zvlastne, ja som niekde citala, ze je zasadotvorna. Asi najistejsie by to bolo vyskusat s lakmusovymi papierikmi - zjest ju a odmerat kyslost mocu.



A nevie niekto ci zelenina varena v parnom hrnci, teda iba na pare je zasado alebo kyselinotvorna? Lebo neviem si predstavit jest surovu brokolicu a pod.


Clovek asi nema moc na vyber - ak chce byt zdravy, musi zabudnut na pozitok z jedla. Ak chce mat z neho pozitok, musi zabudnut na zdravie. Take zachranne lano vidim v tom, ze 25% denneho prijmu moze byt aj kyselotvorne, teda bud oriesky alebo porcia nezdraveho jedla.

Sama sa chystam na toto zdrave stravovanie, asi to bude peklo.

Inak je dostat cukor zo stevie v tabletach v bio ochodoch. Chuti zle, ako silne sladidlo, ale je to jedine zdrave sladenie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať