Zavrieť

Porady

DP DzMV za zdaňovacie obdobie 2012

srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pripravuje sa !!!

v MPK je - Návrh opatrenia Ministerstva financií Slovenskej republiky, ktorým sa ustanovuje vzor daňového priznania k dani z motorových vozidiel - za zdaňovacie obdobie 2012 .
MPK od 11.11.2011 do 02.12.2012

zdroj: portál právnych predpisov
Usporiadat
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

striebro1 Pozri príspevok
sikovnejsi, prosim poradte mi...chcela by som tu Správa o akceptácii podania elektronickou podateľňou nejakym sposobom vyexportovat aby som to mohla poslat mailom dotycnym konatelom za ktorych som to posielala, aby mali info, ze je to podane...da sa to nejako??

resp ako si tlacite tu spravu, ked je uz v precitanych spravach? ten samotny text spravy...ked si to nie hned tlacim ale az ked som pri tlaciarni pripojena...
v histórii dokumentov si to môžeš kedykoľvek vytlačiť
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
striebro1 Pozri príspevok
sikovnejsi, prosim poradte mi...chcela by som tu Správa o akceptácii podania elektronickou podateľňou nejakym sposobom vyexportovat aby som to mohla poslat mailom dotycnym konatelom za ktorych som to posielala, aby mali info, ze je to podane...da sa to nejako??

resp ako si tlacite tu spravu, ked je uz v precitanych spravach? ten samotny text spravy...ked si to nie hned tlacim ale az ked som pri tlaciarni pripojena...
Tú správu o akceptácii si prefoť /vymodri / ctrl+c
daj si čistý dokument a vlož si to tam ctr + v
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
ja si to vyhľadám v historii dokumentov a dám tlačiť ale do pdf-ka. To si môžem aj hned, nemusím čakať na tlačiareň. PDF dokument preposielam klientovi a zakladam aj u seba v elektornickej pošte-priečinku klienta. Šetrím papierom.
1 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
KEJKA Pozri príspevok
ja si to vyhľadám v historii dokumentov a dám tlačiť ale do pdf-ka. To si môžem aj hned, nemusím čakať na tlačiareň. PDF dokument preposielam klientovi a zakladam aj u seba v elektornickej pošte-priečinku klienta. Šetrím papierom.
Však netreba tlačiť, poslať klientovi...
0 0
striebro1 striebro1

striebro1 je offline (nepripojený) striebro1

tictac7 Pozri príspevok
v histórii dokumentov si to môžeš kedykoľvek vytlačiť
kde historia dokumentov? myslis dokumenty danoveho subjektu??? kliknem na konkretny danovy subjekt a potom na dokumenty a vyhladat? a potom kliknut na konkretny dokument a otvori sa mi????
0 0
striebro1 striebro1

striebro1 je offline (nepripojený) striebro1

Economic Pozri príspevok
Tú správu o akceptácii si prefoť /vymodri / ctrl+c
daj si čistý dokument a vlož si to tam ctr + v
ctrl c, ctrl v poznam....aj pouzivam....ale toto je posledna moznost...))))
0 0
striebro1 striebro1

striebro1 je offline (nepripojený) striebro1

KEJKA Pozri príspevok
ja si to vyhľadám v historii dokumentov a dám tlačiť ale do pdf-ka. To si môžem aj hned, nemusím čakať na tlačiareň. PDF dokument preposielam klientovi a zakladam aj u seba v elektornickej pošte-priečinku klienta. Šetrím papierom.
kde najdem tu historiu dokumentov????

mne to zrejme dnes nepali...)))
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Dnes áno, ale 1.1. to tam nebolo, až 2.1 to tam vycapli, mám aj dôkaz - fotku obrazovky ....
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
striebro1 Pozri príspevok
kde najdem tu historiu dokumentov????

mne to zrejme dnes nepali...)))
vyberieš si subjekt a podanie dokumentov - zo založiek vľavo, kuk dole "historia komunikácie"
dole si zadáš dátum od - napr. 1.1.2011 /teraz sa tam zobrazuje 2012-pozor/
a klikneš na hľadaj
vyhladá ti podania, uvidíš zoznam a na každom riadku vpravo na konci máš možnosť kliknúť na podrobnosti.
klikneš tam a máš všetko o danom dokumente - potvrdenku, akceptáciu, samotný dokument. Čokoľvek z toho môžeš zobraziť a vytlačiť.
Nevyužívam to, len na začiatku som sa v tom prehrabávala.
1 0
striebro1 striebro1

striebro1 je offline (nepripojený) striebro1

kejka dakujeeeeeeeem....))))) musim si to zafixovat, lebo to budem casto pouzivat...)))
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Žabinka Pozri príspevok
Odstránila som hmotnosť, aj nápravy, a už je vyplnené korektne . Teraz neviem ako vytlačiť. Najprv uložiť do tlačového súboru (FDF) -prvé tlačítko, alebo druhé tlačítko - tlač zobrazených 3 strán?
Vrátim sa ešte k vytlačeniu dokumentu. Skúsila som znovu vypísať tlačivo DzMV (bez podpísania a odoslania ). Keď som dala vytlačiť, nahodil sa mi Acrobat Reader a nemala som tam čísla, ani moje údaje, ale dáke nezrozumiteľné údaje. Skúšala som to aj ako prihlásená, aj ako neprihlásená, a stále rovnako. Treba tam ešte niečo nastaviť, alebo kde je pes zakopaný?
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Nevyhodi ti nahodou nad dokumentom taku lištu, kde mas zadat ze obsahu doverujes a prajes si ho zobrazit? Vzdy musim povolit zobrazit obsah ked davam zobrazoat nieco z DRSR v acrobat readeri.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

zk24 Pozri príspevok
Nevyhodi ti nahodou nad dokumentom taku lištu, kde mas zadat ze obsahu doverujes a prajes si ho zobrazit? Vzdy musim povolit zobrazit obsah ked davam zobrazoat nieco z DRSR v acrobat readeri.
Nič také mi veru neponúka.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Už som asi zistila, kde je chyba. Píše mi niečo v tom zmysle, že si mám nainštalovať iný Adobe zo stránky adobe.reader.com. Pozrela som, ja mám Adobe.Reader 6.0.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Žabinka Pozri príspevok
Nič také mi veru neponúka.
danka, po vypísaní aj 3. strany daj si "uložiť do tlačového súboru (fdf)" ulož to dakde do pc, potom rozbaľ, otvor fdf súbor a je to
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

srska Pozri príspevok
danka, po vypísaní aj 3. strany daj si "uložiť do tlačového súboru (fdf)" ulož to dakde do pc, potom rozbaľ, otvor fdf súbor a je to
ďakujem, idem vyskúšať.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Skúsila som, ale uložilo mi starý typ tlačiva 2009. Pritom mám vyplnené nové tlačivo: Typ daňového priznania: Daň z motorových vozidiel (platná od 1.1.2010 za zdaňovacie obdobie 2009 - 2011). Veďľa tohto hore je lišta, treba aj tam nastaviť typ tlačiva? Lebo v ponuke nie je nové tlačivo.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

to je ok.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

srska Pozri príspevok
to je ok.
to je síce pekné, že je to OK , ale mne uložilo typ tlačiva 2009 a prázdne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať