Zavrieť

Porady

POZOR-CHYBA NA PRIZNANí DPH Z OMEGY

Práve som telefonicky dostala info z Krosu, že v Omege je chyba - pri tlačení priznania DPH je nesprávne prenášaný údaj do riadku 22. Nová opravená verzia má byť poobede(dnes je 24.01.2006) na internete.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lejka je offline (nepripojený) lejka

    Žilinčanka, 3 dospelí synovia, od 13.4.2013 som vdovou, byt, chalupa, záhrada, pes-vlčiak RONY ...viac lejka
    Ďakujem za upozornenie. Aj OLYMP má byť nová verzia 6.20.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    občas treba túto tému posunúť aby bola často medzi najnovšími a všimli si ju ľudia kým podajú daňové priznanie DPH

    ormika je offline (nepripojený) ormika

    ormika
    A v čom je chyba? Ak si vytlačím odpočítanie dane a sumu porovnám s výkazom, tak mi to sedí.

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Mne moje tiež sedelo, ale tak ako som to napísala, tak ma upozornili pri telefonáte do krosu - volala som kvôli úplne inému. Tak radšej nech si to ľudia skontrolujú

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Kros už dal opravenú verziu na net - ale fakt neviem čo tam bolo zlé - v mojom priznaní sa ani v ten 9.00.03 verzii (najnovšie upravená) nezmenilo nič

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    luebchenko
    Kros už dal opravenú verziu na net - ale fakt neviem čo tam bolo zlé - v mojom priznaní sa ani v ten 9.00.03 verzii (najnovšie upravená) nezmenilo nič
    Ja som včera reklamovala správnosť DP DPH , upozornili na na novú verziu 9,00,03 ale aj tak sa na tom DP nič nezmenilo. Musím to prepočítať pracne "ručne" a zistiť kde je chyba. U mňa sa to týka koeficientu/rok.

    ajacik je offline (nepripojený) ajacik

    robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac ajacik
    dakujem za upozornenie. ja si akurát lámem hlavu, prečo mi do r. 19 hodilo číslo 1, ked som vôbec nepracovala s koeficientom. Skúsim tú novú verziu a uvidím, čo to spraví.

    ormika je offline (nepripojený) ormika

    ormika
    A práve o tento riadok 19 ide. Takže treba novú verziu. Ak si nainštaluješ nové verziu, tak ti tam žiadne číslo nedá, lebo nepoužívaš koeficient.

    ajacik je offline (nepripojený) ajacik

    robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac ajacik
    super.
    idem to urobiť.

    ajacik je offline (nepripojený) ajacik

    robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac ajacik
    už to mám. zmizol mi aj údaj z r.19, ktorý tam nemal čo robiť.

    dakujem za upozornenie.
    Vážení prispievatelia "porady". Som pracovníčkou firmy KROS a chcem vám poskytnúť presnú informáciu k príspevku o chybe vo výkaze DPH. Na našej internetovej stránke máme novú verziu 9.00.04 kde bola opravená chyba, ktorá vznikala pri výpočte ročného zúčtovania DPH v daňovom priznaní k DPH v špecifickom prípade keď firma koeficientovala a ročný koeficient bol vypočítaný v hodnote 1. V takomto prípade sa rozdiel správne uviedol do riadku 19, ale nesprávne sa neprejavil v riadku 22 daňového priznania.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.