Zavrieť

Porady

veštica

Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
Usporiadat
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

a tomu vešteniu z kávy aj niekto verí ?...to hádam len zo zábavy...veď nato treba len bujnú fantáziu..či nie ?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ludmila2306 Pozri príspevok
dobry den ja poznam velmi dobru vesticu da sa aj po telefone....tel kontakt vesti aj z kavy osobne...
čo má z toho, ak niekto zavolá na TM číslo? veští zadarmo?
nepoužívajú veštice audiotextové čísla?
Naposledy upravil Chobot : 19.10.09 at 08:30
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Ludmila2306 Pozri príspevok
dobry den ja poznam velmi dobru vesticu da sa aj po telefone
Ludmila nehnevaj sa ale z teba mam pocit, ze klames!!! Najprv napises, ze ty si vestica a hned pod to das prispevok, ze poznas vesticu... Nechces len ludi tahat za nos???!!!
Naposledy upravil arizona : 18.10.09 at 21:43 Dôvod: vymazanie reklamy
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
stanco007 Pozri príspevok
Ludmila nehnevaj sa ale z teba mam pocit, ze klames!!! Najprv napises, ze ty si vestica a hned pod to das prispevok, ze poznas vesticu... Nechces len ludi tahat za nos???!!!
možno je to jej vlastné číslo a naháňa si kšeft
0 0
ksandor ksandor

ksandor je offline (nepripojený) ksandor

Poznam vybornu vesticu,mam s nou naozaj dobre skusenosti,











poznámka : tel. čísla si poskytujte ss-kami
0 0
myshina myshina

myshina je offline (nepripojený) myshina

prosím ma niekto kontakt na vešticu zo Štiavnických Baní??
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misomiso Pozri príspevok
Nikomu to nepomoze najst spravny smer (ani Smer ).

Nedavno sme diskutovali nieco ohladne reklamy nasho znameho, ktoru daval do spolocenskych a ekonomickych casopisov (myslim, ze Profit Trend a Tyzden). Moje deti sa ma opytali, preco to nedal do Plus 7 dni, ze to cita vraj viac ludi. Tak som im trpezlivo vysvetloval, ze sice maju pravdu v tom, ze viac, no prenho ma vyznam oslovit iba podnikatelov - teda ludi, ktori prevzali zodpovednost za svoj zivot do vlastnych ruk.

Vysvetlili som im, ze ludia sa daju delit (okrem inych kriterii) podla vztahu k svojmu osudu na dve skupiny.

1. pocentnejsia skupina - ludia, ktori z nejakeho dovodu nemaju energiu, schopnosti ci odvahu zobrat zodpovednost za svoj zivot do svojich ruk. Mozno maju iba zbytocne obavy -kazdopadne maju sancu iba "nechat sa zamestnat" - (na com by nebolo nic zle, nemozu byt vsetci zamestnavatelia). No to tymto ludom casto to nebrani v tom, aby zavideli inym - uspesnym. Preto citaju napr. Plus sedem dni, kde sa dookola detailne rozoberaju napr. majetkove pomery uspesnych a bohatych. Obcas aj nejake to zakopnutie (rozvod, krach firmy), aby sa tato 1. skupina nad cim skodoradostne radovat. Vobec im nevadi, ze kupou casopisu podporuju vydavatela, ktory ovsem patri ku druhej skupine.

2. druha - menej pocetna skupina. Tito ludia vedia, ze nikto im neda nic zadarmo. Preto ani nevolia politikov, ktori to slubuju (kedze su ale menej pocetni, nedokazu napr, v sucasnosti ovplyvnit zlozenie vlady a parlamentu). Co ale dokazu ovplyvnit je ich zivot. Aktivne sa vzdelavaju a pracuju, davaju pracu casto aj inym. Citaju knihy a casopisy, ktore ich mozu v niecom posunut dopredu, snazia sa urdziavat si prehlad o dolezitych veciach, nie o tom, kolko zarobila Adela Banasova. Tito ludia maju osud z velkej casti vo svojich rukach, pripadne navsteva vestice pre nich vobec nepripada do uvahy.

Zato prva skupina sa nadeja, ze vyhra v loterii alebo navsteva vestice je prave to, co ich deli od velkeho stastia.

(Ja som to samozrejme zjednodusil, neplati samozrejme, ze medzi prvou skupinou nemozu byt aj zamestnanci a medzi druhou obcas aj podnikatelia. Je samozrejme trocha komplexnesie o chapani zivota, aby sme to zuzuli iba na podnikanie - to je jasne.)

Clovek nema nikym predurcene, do ktorej skupiny bude patrit. Dokonca sa to da zmenit este aj v priebehu zivota. Vela stastia v zivote zelam...
Za jednou pravdou je ďalšia pravda. Do nekonečna.
0 0
Ja1000 Ja1000

Ja1000 je offline (nepripojený) Ja1000

korela Pozri príspevok
Za jednou pravdou je ďalšia pravda. Do nekonečna.
Tvoj príspevok mi pripadá ako keby si podnikal vo vydavateľstve a sám písal knihy tak, ako by to malo byť. Ale všetci vieme že to je pohľad cez veľmi, veľmi ružové okuliare. Takto to určite v tejto spoločnosti nechodí. V našej spoločnosti múdry podnikatelia, ktorí sú vzdelaní, sčítaní,ktorí sa iba svojim úsilím a čestnou snahou zaslúžili o to aby boli bohatí - to nemyslíš vážne. Ty si sa vrátil po 100 rokoch z emigrácie??? Veď väčšina zbohatlíkov v našej spoločnosti zbohatla nie svojou prácou ale ..... Píš niečo čo sa opiera aspoň z časti o skutočnosť. A ešte niečo o čom asi nevieš. Bol by si prekvapený koľko ľudí podľa Tvojej druhej skupiny navštevuje veštice a podobné babenky. A koľko sú ochotní za ich rady zaplatiť. Ak patríš medzi druhú skupinu, Tvoji súkmeňovci nie sú k Tebe úprimní, keď sa Ti nepriznajú. Dokonca viem o podnikateľoch zo susedného Rakúska ktorí si so sebou vodia k veštici aj tlmočníčku. Nad Tvojim príspevkom sa veštice určite tíško usmievajú.

Reakcia na príspevok od: misomiso
Naposledy upravil Ja1000 : 15.11.09 at 18:08 Dôvod: chybné nasmerovanie odpovede
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
[QUOTE=Ja1000;1209886]Tvoj príspevok mi pripadá ako keby si podnikal vo vydavateľstve a sám písal knihy tak, ako by to malo byť. Ale všetci vieme že to je pohľad cez veľmi, veľmi ružové okuliare. Takto to určite v tejto spoločnosti nechodí. V našej spoločnosti múdry podnikatelia, ktorí sú vzdelaní, sčítaní,ktorí sa iba svojim úsilím a čestnou snahou zaslúžili o to aby boli bohatí - to nemyslíš vážne. Ty si sa vrátil po 100 rokoch z emigrácie??? Veď väčšina zbohatlíkov v našej spoločnosti zbohatla nie svojou prácou ale ..... Píš niečo čo sa opiera aspoň z časti o skutočnosť. A ešte niečo o čom asi nevieš. Bol by si prekvapený koľko ľudí podľa Tvojej druhej skupiny navštevuje veštice a podobné babenky. A koľko sú ochotní za ich rady zaplatiť. Ak patríš medzi druhú skupinu, Tvoji súkmeňovci nie sú k Tebe úprimní, keď sa Ti nepriznajú. Dokonca viem o podnikateľoch zo susedného Rakúska ktorí si so sebou vodia k veštici aj tlmočníčku. Nad Tvojim príspevkom sa veštice určite tíško usmievajú.



Suhlasim s castou o vestici. by si sa misomiso cudoval, kolko z druhej skupiny chodi k vesticiam. Percentualne mozno aj viac, nez z prvej.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ja1000 Pozri príspevok
Tvoj príspevok mi pripadá ako keby si podnikal vo vydavateľstve a sám písal knihy tak, ako by to malo byť. Ale všetci vieme že to je pohľad cez veľmi, veľmi ružové okuliare. Takto to určite v tejto spoločnosti nechodí. V našej spoločnosti múdry podnikatelia, ktorí sú vzdelaní, sčítaní,ktorí sa iba svojim úsilím a čestnou snahou zaslúžili o to aby boli bohatí - to nemyslíš vážne. Ty si sa vrátil po 100 rokoch z emigrácie??? Veď väčšina zbohatlíkov v našej spoločnosti zbohatla nie svojou prácou ale ..... Píš niečo čo sa opiera aspoň z časti o skutočnosť. A ešte niečo o čom asi nevieš. Bol by si prekvapený koľko ľudí podľa Tvojej druhej skupiny navštevuje veštice a podobné babenky. A koľko sú ochotní za ich rady zaplatiť. Ak patríš medzi druhú skupinu, Tvoji súkmeňovci nie sú k Tebe úprimní, keď sa Ti nepriznajú. Dokonca viem o podnikateľoch zo susedného Rakúska ktorí si so sebou vodia k veštici aj tlmočníčku. Nad Tvojim príspevkom sa veštice určite tíško usmievajú.

Reakcia na príspevok od: misomiso
Vesticu moze navstevovat iba psychicky nevyrovany clovek, ktory to nema v hlave celkom v poriadku, trpi nejakymi fobiami, komplexami, neveri si a podobne.

Je celkom irelevantne, do ktorej socialnej skupiny potom takyto clovek patri, ci podnika, alebo kolko je potom za taketo sluzby ochotny platit.
0 0
j.a.r.ooo j.a.r.ooo

j.a.r.ooo je offline (nepripojený) j.a.r.ooo

zdravim vas pozna niekto telefonne cisla na nejake vestkyne???
0 0
betrix betrix

betrix je offline (nepripojený) betrix

Myslím, že škoda peňazí...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Pozri http://www.porada.sk/t17947-vestica.html
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Magik Teresa z nautiku
0 0
majka074 majka074

majka074 je offline (nepripojený) majka074

Zdravím,pozri stránku cez google numerológia.
0 0
Ludmial Ludmial

Ludmial je offline (nepripojený) Ludmial

dobrý deň,
0 0
armagedon74 armagedon74

armagedon74 je offline (nepripojený) armagedon74

Len si dajte pozor na podvodnice. Dobrú vešticu spoznáte podľa toho, že sa nevypytuje najskôr na problémy a potom určuje diagnózu. Dajte jej len dátum narodenia meno, a nič viac. Ak sa začnú zhodovať po týchto údajoch vaše problémy, tak ste u tej pravej. Mala by vedieť z mena a dátumu narodenie, že aké zdravotné problémy vás sprevádzajú, aké máte všeobecne problémy a počet súrodencov. Kedysi, zhruba pred 10timi rokmi som bol u jednej v hrozienkove, len už neviem ako sa volala. Na Slovensku bola asi jediná ktorá ma aspoň trošku presvedčila, že niečo vie. Potom je ešte jedna v Nových zámkoch, vraj jasnovidka. Volá sa Izabela Czabayiová, nebol som u nej osobne, ale poznám pár ľudí od nás čo boli u nej, a hovorili o nej samé dobré veci. Možno niečo vie, možno ďalšia čo len háda.
0 0
ada211 ada211

ada211 je offline (nepripojený) ada211

Ahojte, nema niekto kontakt na jednu vesticu z Nitry? Volakedy vestila na Muraniho ulici v Nitre. Bola aj ludova liecitelka. Neviem, ci este vesti na tejto ulici. Mobilne cislo, ktore som si na nu nasla na nete, asi nieje aktualne. Ak by mal niekto na nu cislo, prosim poslite mi ho na mail ada211@azet.sk
dakujem velice moc
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
misomiso Pozri príspevok
Vesticu moze navstevovat iba psychicky nevyrovany clovek, ktory to nema v hlave celkom v poriadku, trpi nejakymi fobiami, komplexami, neveri si a podobne.

Je celkom irelevantne, do ktorej socialnej skupiny potom takyto clovek patri, ci podnika, alebo kolko je potom za taketo sluzby ochotny platit.
*S tým ja nesúhlasím. Clovek nemusí trpieť žiadnou fóbiou a môže navštíviť vešticu či veštca. Niekedy sú to ľudia úplne bezradný a hľadajú stratených príbuzných. Niekedy je to zvedavosť, inokedy viera... hmmm.. ma tak napadlo, ak je človek veriaci, je zakomplexovaný, má fóbie ???
0 0
mamka Danka mamka Danka

mamka Danka je offline (nepripojený) mamka Danka

rada Pozri príspevok
Mám takúto skúsenosť. Moju bývalú kolegyňu tiež strašne lákalo ísť k nejakej veštici. Ďalšia kolegyňa jej poradila ku ktorej má ísť. Meno však nepoznám. Veštica povedala mojej bývalej kolegyni, že keď sa už konečne "zobudí a nebude sedieť na vavrínoch" a začne na sebe pracovať tak to môže dotiahnuť veľmi ďaleko. Kolegyňa podporovaná aj z mojej strany sa "zobudila" a začala na sebe makať. V priebehu jedného roka sa jej podarilo v BA kúpiť byt, urobiť si vodičský preukaz a získať doktorát. Dnes je už tretí rok sudkyňou. Nebola som s ňou dlhšiu dobu, ale počula som, že je veľmi rada, že navštívila vešticu a riadila sa podľa jej rady.
Doktorát za jeden rok, no to sa ani nedivým, že máme také súdnictvo aké máme.

Ak niečo dosiahla, určite by to dosiahla aj tak, keby nevihladala tú vešticu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať