Zavrieť

Porady

PROSÍME O POMOC !!!

Ahojte, nedávno som bola svedkom toho, ako sa tu dalo dokopy pár skvelých ľudí a dokázali pomôcť našej poraďáckej kamarátke v ťažkej situácii. Možno ste sa už stretli s príbehom, ktorý vám chcem predstaviť. Jedná sa o maličkého človiečika, krásne dievčatko Elenku, ktorú život skúša príliš skoro po narodení. Je chorá a pomoc je na dosah. Treba tomu iba trošku pomôcť, čo verím, že nie je problém, ak sa dá dokopy znova pár skvelých ľudí.
Viem, že tu takýchto príbehov už bolo. Tento je skutočný, jedná sa o reálnych ľudí s až príliš reálnym problémom. Prosím, pomôžme...
Pozrite si stránku a ak sa vám čo i len trošku dá, pomôžte. Prosím...
http://helpelenka.weebly.com/
Usporiadat
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
To som veru nečakal.včera tam bolo 15 tisíc dnes 32.Dobrý ľudia na slovensku nevymreli ani v kríze.A to ešte nedorazili tie moje.
2 0
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

Tiež prispievam svojou troškou do mlyna. Malinkej držím palce. Určite to zvládne, keď má takých skvelých rodičov.
3 0
ivustek ivustek

ivustek je offline (nepripojený) ivustek

Iveta
Posielam peniažky a budem na dievčatko myslieť aj v motlitbách.
3 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Elenke aj rodičom želám veľa síl v neľahkom boji. Peniaze sú na ceste.
5 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ja ostavam lahostajny. Ak maju ludia suplovat zisky zdravotnych poistovni, je nacase ich zrusit. A taktiez zrusit бесполезные врачи.
0 2
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

alabut Pozri príspevok
Ja ostavam lahostajny. Ak maju ludia suplovat zisky zdravotnych poistovni, je nacase ich zrusit. A taktiez zrusit бесполезные врачи.
Toto sme získali nežnou revolúciou. Keď idem do mesta, tak ma najmenej 3x zastavia "dobrovoľníci" so žiadosťou o príspevok na to alebo to..... Už som prestala dávať, lebo neviem kde tie peniaze skončia. Tak isto v televízii rôzne nadácie, na ktorých sa priživuje veľa zakladateľov.
Toto je však iný prípad a keď sociálka mlčí, tak je naša pomoc na mieste. Za dobrý pocit, že sme mohli pomôcť v tomto konkrétnom prípade, to stojí. Je to však vec názoru.
Za čo všetko si platíme a mlčíme ak je pravda, že naši "spoluobčania" majú aj lieky zadarmo, tak to je už asi veľa.
5 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pridasa som to na svoju nastenku na FB, plus na diskusny portal nasho mesta. ostalo to bez povsimnutia, az na par ustipacnych poznamok. Je mi luto, ako spolocnost "vychovala" ludi. Uz neveria nicomu, nepomahaju.....smutne.
4 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

alaya1 Pozri príspevok
Pridasa som to na svoju nastenku na FB, plus na diskusny portal nasho mesta. ostalo to bez povsimnutia, az na par ustipacnych poznamok. Je mi luto, ako spolocnost "vychovala" ludi. Uz neveria nicomu, nepomahaju.....smutne.
No ja si nemyslím, že je to až také zlé. V pondelok som posielala peniaze a na účte bolo cca 15000,- Eur. Dnes som sa tam pozrela a je tam skoro 33000,- Eur. Myslím si, že to hovorí za všetko. Ešte sa vždy nájde dosť veľa dobrých ľudí...

Držím palce malej Elenke a jej rodičom, aby liečba pomohla vyliečiť sa z ťažkej choroby. Mám doma 7,5 ročnú a 14 mesačnú dcérku, a pri predstave, že by mali takto ťažko ochorieť, mi behajú po chrbte zimomriavky.
4 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

No, ak myslite. Pozeram pred seba, s 1,92€ asi dieru do sveta neurobim, ale ak by pan svajciarsky doktor zobrali, mohol by som nachystat 10 kg kyslej kapusty, zo dve kila mrkvy, tiez zo dve kila jablciek a cca dvadsat kil zemiakov z alabutovej urody. Problem mi ostane aj nadalej, ako mu to dorucit, aby to alabuta nezruinovalo. Tusim ostanem pri zemi, a skusim pomoct nejakemu hladnemu cigancatu v okoli.
0 3
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

alabut, netvár sa, že ťa to nechalo ľahostajným. Už to, že si zareagoval /je jedno ako/ svedčí o opaku. Mám pocit, že keby si mal z čoho, tak to neriešiš a prispeješ. Alebo mám nesprávnu "cícinu"
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alabut Pozri príspevok
No, ak myslite. Pozeram pred seba, s 1,92€ asi dieru do sveta neurobim, ale ak by pan svajciarsky doktor zobrali, mohol by som nachystat 10 kg kyslej kapusty, zo dve kila mrkvy, tiez zo dve kila jablciek a cca dvadsat kil zemiakov z alabutovej urody. Problem mi ostane aj nadalej, ako mu to dorucit, aby to alabuta nezruinovalo. Tusim ostanem pri zemi, a skusim pomoct nejakemu hladnemu cigancatu v okoli.
Myslim si, ze tym ciganom ponahaju ini a hojne. Urcite si nemal takto chore dieta, inak by si pisal v inom duchu.Je smutne, ze pomahaju vacsinou ti, ktori toho vela nemaju.
5 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Nová správa na http://helpelenka.weebly.com/blog-po...te-elenke.html:

NOVINKA 11/02/2011

Dobrý deň,

máme jednú veľmi dôležitú pozitívnu novinku. Dnes nám bola schválená žiadosť o liečbu v zahraničí. Preto sa chceme veľmi pekne všetkým poďakovať za doterajšiu pomoc, ktorú si nesmierne vážime. Z tohto dôvodu vás tiež prosíme, aby ste žiadne ďalšie finančné prostriedky na Elenkin účet už neposielali.
Peniaze, ktoré boli Elenke doteraz poslané zatiaľ ostanú na jej účte, pretože nevieme, ako dlho bude liečba trvať a do akej výšky nám budú náklady uhradené. Každé čerpanie z účtu bude podložené dokladom na tejto stránke.
Naozaj si neskutočne vážime vašu pomoc a môžete si byť istí, že peniaze nebudú zneužité.

x x x x

Aktuálny stav na účte
:
2.11.2011 = 44 276,29 EUR



12 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
a hcenčigi.nie sme lakomí ani ľahostajný.
0 0
dogicka dogicka

dogicka je offline (nepripojený) dogicka

luja5 Pozri príspevok
Nová správa na http://helpelenka.weebly.com/blog-po...te-elenke.html:

NOVINKA 11/02/2011

Dobrý deň,

máme jednú veľmi dôležitú pozitívnu novinku. Dnes nám bola schválená žiadosť o liečbu v zahraničí. Preto sa chceme veľmi pekne všetkým poďakovať za doterajšiu pomoc, ktorú si nesmierne vážime. Z tohto dôvodu vás tiež prosíme, aby ste žiadne ďalšie finančné prostriedky na Elenkin účet už neposielali.
Peniaze, ktoré boli Elenke doteraz poslané zatiaľ ostanú na jej účte, pretože nevieme, ako dlho bude liečba trvať a do akej výšky nám budú náklady uhradené. Každé čerpanie z účtu bude podložené dokladom na tejto stránke.
Naozaj si neskutočne vážime vašu pomoc a môžete si byť istí, že peniaze nebudú zneužité.



x x x x

Aktuálny stav na účte
:
2.11.2011 = 44 276,29 EUR





super, už len aby zabrala liečba
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ved to.

... ten, kto ma penezi,
chodi k doktorovi,
ten, co ich nema,
chodi k hrobarovi.
Nam je to jedno,
nam je to jedno,
my penezi nemame. :-)
0 3
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

alabut Pozri príspevok
Ved to.

... ten, kto ma penezi,
chodi k doktorovi,
ten, co ich nema,
chodi k hrobarovi.
Nam je to jedno,
nam je to jedno,
my penezi nemame. :-)
ALABUT, ak sa Ti táto téma nepáči, tak prestaň písať pripomienky. Musí to byť hrozné pre rodičov malej Elenky čítať aj také pripomienky, ako sú Tvoje.
3 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

Sa teším, že sa podarila dobrá vec, možno aj mi budeme potrebovať pomoc, je jedno v akej forme - inak by sme tu neboli. Držím palce.
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
A kuwa, sa mi zda, ze namiesto zdravych deti sa nam zacinaju rodit zdrave peniaze. Cim vacsi balik, tym zdravsie dieta. Panboh sa trapi, posle chorobu a ajhla, clovek mu prejde cez rozum. Staci naplnit vrece. Tusim nielen vesmirne zakony prestavaju platit, :-)
0 4
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

lubica_02 Pozri príspevok
Sa teším, že sa podarila dobrá vec, možno aj mi budeme potrebovať pomoc, je jedno v akej forme - inak by sme tu neboli. Držím palce.
A dobré je, že sa zobudila aj zdravotná poisťovňa a aj ona prispeje na liečbu. Veď komu treba prispieť, keď nie takémuto malému človiečikovi, ktorý sa musí boriť s takouto chorobou . Takže už len držať palce, aby liečba zabrala a za pár rokov, aby nám Elenka napísala, že je rada, že je toľko dobrých ľudí, vďaka ktorým vyzdravela a ani neprišla o zrak
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať