Zavrieť

Porady

moze ma zamestnavatel prepustit pocas rodicovskej dovolenky?

Chcem sa opytat,ci mi vie niekto poradit v mojom pripade?:<br>V novembri 2008 som nastupila na matersku dovolenku.dcera sa narodila v decembri 2008,takze teraz v decembri bude mat 3 roky cim mi vlastne konci rodicovska dovolenka.Dnes som bola za svojim zamestnavatelom (zubar),pred materskou som pracovala,ako zdravotna sestra v zubnej ambulancii Opytala som sa ho,ze ci mi drzi miesto? Povedal,ze nie! <br>Podla zakona mi moje miesto musi drzat polroka a potom uz nie.Kedze na ambulancii pracuje ,len jedna sestra ,chapem ze ma nema po ukonceni rodicovskej dovolenky kam vziat,kedze uz ma zabehnutu sestru.Len som ostala v soku,ked mi doktor tvrdil,ze vraj ja u neho zamestnana uz nie som.Ze ked som po polroku nenastupila tak narok na moje miesto automaticky zaniklo!!! Ano ,to chapem!!!ale pokial ja viem tak on ma nema pravo pocas materskej a rodicovskej dovolenky prepustit!&nbsp;&nbsp; <br>Povedala som mu,ze ale mne od neho neprisla&nbsp; ziadna vypoved ,ani som nic nepodpisovala.Ze ja zijem 3 roky v tom,ze som sice na rodicovskom,ale stale som u neho zamestnana!!! Pokial ma ako zamestnanca zrusili,mali mi poslat vypoved a takisto aj zapocet rokov,nie?Ako mam postupovat?????<br>Ja uz mam dohodnute ine miesto, ja som sa chcela s nim len dohodnut,ze prinesiem vypoved a nech mi nachysta papiere,ktore potrebujem pri nastupe do noveho zamestnania.a ostala som sokovana,ked mi oznamil ,ze ja uz nie som jeho zamestnanec-bez toho ,aby som niekedy dostala od neho vypoved.Ja som predsa iba normalne nastupila na matersku dovolenku a som s dietatom doma do jeho 3.rokov
Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

zuza 74 Pozri príspevok
Zamestnávateľ sa ruší, vznikne nový.
Ide o prechod práv na nového zamestnávatela ? Má aj viac zamestnancov ?

V žiadnom prípade si nedávaj výpoveď sama. Počkaj na doručenie výpovede zo strany zamestnávatela a na kopiu výpovede napíš, že žiadaš o skončenie prac.pomeru dohodou pred začiatkom plynutia výpovednej doby. Iba tak budeš mať nárok na odstupné.
2 0
zuza 74 zuza 74

zuza 74 je offline (nepripojený) zuza 74

Čiže z dôvodu rušenia ZL mi môže dať výpoveď? Aj keď som na MD?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

zuza 74 Pozri príspevok
Čiže z dôvodu rušenia ZL mi môže dať výpoveď? Aj keď som na MD?
ak nedochádza k prechodu práv na iného zamestnávatela - ano
0 0
evinka33 evinka33

evinka33 je offline (nepripojený) evinka33

nikulik Pozri príspevok
V suvislosti s tym, ze som zrovna dnes hľadala odpoved na takyto pripad, dovolim si poopravit prvu vetu tohto prispevku, nie povinnosť požiadať pisomne, ale: §166
(3) Žena a muž písomne oznámia zamestnávateľovi najmenej jeden mesiac vopred predpokladaný deň nástupu na materskú dovolenku a rodičovskú dovolenku, predpokladaný deň ich prerušenia, skončenia a zmeny týkajúce sa nástupu, prerušenia a skončenia materskej dovolenky a rodičovskej dovolenky.

Z toho mi vyplyva ze nie žiadosť ako doteraz ale len list, v ktorom oznami zamestnavatelovi predpokl.den nastupu atd..

Prosím vás a keď zamestnankyňa písomne neoznámila zamestnávateľovi, že po dovŕšení 3 rokov dieťaťa si predlžuje rodičovskú dovolenku pre dlhodobý nepriaznivý stav dieťaťa, môže jej dať zamestnávateľ výpoveď? Alebo tým že jej to UPSVaR priznal je automaticky chránená pred výpoveďou? Môže to zamestnávateľovi oznámiť aj so spätným dátumom?
0 0
evinka33 evinka33

evinka33 je offline (nepripojený) evinka33

Prosím nájde sa niekto kto poradí? Kamoška totiž zamestnávateľovi neoznámila že si predlžuje rodičovskú a ten jej teraz poslal výpoveď a že nemá nárok ani na odstupné ?!
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

evinka33 Pozri príspevok
Prosím nájde sa niekto kto poradí? Kamoška totiž zamestnávateľovi neoznámila že si predlžuje rodičovskú a ten jej teraz poslal výpoveď a že nemá nárok ani na odstupné ?!
Aky bol dovod vypovede?

V podstate si kamoska nesplnila oznamovaciu povinnost, ktoru ma danu Zakonnikom prace a rovnako ani nepoziadala zamestnavatela o uvolnenie na dalsiu RD a do prace ani nenastupila, co by mohlo znamenat absenciu a naslednu vypoved zo strany zamestnavatela kvoli poruseniu prac. discipliny, pri ktorej narok na odstupne nie je.
Takze ano, taka moznost existuje.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

evinka33 Pozri príspevok
Prosím nájde sa niekto kto poradí? Kamoška totiž zamestnávateľovi neoznámila že si predlžuje rodičovskú a ten jej teraz poslal výpoveď a že nemá nárok ani na odstupné ?!
Poberá rodičovský príspevok z dôvodu nepriaznivého zdr.stavu dieťaťa ?
0 0
evinka33 evinka33

evinka33 je offline (nepripojený) evinka33

Áno, poberá rodičovský z dôvodu nepriaznivého stavu dieťatka, a veru si tú oznamovaciu povinnosť nesplnila, teraz má pocit že ani zamestnávateľ sa s ňou neskontaktoval práve preto aby jej mohol dať absenciu a výpoved bez odstupného. Dôvod výpovede je porušenie pracovnej disciplíny - neospravedlnená absencia.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

evinka33 Pozri príspevok
Áno, poberá rodičovský z dôvodu nepriaznivého stavu dieťatka, a veru si tú oznamovaciu povinnosť nesplnila, teraz má pocit že ani zamestnávateľ sa s ňou neskontaktoval práve preto aby jej mohol dať absenciu a výpoved bez odstupného. Dôvod výpovede je porušenie pracovnej disciplíny - neospravedlnená absencia.
Dostala výpoveď, alebo okamžité zrušenie pracovného pomeru ? (podľa akého § ZP?)
0 0
evinka33 evinka33

evinka33 je offline (nepripojený) evinka33

Okamžité skončenie pracovného pomeru podľa § 68 ods. 1 písmeno b) Zákonníka práce
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

evinka33 Pozri príspevok
Okamžité skončenie pracovného pomeru podľa § 68 ods. 1 písmeno b) Zákonníka práce
Vyzval ju zamestnávatel na nastúpenie do práce ? K akému dátumu s ňou ukončil pracovný pomer ?
0 0
evinka33 evinka33

evinka33 je offline (nepripojený) evinka33

veronikasad Pozri príspevok
Vyzval ju zamestnávatel na nastúpenie do práce ? K akému dátumu s ňou ukončil pracovný pomer ?
no práveže nevyzval, pracovný pomer s nou ukončil k 10.8., dieťatko malo 3 roky 24.júla
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

evinka33 Pozri príspevok
no práveže nevyzval, pracovný pomer s nou ukončil k 10.8., dieťatko malo 3 roky 24.júla
Nie som právnik, ale podľa môjho názoru ide o neplatné skončenie pracovného pomeru

§ 68
Okamžité skončenie pracovného pomeru

Na začiatok

(1) Zamestnávateľ môže okamžite skončiť pracovný pomer výnimočne a to iba vtedy, ak zamestnanec

a) bol právoplatne odsúdený pre úmyselný trestný čin,
b) porušil závažne pracovnú disciplínu.

(2) Zamestnávateľ môže podľa odseku 1 okamžite skončiť pracovný pomer iba v lehote dvoch mesiacov odo dňa, keď sa o dôvode na okamžité skončenie dozvedel, najneskôr však do jedného roka odo dňa, keď tento dôvod vznikol. O začiatku a plynutí lehoty rovnako platia ustanovenia § 63 ods. 4 a 5.

(3) Zamestnávateľ nemôže okamžite skončiť pracovný pomer s tehotnou zamestnankyňou, so zamestnankyňou na materskej dovolenke alebo so zamestnankyňou a zamestnancom na rodičovskej dovolenke, s osamelou zamestnankyňou alebo s osamelým zamestnancom, ak sa stará o dieťa mladšie ako tri roky, alebo so zamestnancom, ktorý sa osobne stará o blízku osobu, ktorá je osobou s ťažkým zdravotným postihnutím. Môže však s nimi s výnimkou zamestnankyne na materskej dovolenke a zamestnanca na rodičovskej dovolenke (§ 166 ods. 1) z dôvodov uvedených v odseku 1 skončiť pracovný pomer výpoveďou.

Doporučujem obrátiť sa na Centrum právnej pomoci
http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...mnNPRw&cad=rja

príp. konzultovať s právnikom na odd. Starostlivosti o rodinu UP (kedysi niečo také na UP bolo).

Pozor na lehoty (nepoznám ich) na napadnutie neplatnosti okamžitého zrušenia prac.pomeru.
0 0
evinka33 evinka33

evinka33 je offline (nepripojený) evinka33

Ďakujem veľmi pekne za radu, myslíte že sa teda môže pokúsiť napadnúť platnosť tej výpovede, aj keď vlastne jej vinou zamestnávateľ "kvázi" nevedel o tom že sa stará o choré dieťatko? (oficiáone to síce neoznámila ale zamestnávateľ určite vedel resp. predpokladal že s ním zostane doma aj po tých 3 rokoch) ešte raz vďaka
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

evinka33 Pozri príspevok
Ďakujem veľmi pekne za radu, myslíte že sa teda môže pokúsiť napadnúť platnosť tej výpovede, aj keď vlastne jej vinou zamestnávateľ "kvázi" nevedel o tom že sa stará o choré dieťatko? (oficiáone to síce neoznámila ale zamestnávateľ určite vedel resp. predpokladal že s ním zostane doma aj po tých 3 rokoch) ešte raz vďaka
myslím, že má šancu uspieť, vzhľadom na citovaný § ZP, ktorý som ti priložila. Ale doporučujem, aby podanie spracoval právnik, ktorý sa venuje pracovnému právu.

V odkaze, ktorý som ti priložila, máš zoznam Centier právnej pomoci, ak by mala fin. problémy so zaplatením komerčného právnika.

Ešte doplním - neide o "výpoveď", ale "okamžité skončenie prac.pomeru".
Ak by išlo o výpoveď a v priebehu výpovednej doby by požiadala o čerpanie rod.dovolenky, výpovedná doba by skončila až po skončení rodičovskej dovolenky.
Naposledy upravil veronikasad : 15.08.12 at 20:08
0 0
karacenka karacenka

karacenka je offline (nepripojený) karacenka

Zdravím, čo môže robiť zamestnankyňa v takom prípade, keď je momentálne na rodičovskej dovolenke a zamestnávateľ jej pošle výpoveď z dôvodu, že všetkých zamestnancov prehlasovali zo slovenskej do českej spoločnosti a ona, keďže je na RD dostala výpoveď. Podotýkam, že všetko jej prišlo písomne bez upozornenia vopred . A perlička . Poslali je to 15.10.2012, pričom v obálke bola výpoveď k 5.9.2012. Je toto normálne?? Môžu jej poslať mesiac starú výpoveď ?? Nemali ju nejako dopredu upozorniť, že sa chystá nejaká zmena a že budú prepúšťať resp. presúvať zamestnancov do českej spoločnosti.
Je vôbec platná takáto výpoveď?? Nemala nárok na odstupné ( resp. výp. dobu)? Prosím poraďte, nevie čo má robiť. Ako ďalej konať.. Ďakujem

PS: Doplňam (teraz som zistila) paragraf výpovede je 63, ods. 1
Naposledy upravil karacenka : 22.10.12 at 06:06
0 0