Zavrieť

Porady

Usporiadat
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Jediná nádej je Pišta Lakatoš:
http://www.joj.sk/lokal-tv/lokal-tv-...ber-22-39.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
farmari a ich napadnicky sa menia a preco nedaju sancu absolventom herectva a novym tvaram v tv tvorbe to aj mna mrzi,lebo takych extra hercov ako napr bola ta stara garda nemame,ale obcas sa mihne aspon vo vedlajsich ulohach nejaka nova tvar-lebo verim tomu ze stale a vsade dookola ti isty malokoho bavia-aj toho najlepsieho jedla sa clovek prezerie ak ho ma stale na tanieri.
...čo je extra ????

...nových tvári je určite dostatok na Slovensku .....len do Blavy akosi ďaleko ......

...ako by som to ...????...šak je to ako aj v tej politike .....

Válov plný žrádla je akosi pomenší ....no svíň je dostatok , niekedy aj navyše ...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a este ma bavia ako komercne tv robia volov z divakov,stale sa chvastaju rekordami sledovanosti a klamu a ani svetemu nepriznaju obcas neuspech,teraz na priklad sa Markiza chvastala ako uspesne odsrartoval serial Sultan,tak ,,uspesne,, ze zmenili program,nasadili dnes vecer komediu namiesto neho a presunuli jeho vysielanie na tv doma
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ľubomír Pozri príspevok
Myslíte si, že majú ešte niečo spoločné s kutúrou?
Osobne zaraďujem medzi slov. seriály aj "Bez servítky". Tak tam sa prezentuje kultúra vzorky národa celkom úspešne. Všetky diely som nevidela, ale zatiaľ pravidlá stolovania neporušil iba jeden z účinkujúcich. Bol to jeden hovorca.
Aj z tohto dôvodu sa mi tento seriál páči. A kamera si je toho vedomá, je milo úsmevné, keď sa im podarí zachytiť faux pas a odvysiela sa to.
Lepšie ako bulvár.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela Pozri príspevok
Osobne zaraďujem medzi slov. seriály aj "Bez servítky". Tak tam sa prezentuje kultúra vzorky národa celkom úspešne. Všetky diely som nevidela, ale zatiaľ pravidlá stolovania neporušil iba jeden z účinkujúcich. Bol to jeden hovorca.
Aj z tohto dôvodu sa mi tento seriál páči. A kamera si je toho vedomá, je milo úsmevné, keď sa im podarí zachytiť faux pas a odvysiela sa to.
Lepšie ako bulvár.
...ani ja ...

Respektíve mi stačili len nejaké tie útržky , keď mi telka len ako kulisou bola ...

...teda , podotkol by som......buď rada...




...a ozaj , ak považuješ medzi vzorku národa tie playmatky , akože " farmári " , spravodajcovia , atď ....a výkvet bol ( teda podľa mňa ) zavŕšený ružovými a spol ...
...viď galérku národa ...a nie vzorku ...

http://bezservitky.markiza.sk/rubrika/galeria/
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač Pozri príspevok
...ani ja ...

Respektíve mi stačili len nejaké tie útržky , keď mi telka len ako kulisou bola ...

...teda , podotkol by som......buď rada...




...a ozaj , ak považuješ medzi vzorku národa tie playmatky , akože " farmári " , spravodajcovia , atď ....a výkvet bol ( teda podľa mňa ) zavŕšený ružovými a spol ...
...viď galérku národa ...a nie vzorku ...

http://bezservitky.markiza.sk/rubrika/galeria/
Všetky diely som nevidela, pretože si vyberám, koho chcem spoznať z jeho neprofesnej stránky. Detto je to u Magálovej v kuchyni. Niekedy žasnem nad chovaním pozvaných účinkujúcich. A kameru zasa pochválim aj tu.:-)
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ono by bolo zaujímavé sa pozrieť aj na fakt, kto sa prijíma na naše umelecké školy. Podľa mňa veľa talentov ostáva za dverami týchto škôl. Rovnako je to aj s úrovňou súčasných moderátorov. Neverím, žeby sa na Slovensku nenašli kvalitnejší. Bratislava nie je ďaleko ako píše Buchač, ale rozbiť tento "rodinný" klan je ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela Pozri príspevok
Všetky diely som nevidela, pretože si vyberám, koho chcem spoznať z jeho neprofesnej stránky. Detto je to u Magálovej v kuchyni. Niekedy žasnem nad chovaním pozvaných účinkujúcich. A kameru zasa pochválim aj tu.:-)
...komentár zúčastnenej...

Súťažiaca
07.02.2011, 20:27.
Mala som možosť zúčastniť sa natáčania relácie "Bez servítky". Zavolali mi v piatok s tým, že sa bude natáčať už od pondelka. Až v neskorších vzdaniach som si všimla, že vždy zostavujú "súťažiacich" tak aby mohli zámerne vyvolávať konflikty! Vy si neviete predstaviť pod akým náporom kladených otázok súsúťažiaci. Tie dokrútky, ktoré sa vsúvajú medzi prebiehajúcu večeru pozostávajú z otázky od režiséra a odpovede jedného z nich. Výslovne sú to podpásovky. To množstvo nakrúteného materialu za týždeň potom režisér zostrihá a je na ňom čo za tých 40 minút vysielacieho času dá dokopy. Aj to čo sa natáča počas jazdy autom za tou ktorá varí je odpovede na vopred danú otázku. Mnohé nástupy - výstupy z auta sa nakrúcali na neviem koľko krát. Prišli sme k jednej súťažiacej a čakali sme pred domom a potom pri"kôlni" lebo pršalo hodinu. Lebo ešte namali natočené všetko. To, že sa niekde začlo jesť o 16.oo a inde ani o 17.30 sa ešte nejedlo a čakali sme ako soľné stpy na pokyn. V našom tíme bolo veľmi cítiť, že sú známy niekoho z natáčacieho tímu. A výhra, to bola pekna fraška, bola to búda, ktorú som hneď po natočení zbadala. Čo som mala robiť, keď už to bolo "natočené". Mám veľmi horké sliny a zmiešané pocity. Relácia ako samotná je určite dobrá ale ľudia z "natáčacieho tímu" aj okolo toho, nie všetci sú "vadný" Roky sledujem túto reláciu aj zahraničí. V Maďarsku je to o príjemnonm stretnutí,varení a večeraní. Aj keď aj tam sa najdu vínimky. No a v Čechách je to dosť blbo "poňaté". Čo tam čo majú "šmírovať" po celom dome-byte? Ja neviem? Keď príd návšteva tak majú otvárať skrinky bez majiteľa a komentovať čo tam majú uložené? Ďes.
U nás to nemá úroveň. Či varenie, stolovanie aj tá "zábava". No a keď sa nejaká/ý prihlási do súťaže a varí v požičanom dome či v reštike je čo? Určite sa hambí za to ako to má doma. A taký sú najväčší "šťúralovia" u iných.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač Pozri príspevok
...komentár zúčastnenej...

Súťažiaca
Netuším koho cituješ, ale v podstate je to jedno.
Takto to na nakrúcaniach vyzerá. Vyjadrujem sa k tvojmu zvýraznenému textu.
Kameru chválim pretože sa neobáva zachytiť hoci aj v zahraničí uznávanú našu excelentnú herečku ako si počas varenia neutrie ruky, ale si ich oblíže, a pod. Detto kuchynské náčinie. Sledovať správanie sa pri stolovaní je tiež veľmi zaujímavé a výpovedné. Nehovorím o konverzácii. To je iná kapitola, ale zasa "poriadna" kapitola, záleží od výberu pozvaných.
Neviem porovnať túto našu reláciu so zahraničnými, videla som veľmi dávno na ORF, tá bola celá distingvovaná.
Záleží od dramaturgie, asi ako vyplýva aj z tvojho príspevku.
Česi mali program o etikete. Neviem ako u nás.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela Pozri príspevok
Netuším koho cituješ, ale v podstate je to jedno.
Takto to na nakrúcaniach vyzerá. Vyjadrujem sa k tvojmu zvýraznenému textu.
Kameru chválim pretože sa neobáva zachytiť hoci aj v zahraničí uznávanú našu excelentnú herečku ako si počas varenia neutrie ruky, ale si ich oblíže, a pod. Detto kuchynské náčinie. Sledovať správanie sa pri stolovaní je tiež veľmi zaujímavé a výpovedné. Nehovorím o konverzácii. To je iná kapitola, ale zasa "poriadna" kapitola, záleží od výberu pozvaných.
Neviem porovnať túto našu reláciu so zahraničnými, videla som veľmi dávno na ORF, tá bola celá distingvovaná.
Záleží od dramaturgie, asi ako vyplýva aj z tvojho príspevku.
Česi mali program o etikete. Neviem ako u nás.
...jáááj ,to bolo iné kafé , to som občas tiež sledoval ...iný level oproti servítkam ....

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1...a/?tema=temata

0 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

Na ČT ide výborný seriál "ŽIVOT JE P(L)ES" o krásnych starých ľuďoch, ale nielen o nich. Proste "kdo umí ten umí". Aby sa človek zasmial, nemusia tam používať vulgarizmy. A hrajú tam samí výborní českí herci a herečky.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

no posledne slovenske serialy Nevinny a ten co bezi v tv Doma uz ani nepozeram
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

AnnaK Pozri príspevok
Na ČT ide výborný seriál "ŽIVOT JE P(L)ES" o krásnych starých ľuďoch, ale nielen o nich. Proste "kdo umí ten umí". Aby sa človek zasmial, nemusia tam používať vulgarizmy. A hrajú tam samí výborní českí herci a herečky.
keď sú spomenuté české seriály, tak výborný je Povidej na ČT1 vždy v piatok večer.
0 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

Názov seriálu je "Vyprávěj" . Ale máš Dáška pravdu, je to vynikajúci seriál, pozerala som všetky série od začiatku. Zaujímavé je aj to, že na internete si môžem pozrieť, aké historické udalosti bežali v tom čase, o ktorom je natočená príslušná časť seriálu.

A ešte jeden seriál na ČT bol vynikajúci, po slovensky Znamenie koňa. Natáčajú sa aj ďalšie časti, ale kedy bude na obrazovke, neviem. Možno až na budúci rok.
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Mierne ... hoci možno aj reality show sú tak trochu slovenské seriály. Autor článku mi hovorí z duše.

http://miroslavmakyta.blog.sme.sk/c/...y-program.html
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať