Zavrieť

Porady

DP DzMV za zdaňovacie obdobie 2012

srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pripravuje sa !!!

v MPK je - Návrh opatrenia Ministerstva financií Slovenskej republiky, ktorým sa ustanovuje vzor daňového priznania k dani z motorových vozidiel - za zdaňovacie obdobie 2012 .
MPK od 11.11.2011 do 02.12.2012

zdroj: portál právnych predpisov
Usporiadat
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Žabinka Pozri príspevok
Ako čítam, dievčatá, poniektoré ste šikovné, a už ste poslali DzMV. Ja som pozerala E-dane, tlačivo som nenašla. Treba to vypĺňať cez drsr, ale to ešte bude priložené? A ešte ma zaujíma II.oddiel. Zaškrtnem štatutárny zástupca, a vyplním riadky 20,21,23,24,26, a moje údaje o bydlisku, alebo znovu aj sídlo PO?
- vyplníš na drsr
- prečo 26? si zástupca, ako firma SZČO
- 27 - bydlisko
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Vypísala som tlačivo a teraz čo ďalej?
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

tictac7 Pozri príspevok
- vyplníš na drsr
- prečo 26? si zástupca, ako firma SZČO
- 27 - bydlisko
Som konateľ v sro.
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Žabinka Pozri príspevok
Som konateľ v sro.
tak r. 26 nevypĺňaš, ostatné podľa bydliska...
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Žabinka Pozri príspevok
Vypísala som tlačivo a teraz čo ďalej?
1. vytlačiť
2. skontrolovať
3. odložiť
4. odoslať (elektronicky, poštou)
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

tictac7 Pozri príspevok
1. vytlačiť
2. skontrolovať
3. odložiť
4. odoslať (elektronicky, poštou)
Keď dám kontrolu, píše, že v dokumente sú logické chyby. Ale ja Žiadne nevidím..
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Aj mne písalo.. .potom som zistila ze pri osobnom aute nemam davat hmotnost, ale iba kubaturu a nesmie tam byt vyplneny pocet naprav a tak...
mozno mas vyplnene nieco navyse co treba. Pripadne do Oddielu IV si spravne prepisala sumy?
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

zk24 Pozri príspevok
Aj mne písalo.. .potom som zistila ze pri osobnom aute nemam davat hmotnost, ale iba kubaturu a nesmie tam byt vyplneny pocet naprav a tak...
mozno mas vyplnene nieco navyse co treba. Pripadne do Oddielu IV si spravne prepisala sumy?
Odstránila som hmotnosť, aj nápravy, a už je vyplnené korektne . Teraz neviem ako vytlačiť. Najprv uložiť do tlačového súboru (FDF) -prvé tlačítko, alebo druhé tlačítko - tlač zobrazených 3 strán?
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ak to chces tlačiť, tak daj iba Tlač zobrazených 3 strán. Vytlačí ti tú stranu. A potom sa prepni na predchádzajúcu stranu a tam daš vytlačiť 1,2,4 stranu.
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

zk24 Pozri príspevok
Ak to chces tlačiť, tak daj iba Tlač zobrazených 3 strán. Vytlačí ti tú stranu. A potom sa prepni na predchádzajúcu stranu a tam daš vytlačiť 1,2,4 stranu.
No bola som rýchla, nevytlačila som to, ale mám to ručne vypísané. Dala som podpísať, odoslať, a dostalasom toto:

Potvrdenka:

Správa o podaní dokumentu
Dokument:
Daňové priznanie pre daň z motorových vozidiel (za zdaňovacie obdobie 2009 - 2011), druh dokumentu: riadne

Od odosielateľa: Jožko Mrkvička s.r.o., DIČ XXXXXXXXXX
bol podaný na elektronickej podateľni a bolo mu pridelené evidenčné číslo: 4/2802507 / 2011
Dátum a čas evidencie dokumentu na elektronickej podateľni: 04.01.2012 12:48:29:726


Po overení platnosti Vášho certifikátu obdržíte "Správu o akceptácii dokumentu elektronickou podateľňou", na základe ktorej bude Vami zaslaný dokument prijatý na spracovanie.


To je dobre, alebo nie? A kedy obdržím tú správu o akceptácii?
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

A ešte posledná otázka, asi som to podpísala a odoslala dvakrát, lebo tieto správy mám v schránke správ dve. Nie je to problém?
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Žabinka Pozri príspevok
No bola som rýchla, nevytlačila som to, ale mám to ručne vypísané. Dala som podpísať, odoslať, a dostalasom toto:

Potvrdenka:

Správa o podaní dokumentu

Dokument:
Daňové priznanie pre daň z motorových vozidiel (za zdaňovacie obdobie 2009 - 2011), druh dokumentu: riadne

Od odosielateľa: Jožko Mrkvička s.r.o., DIČ XXXXXXXXXX
bol podaný na elektronickej podateľni a bolo mu pridelené evidenčné číslo: 4/2802507 / 2011
Dátum a čas evidencie dokumentu na elektronickej podateľni: 04.01.2012 12:48:29:726


Po overení platnosti Vášho certifikátu obdržíte "Správu o akceptácii dokumentu elektronickou podateľňou", na základe ktorej bude Vami zaslaný dokument prijatý na spracovanie.


To je dobre, alebo nie? A kedy obdržím tú správu o akceptácii?
Ano to je dobre. Potvrdenku si vzdy davam ulozit a aj vytlacit.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Žabinka Pozri príspevok
A ešte posledná otázka, asi som to podpísala a odoslala dvakrát, lebo tieto správy mám v schránke správ dve. Nie je to problém?
Nie je to iba dvakrat ta ista sprava? je to z toho isteho datumu? Ake je tam pridelene evidencne cislo a cas evidencie? Mozno ti to iba prislo dvakrat...
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
Žabinka Pozri príspevok
A ešte posledná otázka, asi som to podpísala a odoslala dvakrát, lebo tieto správy mám v schránke správ dve. Nie je to problém?
skontroluj si číslo evidencie. ak je každé iné, tak si to poslala 2x a pravdepodobne ťa budú kontaktovať z DÚ, že prečo a že si jedno podanie vymažú s tvojim súhlasom
(stalo sa mi to raz pri podaní DPH)
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

zk24 Pozri príspevok
Nie je to iba dvakrat ta ista sprava? je to z toho isteho datumu? Ake je tam pridelene evidencne cislo a cas evidencie? Mozno ti to iba prislo dvakrat...
Nie, sú tam dve rôzne čísla. Najprv som dala podpísať a odoslať, potom sa mi všetko z obrazovky stratilo, písalo, že musím dať obnoviť stránku, dostala som sa zase na nepodpísaný dokument, tak som znovu podpísala a odoslala.
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
tak potom platí to čo som ti napísala o príspevok vyššie... ale žiadne stresy. nie je to žiadna hrozná chyba
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

No to dúfam, kým sa skamarátim s týmito elektronickými vymoženosťami, tak tých chýb ešte bude..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Žabinka Pozri príspevok
Nie, sú tam dve rôzne čísla. Najprv som dala podpísať a odoslať, potom sa mi všetko z obrazovky stratilo, písalo, že musím dať obnoviť stránku, dostala som sa zase na nepodpísaný dokument, tak som znovu podpísala a odoslala.
ak sú 2 rôzne čísla xxxxxx/2012 a 2 rôzne časy = 2x podané
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Rozalka Pozri príspevok
Netreba vždy novinárom veriť. Nitra síce ešte VZN nezverejnila, ale podľa návrhu (bol schválený, zo 49 hlasov bolo 41 za) sa zmenili sadzby na osobné MV.
http://www.unsk.sk/files/VZN/vzn9-2011.pdf
1 0
striebro1 striebro1

striebro1 je offline (nepripojený) striebro1

sikovnejsi, prosim poradte mi...chcela by som tu Správa o akceptácii podania elektronickou podateľňou nejakym sposobom vyexportovat aby som to mohla poslat mailom dotycnym konatelom za ktorych som to posielala, aby mali info, ze je to podane...da sa to nejako??

resp ako si tlacite tu spravu, ked je uz v precitanych spravach? ten samotny text spravy...ked si to nie hned tlacim ale az ked som pri tlaciarni pripojena...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať