Zavrieť

Porady

DP DzMV za zdaňovacie obdobie 2012

srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pripravuje sa !!!

v MPK je - Návrh opatrenia Ministerstva financií Slovenskej republiky, ktorým sa ustanovuje vzor daňového priznania k dani z motorových vozidiel - za zdaňovacie obdobie 2012 .
MPK od 11.11.2011 do 02.12.2012

zdroj: portál právnych predpisov
Usporiadat
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Economic Pozri príspevok
Mne sa konečne podarilo podať elektronicky prvé dve DP k DzMV za rok 2011, aj to iba vďaka domenico.office. Bolo tam treba urobiť nastavenie a vyčistenie coocies. Išlo to už z Portálu sekcie daňovej Finančného riaditeľstva SR. Z pôvodnej stránky mi to nešlo.
??? môžeš dať link?
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ja som podala včera DP DMV bez problémov z drsr.sk stránky
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
JankaO Pozri príspevok
??? môžeš dať link?
www.drsr.sk ale v hlavičke nemá portál daňovej správy ale Portál sekcie daňovej finančného riaditeľstva SR. Mne načítalo pôvodnú drsr.sk s klasickým záhlavím Daňový portál a nešiel mi dnešný dátum podania tam dať do DzMV.
2 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
JankaO Pozri príspevok
??? môžeš dať link?
Janka, nie je žiadny iný link. Treba vyčistiť cookies a históriu, zavrieť IE, otvoriť IE a prihlásiť sa opätovne.
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

len čiastočne premaľovali
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Zuzka24,, išlo ti to podať so správnym dátumom aj včera ? Mňa nepustilo cez pôvodný portál na rok 2012. Išlo ti to tak, že dole si mala už 2012 ? Mne to bez toho vyčistenia fakt nešlo. A píšem to hlavne preto, ak sa to stane niekomu inému, aby vedel čo má robiť.
1 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Ja som myslela, že finančné riaditeľstvo má nejakú novú stránku... Zatiaľ som nič neposielala, ešte mi šéfka dala dovolenku Len ten názov od Vierky ma zmiatol, ja poznám len drsr.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Economic: Ano išlo. podala som s dátumom 01.01.2012. Ale zas je pravda ze ja cookies vymazávam pravidelne. Cca raz do mesiaca. Včera som však nic speciálne nerobila. Ale nemam v PC rok staré kukiny.
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Ďakujem, Zuzi. Ved ja som sa učudovala, že čo sa deje... Ešte že mi kolega s tým pomohol cez vzdialenú plochu... Lebo hned mi hovoril, že ten vrh už musí byť nový a u mňa iba starý.... Už to šlape, ako má...
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

Economic Pozri príspevok
www.drsr.sk ale v hlavičke nemá portál daňovej správy ale Portál sekcie daňovej finančného riaditeľstva SR. Mne načítalo pôvodnú drsr.sk s klasickým záhlavím Daňový portál a nešiel mi dnešný dátum podania tam dať do DzMV.
Vyborna rada... vcera som sa cudovala preco na jedno pocitaci mam na stranke drsr.. v casti vyplnanie tlaciv aj danove priznanie za 2009-2011 a v druhom nie... v tom pocitaci som dlho nemazala cookies ani historiu... super rada...

Dakujeme...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

DP DMV - podané OK.
Prehľad o zrazených preddavkov zo ZČ - podané OK.
Ročné hlásenie ZČ - nedá sa podpísať.

Ak by sa niekomu už podarilo podať Ročné hlásenie tak privítam radu. Vyplniť sa dá, sú tam údaje pre rok 2011 ale pri podpise vyhodí chybu ze nevie nacitat formular zo servera.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

no poviem ti (napíšem, nepočula by si ma) ty si teda rýchla......rýchlejšia ako smrť
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Aaaale čoby... Ale ak jeden klient ma jedneho zamestnanca na par eur mesačne - neplatia sa mesačné preddavky na daň kvoli NČZD..... Tak podať prehlad viem vždy uz prvy den po kvartáli. a hlásenie tým pádom tiež... Moji klienti maju 1-2 zamestnancov max. Takže to je veľmi jednoduche. a hlavne neplatia sa vacsinou preddavky. Takže nečakám na dátumy. Posielam nulový Prehlad a v Hlásení mám dva údaje
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

rada by som si len utvrdila...

v danovom priznani k DZMV vznikne preplatok na preddavkoch je tam moznost ziadania preplatku podla §63 zákona Slovenskej národnej rady č. 511/1992 Zb. o správe daní a poplatkov a o zmenách v sústave územných finančných orgánov v znení neskorších predpisov (aj ked ten sa rusi od 1.1.2011 no neviem ci tam nie su nejake prechodne ustanovania, ked to v DP DZMV stale je)
1. ked nadalej mam preddavky pouzijem tento preplatok a doplatim len rozdiel
2.ak dalej nemam preddavky mozem vyziadat spat...

takto to vyplyva zo zakona? netraba ziadne sprievodne listy?
ked mam preplatok a nasledne mam preddavky nemozem si ho vyziadat... spravne to chapem

vlastne toto plati pri vsetkych preddavkoch a preplatkoch(napr DPPO)

Dakujem.
0 0
vierkanevierka vierkanevierka

vierkanevierka je offline (nepripojený) vierkanevierka

človek snažiaci sa prežiť
Ešte som nikdy nič neposielala kľúčom, čo som si zakúpila, chcem poslať daň z motorových vozidiel cez kľúč, a mám obavy, že sa mi to nepodarí, a keď sa mi to podarí, som v panike, keď čítam, čo tu píšete, ako mám vedieť, že som veci poslala správne a na čas? A tam kam mám? Som fakt v panike
0 0
striebro1 striebro1

striebro1 je offline (nepripojený) striebro1

dnes som poslala dzmv za firmy...super...akceptovane...))) pohodicka....netreba sa bat a radsej si predtym precitat co najviac dostupnych infosiek aby clovek nebol prekvapkany...))))) teraz dufat, ze budu uhradene na spravne cisla, so spravnymi variabilnymi symbolmi...ze sa ti ktori platia nepomylia...)))) ale zase kto robi, robi aj chyby, no nie???? zas a znova musim podakovat vierke economic za to, ze som sa dokopala a zep si vybavila...))) Dakujem vieri...)))
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

vierkanevierka Pozri príspevok
Ešte som nikdy nič neposielala kľúčom, čo som si zakúpila, chcem poslať daň z motorových vozidiel cez kľúč, a mám obavy, že sa mi to nepodarí, a keď sa mi to podarí, som v panike, keď čítam, čo tu píšete, ako mám vedieť, že som veci poslala správne a na čas? A tam kam mám? Som fakt v panike
Hlavne nepanikár.
Je 3.1.2012. Ak to podáš zle, stále máš čas do 31.1.2012 podať opravné. No a potom dodatočne
Nemáš šancu poslať DP DMV niekam zle. Bud ho odošleš alebo sa ti to nepodarí. A ak to odošleš tak v schránke správ si nájdeš potvrdenku a na druhy den správu o akceptácii.

No a zaplatíš na číslo účtu aké vám došlo poštou a VS je 1700992011

Kľud
1 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
striebro1 Pozri príspevok
dnes som poslala dzmv za firmy...super...akceptovane...))) pohodicka....netreba sa bat a radsej si predtym precitat co najviac dostupnych infosiek aby clovek nebol prekvapkany...))))) teraz dufat, ze budu uhradene na spravne cisla, so spravnymi variabilnymi symbolmi...ze sa ti ktori platia nepomylia...)))) ale zase kto robi, robi aj chyby, no nie???? zas a znova musim podakovat vierke economic za to, ze som sa dokopala a zep si vybavila...))) Dakujem vieri...)))

Ďakujem.

Nikdy ľuďom neradím zle. Len na základe praktických skúseností odskúšaných v praxi reálne viac ako dva roky elektronického podávania so ZEP môžem v skutočosti vyzdvihnúť len samé výhody a hlavne spoľahlivosť doručenia a jednoznačné preukázanie podania či DP alebo prehľadov.... Naozaj môžem len doporučiť všetkým účtovníčkami, ktoré majú rady komfort a spoľahlivosť. Na sľuby, že zadarminko a v neistote.... no fakt neviem..
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Ako čítam, dievčatá, poniektoré ste šikovné, a už ste poslali DzMV. Ja som pozerala E-dane, tlačivo som nenašla. Treba to vypĺňať cez drsr, ale to ešte bude priložené? A ešte ma zaujíma II.oddiel. Zaškrtnem štatutárny zástupca, a vyplním riadky 20,21,23,24,26, a moje údaje o bydlisku, alebo znovu aj sídlo PO?
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Žabinka Pozri príspevok
Ako čítam, dievčatá, poniektoré ste šikovné, a už ste poslali DzMV. Ja som pozerala E-dane, tlačivo som nenašla. Treba to vypĺňať cez drsr, ale to ešte bude priložené? A ešte ma zaujíma II.oddiel. Zaškrtnem štatutárny zástupca, a vyplním riadky 20,21,23,24,26, a moje údaje o bydlisku, alebo znovu aj sídlo PO?

Na e-Daniach tlačivo na DzMV nie je. Krásne ide podávať cez drsr.sk. Ja som v priebehu dvoch pracovných dní popodávala asi 90 % všetkých mojich klientov daňové priznania k dani z MV.
Ja som tam dávala svoje meno, keď som to podávala elektronicky. /však mám PM na elektronické podávanie za klientov/ Vo svojich firmám som tam zas ako konateľ.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať