Zavrieť

Porady

veštica

Najde sa niekto kto pozná dobrú vešticu ? Náte sňou skúsennosti.
Usporiadat
patotn patotn

patotn je offline (nepripojený) patotn

poznate dobre vestice z okolia trencina?
ak hej napiste bud sem alebo do spravy kontakt
napiste dobre aj zle.kde odporucate ist
a kde nie.
dakujem
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Ja som pocula, ze v nitre je jasnovidec Thomas, vraj si ma clovek napisat na papier otazky, nic mu ale nevraviet a ze on zodpovie to, co ma clovek v otazkach. Cakaciu dobu ma asi pol roka, cez znamu som sa k nemu objednala, v polke novembra.

Pozna ho dakto? Ak ano, vas nazor?

Pre misa misa a podobne zmyslajucich -. rozhodujem sa akym smerom sa vydat co sa prace tyka. Mam jeden plan, len neviem ci nanho mam.
0 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

Zivot je o tom ze nevieme co nas caka. Vzdy sa da ist nad svoje moznosti, vsetko zavisi od cloveka. Ci bude koniec sveta zajtra alebo zajtra zomrieme to nie je az take podstatne, s tym sa neda nic robit. Treba zit zivot kym sme zdravi. Robit dobre a nie zavidit a robit napriek druhym ako to robia nasi krasni a uzasni Slovaci(v tom sme specificki). Som nazoru ze ked clovek pomoze raz sa mu to vrati ci uz na Zemi alebo po smrti. Verim v hinduisticku teoriu, ze ti co robia dobre na Zemi sa dostanu do raja polobohov, ti co robia zle tu ostavaju stale. Cim ma clovek viac tym chce viac, stava sa otrokom svojich veci, boji sa ze sa mu poskrabe drahe auto na ktore setril 5 rokov. Keby si ho nekupoval a radsej podporil svoje uvolnenie - uzivanim si, nemal by v noci starosti, dobre sa mu spalo...Co z toho ze niekto ma karieru, je "uspesny", kupi si co chce, stale mu v zivote nieco chyba, chce stale viac, ide cez mrtvoly...A neviem ci vestkyna je riesenie, osobne by som nikdy za nijakou nesiel.

PS: k tej kariere na Slovensku(ale aj v EU), vsetko je to rodinkarstvo, lukrativne miesta su len pre pribuznych. Pre nas poddanych tu ostavaju ti menej lukrativne. S tym sa treba zmierit, vzdy boli pani aj poddani, len dnes to uz tak nie je vidiet. Dnes dobrovolne makame na panov, s cielom ze si potom nieco kupime. Vrcholne osobnosti Europy su jedna velka rodina, a aj majitelia velkych podnikov maju spolocnych predkov....Lahsie sa zacina z niecoho ako odznova, bez nejakej podpory. Dnes to co aj nie je dobre, ked niekto chce(ujo google, microsoft...) sa to presadi a naopak. K tomu doktorantskemu titulu, no asi mala dost penazi a bohatych a vplyvnych pribuznych, alebo sa s niekym vplyvnym vyspala.
Naposledy upravil rado3105 : 18.10.10 at 18:59
0 0
patotn patotn

patotn je offline (nepripojený) patotn

jojo slovensko je jedna velka rodinka
0 0
pompidu pompidu

pompidu je offline (nepripojený) pompidu

simonatt Pozri príspevok
v Trnave - slečna Veronika..
bola som u nej viackrat,a veľa vecí sa už splnilo
Ahoj , chcela by som ta poprosit o kontakt na tuto vesticu , dakujem
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Nebol nahodou niekto aj v Spiskej Novej Vsi u p. Oracku? Bol o nom aj clanok nedavno v jednom tyzdeniku...
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

bonita Pozri príspevok
Ja som pocula, ze v nitre je jasnovidec Thomas, vraj si ma clovek napisat na papier otazky, nic mu ale nevraviet a ze on zodpovie to, co ma clovek v otazkach. Cakaciu dobu ma asi pol roka, cez znamu som sa k nemu objednala, v polke novembra.

Pozna ho dakto? Ak ano, vas nazor?

Pre misa misa a podobne zmyslajucich -. rozhodujem sa akym smerom sa vydat co sa prace tyka. Mam jeden plan, len neviem ci nanho mam.
Mohla by napísať, ako u jasnovidca dopadla...
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Isla som k nemu s otvorenou myslou / ted anie s pochybnostami a nedoverou / takze ak by bol jasnovidec neblokovala by som ho. A to rpeo, ze sestra tvrdila, ze on je naozaj jasnovidec / sestra je astrologicka Valika, ak niekto poznate z TV/ a pohybuje sa medzi takymito ludmi a ma prehlad, kto iba trepe a kto nie.
Pytala som sa hlavne na tri dcery a ich osudy - ved uvidim ci sa zacnu v polke februara prvej plnit.
Na seba som sa spytala / pred rokom povedal sestre ze jedna z nas styroch - se styri - zomrie na rakovinu, zomrel na nu nas otec a ja mam jeho krvnu skupinu/ - tak som chcela vediet ci som to ja. Z nech mi povie ak ano, pretoze potom budem venovat vela pozornosti preventivkam. Verim tomu, ze ak viete co vam hrozi , mozete svoj osud ovplyvnit.

Pozeral chvilu na mna a vravi, ze nie , rakovinu mat nebudem, ale ine tazke problemy, so srdcom, ale nebude to smrtelne.
Ked by som sa na seba pozrela aj ja - vidim obezna, citit z nej cigaretovy dym - tiez by som si tipla kardiologicke problemy. / teraz si lamu hlavu dalsie dve sestry, ze ktora z nich. Samozrejme, ze je to blbost/

To co ma presvedcilo, ze nie je jasnovidec je, ze mam utulok, uz 7 rokov, chlpy mam este aj na obleceni, teda uz aj to ma prezradza - a on mi to nepovedal sam od seba. To je moj najdolezitejsi rys, mojho zivota, mojej povahy a ked toto nevidel tak vdaka.

20 eur som lahko ozelela.

Tak lahko, ze ma az napadlo, ked bude dakto chciet robit vestca ci kartarku a len za taku nizsiu sumu, ma inak 50% moznost ze sa trafi vykladom a musi sa naucit vela hovorit o nicom, tak si moze kludne existovat azarabat a nik ho nebdue za par eur nahanat.

To dolezite, ze akym smerom sa vydat mi nezodpovedal. A pritom keby bol aspon trochu dobry spycholog, mohol. Kedze ludia zvonka vidia objektivnejsie nez clovek sam.
0 0
Nokerla Nokerla

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

Sestru mas astrologicku Valiku a ty ides k jasnovidcovi?

Zeny radi uveria kartarkam, vesticiam a co ja viem kde komu este...... verit takym to veciam mi pride dost zcestne.

A ako pises, ze dve sestry teraz si lamu hlavu, ze ktora z nich to je, tak to cloveka ubija este viac a zbytocne sa stresuju.
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Nemyslim si, ze tomu veria.

Ja sama robim numerku a aastrologiu a aj tak som isla. Co ak by to bol ozaj jasnovidec?

Na otazku preco si sama nevylozim, odpoved - nik si nevie sam sebe, lebo nie je objektivny.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Myslim, ze k vesticiam a kratarkam zvyknu chodit ludia, ktori nechcu sami prebrat zodpovednost za svoj zivot a za svoju buducnost. Spoliehaju sa na to, co im takato osoba povie a nehladaju riesenia sami. Kazdy clovek by si mal, ak je to len trochu mozne, svoj zivot smerovat sam.
0 0
fatima fatima

fatima je offline (nepripojený) fatima

Kary vedia byt uzasnym spolocnikom pri hladani pravdy - ak mate uprimny zaujem ju poznat.

Je vyborne ich pouzit pri otazkach na co alebo koho si mam dat pozor. Aky vztah maju ku mne ostatny ludia, ale hlavne aky skutocny vztah mam k sebe samemu. Coho sa mam vyvarovat alebo na co sa mozem vo svojom zivote spolahnut.

Pri rozhodovani sa, vedia skutocne pomoct a ak ste naozaj k sebe uprimny, tak si ich mozete takymto sposobom vylozit aj sami pre seba. Samozrejme ak vam pri tom niekto pomaha, je to vyhoda, pretoze druhy vidi vasu situaciu inymi ocami (nie je do toho "namoceny").

A nejde len o vztahy, takto by ste karty mohli pouzivat pri akejkolvek prilezitosti, pri ktorej sa neviete rozhodnut. Napr. kam sa vybrat na dovolenku, ktora skola je lepsia pre moje dieta, ci len jednoducho - na co sa mam dnes naozaj zamerat. Je toho vela ...

Takze kto chce vidiet seba aj inymi ocami, su karty vinikajucim spolocnikom a pomocnikom ..
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

durisovad Pozri príspevok
Myslim, ze k vesticiam a kratarkam zvyknu chodit ludia, ktori nechcu sami prebrat zodpovednost za svoj zivot a za svoju buducnost. Spoliehaju sa na to, co im takato osoba povie a nehladaju riesenia sami. Kazdy clovek by si mal, ak je to len trochu mozne, svoj zivot smerovat sam.
Ja by som na toto tak razne neodpovedala, na vsetkych to neplati rovnako. Su ludia, ktori tam idu uz len s cielom vykecat sa niekomu, kto ich ani nepozna a mozno uz v zivote ani neuvidi, a ulavi sa mu - to je v podstate u kazdeho aj tak, a dalej, su ludia, ktori skutocne hladaju tie moznosti riesenia, len su uz tak zblbnuti z tej situacie, ze ako sa hovori "nevidia si na koniec nosa", a potrebuju niekoho nestranneho, aby im povedal nazor "z nadhladu". Ale je to moj nazor len teda, takze nechcem spochybnit to co si pisala, ber to tak, ze som ta doplnila , ak mozem. Pretoze samozrejme, ze su aj taki, ako pises ty.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Mas pravdu, Pan Boh ma vo svojom kosiari kadejake zvieratka a musime byt voci sebe navzajom tolerantni.
0 0
Evinka73 Evinka73

Evinka73 je offline (nepripojený) Evinka73

zaciatocnik - úctovnik
Ako zistiš, že je jasnovidka dobra?
Ak zazvoniš na zvonček a ona sa spýta: kto je tam?. Tak odíť. Mala by vedieť, kto si.
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
a ked otvori dvere beu opytania a povie: uz vas cakam

su dve moznosti: alebo si sa vopred objednal alebo je to jasnovidka
0 0
traxy007 traxy007

traxy007 je offline (nepripojený) traxy007

dalida Pozri príspevok
Mám kontakt na vešticu v Štiavnických Baniach, ak máš záujem, ozvi sa!
Viem ze je to 4 roky stary prispevok ale ak sem este chodievas a vies o tej vestici nieco tak ja by som chcel ten kontakt,,,
0 0
devinbez devinbez

devinbez je offline (nepripojený) devinbez

najlepšia veštica internet-všetko vie a nič nepíta
0 0
luana38 luana38

luana38 je offline (nepripojený) luana38

Poznate niekoho v Presove, co vie odrobit prekliatie?
1 0
viera777 viera777

viera777 je offline (nepripojený) viera777

Prosím Vás, vie niekto kontakt na vešticu URU (vraj vlastným menom Anna Karíčková) z Trenčianskych Teplíc. Podľa toho čo som o nej čítala, má dobre referencie. Ak niekto viete na ňu kontakt, mohli by ste mi ho poskytnúť? Ďakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať