Zavrieť

Porady

Dolce Gusto alebo Massimo

Ktoré je podľa vás lepšie? Ide mi len o občasné pitie ako napr.2kávy 2xdenne cez víkendy. Cez týždeň pijeme každý zvlásť, ale cez ten víkend pijeme spolu a chcela by som niečo iné. ďakujem.
Usporiadat
ivetaŽ ivetaŽ

ivetaŽ je offline (nepripojený) ivetaŽ

bubkoch, áno, mala som zo začiatku tendenciu neposlúchnuť návod a dať viac vody, no to ma rýchlo prešlo. Zavše treba aj poslúchnuť a káva je ako má byť.<br>a ešte k lujze.j - jasné, že chorváti robia fantastickú kávu, za tie roky som jej už veľa popila&nbsp; (po ich mini espresse idem síce zomrieť,taká je silná), ale pohodička na balkóne pri západe slnka začína vždy s "Gustom".
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

ivetaŽ Pozri príspevok
bubkoch, áno, mala som zo začiatku tendenciu neposlúchnuť návod a dať viac vody, no to ma rýchlo prešlo. Zavše treba aj poslúchnuť a káva je ako má byť
tak tak, je zbytocne zalievat kavu velkym mnozstvom vody, kavy v pohary viac nebude, akurat bude viac zriedena a bez chuti ... ked som smadny napijem sa vody, ale do kavy malo ...
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Ak chcete kávu, tak na to sú presso stroje, ktoré dostanú z kávy to, čo treba. Kapslové kávovary tiež niesu zlé, ale sú hlavne pre ľudí, čo kávu pijú pre kofein a nie pre pôžitok. Inak ak už ale chcete kapslový kávovar tak jednoznačne systém caffitaly, ktorý podporuje aj lavazzu, ecaffe, chic d oro, julo meinl a iné značky. Ak chcete ale kávu kávu, tak kúpiť plantážnu, mlynček s kameňmi a čerstvo namlieť požadované množstvo a hneď ju urobiť v presso stroji. To sa nedá potom porovnať tá kvalita.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

v lidli je od pondelka 28.11. akcia na presso stroj za 50€



  • pre pôžitok z kávy v originálnom talianskom štýle
  • pumpa s výkonom 15 barov
  • na kávu alebo kávové vrecúška
  • protišmyková spodná časť
  • úspora energie vďaka automatickému vypnutiu
  • príslušenstvo: 2x filter, 1x držiak, 1x dávkovacia lyžica
  • rozmery: cca 21 x 31 x 28 cm
  • 1100 W
  • 3 roky záruka

http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/lidl...ndex_19648.htm
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

a tu je navod na pripravu cappucina

0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

a tu latte

1 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Ja som dnes spravil Latte s kávovaru za 50eur podobný ako tu je z Lidl. Dôležitá je káva. A verte mi, že toto je chuťovo lepšie, než tie "kávy" v umelých hmotách. Použil som čerstvú brazilskú kávu + etiopsku. Brazilska ma čokoladovu chut a etiopska jemne nakyslu a takto sa chute doplnili
latte.jpg  
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať