Zavrieť

Porady

veštica

Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
Usporiadat
wadeholden78 wadeholden78

wadeholden78 je offline (nepripojený) wadeholden78

syrik Pozri príspevok
Myslím, že na toto Ti nejalepšie odpovie Tvoja polovička...porozprávaj sa s ňou...alebo to skús napraviť a sám uvidíš, či to má zmysel alebo nie...
ahoj syrik,
ja som sa s nou porozpraval a zial chce byt sama a i ked ma ma velmi rada a zalezi jej na mne a vzdy tu bude pre mna, nemam si vraj robit velke nadeje. Ale nakoniec som zistil ako si ju ziskat len to chce cas, no aj tak by som sa rad poradil s nejakou vesticou ci robim dobre ohladom tohto vztahu. Jedno sak viem milujem ju a urobim maximum aby sa ku mne vratila.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

wadeholden78 Pozri príspevok
ahoj syrik,
ja som sa s nou porozpraval a zial chce byt sama a i ked ma ma velmi rada a zalezi jej na mne a vzdy tu bude pre mna, nemam si vraj robit velke nadeje. Ale nakoniec som zistil ako si ju ziskat len to chce cas, no aj tak by som sa rad poradil s nejakou vesticou ci robim dobre ohladom tohto vztahu. Jedno sak viem milujem ju a urobim maximum aby sa ku mne vratila.
Akosi nerozumiem tej prvej vete...keď Ťa má rada, dokonca ako píšeš veľmi rada a záleží jej na Tebe, prečo sa s Tebou rozišla??? To, že chce byť sama podľa mňa nie je rozumný dôvod na rozchod...niekoho milujem, ale chcem byť sama, tak sa s ním rozídem...za tým musí byť niečo iné...chápem, že nevieš, ako sa rozhodnúť, či to má zmysel sa snažiť alebo nie, ale ak to bolo takto, ako si opísal, tak ja sa skôr prikláňam k verzii, že nie...ale je to na Tebe...DRŽÍM PALCE
0 0
Ja1000 Ja1000

Ja1000 je offline (nepripojený) Ja1000

Vadeholden78, problém je v tom, že Ťa vodí za nos. Pravdepodobne si nie je istá s budúcnosťou ktorú plánuje a preto si Ťa drží v zálohe. To čo Ti tvrdí je úplná hlúposť. Treba to "testnúť" - popros dobrú kamarátku, aby Ti pomohla zahrať divadlo o novom vzťahu a uvidíš ako sa zachová.Postavíš ju pred rozhodnutie a získaš istotu ako na tom si. Nenechaj sa vodiť za nos. Ak sa nechytí u toho na ktorého čaká, búdeš dobrý aj Ty. Ani nevieš kde Ťa šťastie čaká!!!
0 0
wadeholden78 wadeholden78

wadeholden78 je offline (nepripojený) wadeholden78

syrik Pozri príspevok
Akosi nerozumiem tej prvej vete...keď Ťa má rada, dokonca ako píšeš veľmi rada a záleží jej na Tebe, prečo sa s Tebou rozišla??? To, že chce byť sama podľa mňa nie je rozumný dôvod na rozchod...niekoho milujem, ale chcem byť sama, tak sa s ním rozídem...za tým musí byť niečo iné...chápem, že nevieš, ako sa rozhodnúť, či to má zmysel sa snažiť alebo nie, ale ak to bolo takto, ako si opísal, tak ja sa skôr prikláňam k verzii, že nie...ale je to na Tebe...DRŽÍM PALCE
Ahoj syrik,

problem preco sa so mnou rozisla je v mojej povahe a v tom ze sme sa pohadali....a v nasom 3 rocnom vztahu bolo hadok az prilis...ja som dost vybusny ...a ona uz dalej nevladala....ze nema uz energiu na riesenie hadok so mnou ze potrebuje klud a nie stres...a ja ju chapem....uz raz sme sa rozisli spolu kvoli mojej ziarlivosti....cize uz raz som si to u nej prestrelil ale po mesiaci sme sa dali dokopy....to bolo v lete minuleho roka....teraz koncom aprila sme sa pohadali zase...a uz toho na nu bolo moc aj som jej povedal skarede slova..urazil som ju takze chapem ze i ked ma ma velmi rada a zalezi jej na mne...chce byt sama a zatial sancu u nej nemam mozno ani uz mat nebudem...a viem co jeden pre druheho znamename....ja sa musim zmenit...svoje zle vlastnosti a ukazat jej ze dokazem dodrzat slub a som chlap....asi tolko....lubim ju velmi a budem cely zivot tak mi drz palce aby sa ku mne vratila a odpustila mi....
0 0
Kvietocek Kvietocek

Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac
Preco ked sa dvaja ludia maju radi si tak velmi dokazu ublizit?
0 0
wadeholden78 wadeholden78

wadeholden78 je offline (nepripojený) wadeholden78

Ja1000 Pozri príspevok
Vadeholden78, problém je v tom, že Ťa vodí za nos. Pravdepodobne si nie je istá s budúcnosťou ktorú plánuje a preto si Ťa drží v zálohe. To čo Ti tvrdí je úplná hlúposť. Treba to "testnúť" - popros dobrú kamarátku, aby Ti pomohla zahrať divadlo o novom vzťahu a uvidíš ako sa zachová.Postavíš ju pred rozhodnutie a získaš istotu ako na tom si. Nenechaj sa vodiť za nos. Ak sa nechytí u toho na ktorého čaká, búdeš dobrý aj Ty. Ani nevieš kde Ťa šťastie čaká!!!
ahoj JA1000,

ona ma nevodi za nos....rozisla sa so mnou preto lebo uz nema sil sa so mnou hadat...ja som vybusny typ...a vela krat ma niecim vytoci a pohadam sa s nou...problem je vo mne nie v nej...a to ze i napriek tomu ze ma ma velmi rada a ze jej na mne zalezi ale chce teraz byt sama ja uplne chapem...proste som si to u nej posral...bo pocas hadky teraz koncom aprila som jej povedal slova ktore ju urazili....a preto nemam u nej ( aspon teraz nie ) sancu....krom toho minuly rok v lete mi uz jednu sancu dala ked som sa s nou rozisiel pre zmenu Ja...kvoli mojej ziarlivosti a kvoli castym hadkam.....a slubil som jej ze sa zmenim aj som sa snazil...ale proste opat som vybuchol a ona uz nevladze....ze chce mat klud a pokoj...ze potrebuje cas a nech na nu netlacim ze ju chcem spat....ze cas ukaze ale nic mi neslubuje ci sa ku mne vrati....mozem len dufat ze mi odpusti a vrati sa ku mne....ja si zatiam musim poriesit svoje ine problemy a ukazat jej ze som chlap a viem drzat slub a viem sa zmenit...bo mam tazku povahu...som vybusny, ziarlivy, podozrievavy, domyslavy a majetnicky....a myslim ze i ked mam aj dobre vlastnosti a nepijem nefajcim a nebeham za inymi babami...i napriek tomu jej moje zle vlastnosti vadia a to dost...takze mi ine neostava len sa zmenit a ziskat si ju...a ona vie ze sa o to budem snazit si ju ziskat bo ju mam rovnako rad ako ona mna...
0 0
wadeholden78 wadeholden78

wadeholden78 je offline (nepripojený) wadeholden78

Ja1000 Pozri príspevok
Vadeholden78, problém je v tom, že Ťa vodí za nos. Pravdepodobne si nie je istá s budúcnosťou ktorú plánuje a preto si Ťa drží v zálohe. To čo Ti tvrdí je úplná hlúposť. Treba to "testnúť" - popros dobrú kamarátku, aby Ti pomohla zahrať divadlo o novom vzťahu a uvidíš ako sa zachová.Postavíš ju pred rozhodnutie a získaš istotu ako na tom si. Nenechaj sa vodiť za nos. Ak sa nechytí u toho na ktorého čaká, búdeš dobrý aj Ty. Ani nevieš kde Ťa šťastie čaká!!!
ahoj Ja1000,

este nieco chapem ju ze si nie je ista buducnostou....a viem aj preco jednak pre moju vybusnu povahu jednak preto ze mam na krku pozicky a neviem sa ich zial zbavit a navyse teraz som aj bez prace....ona cele 3 roky pri mne stala a viem ze ma ma velmi rada...ja si musim vyriesit tieto moje problemy a dokazat jej ze jej za to stojim aby mi odpustila a vratila sa ku mne....je to tazko takto vsetko vysvetlovat....poznam ju velmi dobre aj jej rodinu a skvele si s jej rodinou rozumiem a uz som si na nich zvykol a oni na mna...a nemienim nieco skusat s nejakou kamoskou a hrat divadielko.....ona by aj tak zistila ze to nie je naozaj bo ma velmi dobre pozna a vie co k nej citim a vie aj to ze nie som prelietavy a ani nevybijam klin klinom....som jej verny....a vzdy som bol...a nielen jej..kazdej mojej byvalej som bol verny a nemienim na tom nic porusit.....pokial chapes ze ju lubim a co pre mna asi znamena...tak mi mozes len drzat palce aby sa ku mne vratila...znamena pre mna vsetko...je to to najlepsie dievca v mojom zivote....mam 31 rokov a dost som toho preskakal takze viem co hovorim.....
0 0
wadeholden78 wadeholden78

wadeholden78 je offline (nepripojený) wadeholden78

Kvietocek Pozri príspevok
Preco ked sa dvaja ludia maju radi si tak velmi dokazu ublizit?
kvietocek,

neviem preco si ublizujeme....ja to neplanujem ze sa s nou pohadam...ani to ze jej nieco skarede poviem...proste bohuzial stava sa to....teraz musim vsetko napravit....ak sa to este vobec da...milujem ju a inu uz milovat nebudem...
0 0
Kvietocek Kvietocek

Kvietocek je offline (nepripojený) Kvietocek

Kto sa veľa pyta - veľa sa dozvie ...viac
wadeholden78 Pozri príspevok
kvietocek,

neviem preco si ublizujeme....ja to neplanujem ze sa s nou pohadam...ani to ze jej nieco skarede poviem...proste bohuzial stava sa to....teraz musim vsetko napravit....ak sa to este vobec da...milujem ju a inu uz milovat nebudem...
drzim ti palce aby ste boli opat spolu a ak sa to podari nezabudni
- tolerancia voci druhemu
- niekedy je lepsie nechat si veci prejst hlavou ako hned vybuchnut
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

wadeholden78 Pozri príspevok
Ahoj syrik,

problem preco sa so mnou rozisla je v mojej povahe a v tom ze sme sa pohadali....a v nasom 3 rocnom vztahu bolo hadok az prilis...ja som dost vybusny ...a ona uz dalej nevladala....ze nema uz energiu na riesenie hadok so mnou ze potrebuje klud a nie stres...a ja ju chapem....uz raz sme sa rozisli spolu kvoli mojej ziarlivosti....cize uz raz som si to u nej prestrelil ale po mesiaci sme sa dali dokopy....to bolo v lete minuleho roka....teraz koncom aprila sme sa pohadali zase...a uz toho na nu bolo moc aj som jej povedal skarede slova..urazil som ju takze chapem ze i ked ma ma velmi rada a zalezi jej na mne...chce byt sama a zatial sancu u nej nemam mozno ani uz mat nebudem...a viem co jeden pre druheho znamename....ja sa musim zmenit...svoje zle vlastnosti a ukazat jej ze dokazem dodrzat slub a som chlap....asi tolko....lubim ju velmi a budem cely zivot tak mi drz palce aby sa ku mne vratila a odpustila mi....

No tak, prepáč, ale asi by som na jej mieste urobila to isté..mimochodom, trošku podobný vzťah som mala aj ja teraz...viackrát sme sa rozchádzali, schádzali, hádky boli veľmi časté...boli sme dokonca zasnúbení...no minulý týždeň v sobotu už pretiekla trpezlivosť...rozišli sme sa...vieš, povaha a najmä ak je tam žiarlivosť alebo agresivita, to sú príliš silné dôvody na to, aby si tá druhá osoba dobre rozmyslela, či to bude znášať v živote alebo nie...je to na nej...ale u mňa by si asi nepochodil..prepáč...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Ejha, náhodou som sa do témy zatúlala a tu také vážne veci. Jedno si súkromne myslím: Jedinec, ktorý túži po trvalom a láskyplnom partnerstve, má právo odmietnuť (a urobiť to má čím skôr) potenciálneho partnera - či už žiarlivého, agresívneho, so sklonom k alkoholizmu, atp. Pretože jedinec, ktorý túži po láske a pohladení, myslí do budúcnosti a keď si v tej budúcnosti predstavuje i svoje deti, potom sa právom obáva, že chorobne žiarlivý či agresívny spolurodič by týral svojim správaním i potomstvo. A že je to žiaľ na dennom poriadku, na to nemusíme sledovať TV, iste to má veľa ľudí v susedstve.
0 0
wadeholden78 wadeholden78

wadeholden78 je offline (nepripojený) wadeholden78

Kvietocek Pozri príspevok
drzim ti palce aby ste boli opat spolu a ak sa to podari nezabudni
- tolerancia voci druhemu
- niekedy je lepsie nechat si veci prejst hlavou ako hned vybuchnut
ajoj kvietocek,

dakujem a vezmem si tvoje rady k srdcu
0 0
wadeholden78 wadeholden78

wadeholden78 je offline (nepripojený) wadeholden78

syrik Pozri príspevok
No tak, prepáč, ale asi by som na jej mieste urobila to isté..mimochodom, trošku podobný vzťah som mala aj ja teraz...viackrát sme sa rozchádzali, schádzali, hádky boli veľmi časté...boli sme dokonca zasnúbení...no minulý týždeň v sobotu už pretiekla trpezlivosť...rozišli sme sa...vieš, povaha a najmä ak je tam žiarlivosť alebo agresivita, to sú príliš silné dôvody na to, aby si tá druhá osoba dobre rozmyslela, či to bude znášať v živote alebo nie...je to na nej...ale u mňa by si asi nepochodil..prepáč...
ahoj syrik,

ale ja nie som tyran....len obcas ziarlim a som vybusny aj to obcas...ona dobre vie ze mam dost dobrych vlastnosti a ze mam dobre srdce a aj to ako som vychovavany ze som zo slusnej a poriadnej rodiny...ona dobre vie co k nej citim a vie aj to co ona citi ku mne...toto vsetko chce len cas...musi vidiet ze som sa naozaj zmenil....nikdy som nikomu fyzicky neublizil...nemam to v povahe...a mozno u nej nikdy uz nebudem mat sancu milovat a bojovat o nu budem cely zivot....ja ju najlepsie poznam a viem aka je...a co ku mne citi a co pre nu znamenam...vsetko chce len cas....
0 0
wadeholden78 wadeholden78

wadeholden78 je offline (nepripojený) wadeholden78

Paula Pozri príspevok
Ejha, náhodou som sa do témy zatúlala a tu také vážne veci. Jedno si súkromne myslím: Jedinec, ktorý túži po trvalom a láskyplnom partnerstve, má právo odmietnuť (a urobiť to má čím skôr) potenciálneho partnera - či už žiarlivého, agresívneho, so sklonom k alkoholizmu, atp. Pretože jedinec, ktorý túži po láske a pohladení, myslí do budúcnosti a keď si v tej budúcnosti predstavuje i svoje deti, potom sa právom obáva, že chorobne žiarlivý či agresívny spolurodič by týral svojim správaním i potomstvo. A že je to žiaľ na dennom poriadku, na to nemusíme sledovať TV, iste to má veľa ľudí v susedstve.
Ahoj paula,

ale ja nie som chorobne ziarlivy....viem coho sa ona obava ze ak sa vezmeme ze hadky budu pokracovat dalej....len zial ona si nechce uvedomit ze hadky patria do bezneho zivota...nevie to pochopit a akceptovat...ona si mysli ze najde takeho s ktorym sa asi nikdy nebude hadat...a to sa strasne myli....a krom toho nas vztah mal tazku skusku ked som bol skoro 2 roky v zahranici a vydrzalo nam to...teraz som uz pol roka doma...a pokazil som to ja...viem co mam urobit aby som si ju ziskal a viem aj ako...no hlavne rozhodnutie je na nej...a neodsudzujte ani mna kvoli mojej povahe bo neviete o mne nic....len to ze som spomenul moje zle vlastnosti...ona ma pozna velmi dobre a vie aj to co vsetko som pre nu a pre jej rodinu urobil...a neodsudzujte ani ju...ja tu nehladam pohrdavost nado mnou....chcel som len kontakt na nejaku vesticu nic viac...
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

wadeholden78 Pozri príspevok
Ahoj paula,

ale ja nie som chorobne ziarlivy....viem coho sa ona obava ze ak sa vezmeme ze hadky budu pokracovat dalej....len zial ona si nechce uvedomit ze hadky patria do bezneho zivota...nevie to pochopit a akceptovat...ona si mysli ze najde takeho s ktorym sa asi nikdy nebude hadat...a to sa strasne myli....a krom toho nas vztah mal tazku skusku ked som bol skoro 2 roky v zahranici a vydrzalo nam to...teraz som uz pol roka doma...a pokazil som to ja...viem co mam urobit aby som si ju ziskal a viem aj ako...no hlavne rozhodnutie je na nej...a neodsudzujte ani mna kvoli mojej povahe bo neviete o mne nic....len to ze som spomenul moje zle vlastnosti...ona ma pozna velmi dobre a vie aj to co vsetko som pre nu a pre jej rodinu urobil...a neodsudzujte ani ju...ja tu nehladam pohrdavost nado mnou....chcel som len kontakt na nejaku vesticu nic viac...
Áno, hádky patria k životu..paradoxne preto som sa rozišla s priateľom..lebo je rozdiel hádka a hádka...Pokiaľ to už ide to úrážania a osočovania toho druhého, tak takého hádky už bežné nie sú...
0 0
wadeholden78 wadeholden78

wadeholden78 je offline (nepripojený) wadeholden78

syrik Pozri príspevok
Áno, hádky patria k životu..paradoxne preto som sa rozišla s priateľom..lebo je rozdiel hádka a hádka...Pokiaľ to už ide to úrážania a osočovania toho druhého, tak takého hádky už bežné nie sú...
Ahoj syrik,

ano mas pravdu v hadkach kde uz ide o urazanie...to uz nie su bezne hadky....a u nas za posledny polrok boli celkovo len 2 hadky ale prave taketo kde sme jeden druhemu nieco vycitali a pourazali sme jeden druheho...teda v tej poslednej hadke som urazil ja ju...mozno z tohto vztahu uz nic nebude...neviem cas ukaze ako velmi ma ma ona rada a ako velmi sa ja dokazem zmenit v lepsieho...dakujem za nazory...drz mi palce aby vsetko dobre dopadlo...dakujem
0 0
zuzu23 zuzu23

zuzu23 je offline (nepripojený) zuzu23

dalida, mohla by si mi dat kontakt na tu vesticu?
0 0
šimka šimka

šimka je offline (nepripojený) šimka

volaj Drahomiru nema reklamu ale ma dobre srdce energiu velmi mi pomohla a to uz ju poznam aj 10rokovskus a spoznas uzasnu zenu c.t.0904038665
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

šimka Pozri príspevok
volaj Drahomiru nema reklamu ale ma dobre srdce energiu velmi mi pomohla a to uz ju poznam aj 10rokovskus a spoznas uzasnu zenu c.t.0904038665
možno by mnohých zaujímalo, odkiaľ Drahomíra je. Aby zbytočne nevolali cez celú republiku.
0 0
šimka šimka

šimka je offline (nepripojený) šimka

dobra vestica sa nepyta a nevycita ahlavne nevynasa rozsudky hovorit o terminoch je nebezpecne lebo mozu velmi cloveku ublizit dajte jej otazku kde viete spravnu odpoved a ak to potvrdi tak viete ze mozete dat doveru je ozaj tazke najst dobru vesticu ktora vie a chce pomoct.ja sa ozaj vzdy upokojim a najdem smer pri mojej Drahomire avelmi jej dakujem za vsetko co som pti nej pochopila nasla som ju nahodou a mozno mi ju osud poslal do cesty.komu som odporucila kazdy bol vdacny a spokojny lebo uz ona sama a jej hlas uz dodava pokoj najdes na cisle 0904038665
Naposledy upravil šimka : 01.06.09 at 13:27
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať