Zavrieť

Porady

Usporiadat
Azalee Azalee

Azalee je offline (nepripojený) Azalee

dakujem. ale stale neviem ktory z nich to je a naco su dva. podala som teda oba, ale nemam dobry pocit z toho. daju sa rusit alebo stornovat? a ktory mam podat tento mesiac? dakujem
0 0
Azalee Azalee

Azalee je offline (nepripojený) Azalee

aha a nemam ziaden softver na mzdy. zatial robim len tu svoju a musim ju zvladnut rucne. este ked im k tym nakladom, co im vyrabam pridam i sw, tak ma asi poslu uz niekam. mala som obrovske problemy s el.komunikaciou s DU, chceli ma preto vyhodit, aj ked problem bol na strane DU.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

skús si Azalee stiahnuť demo verziu napr. z krosu, je obmedzená časovo, ale na vyskúšanie stačí
0 0
Eva Palíková Eva Palíková

Eva Palíková je offline (nepripojený) Eva Palíková

dobrý deň,
môžte mi čo najskôr poradiť? Od včera sa pokúšam prihlásiť do EZU na drsr.sk, po zadaní identifikátora a hesla mi na sekundu vypíše že som úspešne prihlásená a hneď vyskočí toto hlásenie: Neplatný certifikát - Pokúsili ste sa otvoriť EZU bez prihlásenia. Ak prihlásenie nebude fungovať zatvorte prehliadač, skontrolujte uloženie certifikátu a pokúste sa prihlásiť znovu. V prípade pretrvávajúceho problému kontaktuje Helpdesk.

Už som si stiahla aj novú Jawu ale ruším nervy Zajtra v noci ideme na dovolenku a chcem poslať prehľad za minulý mesiac.

Ak sa mi to nepodarí ani zajtra, môžem odniesť v papierovej forme osobne na DU alebo musím iba elektronicky?

ďakujem za skoré odpovede. Eva


0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Eva Palíková Pozri príspevok
dobrý deň,
môžte mi čo najskôr poradiť? Od včera sa pokúšam prihlásiť do EZU na drsr.sk, po zadaní identifikátora a hesla mi na sekundu vypíše že som úspešne prihlásená a hneď vyskočí toto hlásenie: Neplatný certifikát - Pokúsili ste sa otvoriť EZU bez prihlásenia. Ak prihlásenie nebude fungovať zatvorte prehliadač, skontrolujte uloženie certifikátu a pokúste sa prihlásiť znovu. V prípade pretrvávajúceho problému kontaktuje Helpdesk.

Už som si stiahla aj novú Jawu ale ruším nervy Zajtra v noci ideme na dovolenku a chcem poslať prehľad za minulý mesiac.

Ak sa mi to nepodarí ani zajtra, môžem odniesť v papierovej forme osobne na DU alebo musím iba elektronicky?

ďakujem za skoré odpovede. Eva


Prehľad môžeš podať v papierovej forme, najlepšie osobne v podatelni DU.daj si potvrdiť Potvrdenie o podaní Prehľadu.
0 0
Zauzana Zauzana

Zauzana je offline (nepripojený) Zauzana

Mám presne ten istý problém /vraj mám neplatný certifikát/...asi je na DÚ moc horúco...:-)
0 0
Eva Palíková Eva Palíková

Eva Palíková je offline (nepripojený) Eva Palíková

ďakujem
0 0
Eva Palíková Eva Palíková

Eva Palíková je offline (nepripojený) Eva Palíková

Zauzana, tak som aspoň kľudnejšia že nie som sama, že mi neblbne PC :-)
Ja som včera aj písala na ich stránku, zatiaľ odpoveď neprišla, hádam zajtra sa dočkám.
Ale myslím si že je to nejaká novinka, lebo doteraz som mala identifikátor vysvietený, zadávala som len heslo a teraz si musím identifikátor vkladať sama zo súboru .... Keby aspoň dali vedieť ako sa s tým narába.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
identifikátor máš v nejakom preddefinovanom adresári vo svojom PC, vtedy si ho vie sám načítať a ty zadáš iba heslo.
Ak sa nejakým spôsobom zmenilo umiestnenie, ho vkladať, ako píšeš. Tiež som to tak robila, ale potom som si skopírovala do adresára v ponuke a odvtedy mám pokoj.
V posledných dňoch som však EZU nespúšťala, uvidím za pár dní, či to pôjde.
Naposledy upravil KEJKA : 08.07.12 at 17:47
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Zauzana Pozri príspevok
Mám presne ten istý problém /vraj mám neplatný certifikát/...asi je na DÚ moc horúco...:-)
Mala som ten istý problém, správca siete mi stiahol novú Javu a už to išlo pekne.
0 0
Zauzana Zauzana

Zauzana je offline (nepripojený) Zauzana

Hmm, ja som si Javu stiahla sama...a stále sa mi nedarí prihlásiť... niečo treba ešte upraviť, má niekto úspešnú skúsenosť?
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Teraz si si stiahla novú Javu? Niečo zmenili a s pôvodne stiahnutou Javou mi písalo, že som sa "neprihlásila" korektne, po stiahnutí najnovšej verzie som bez problémov.
Inak, Javu si viem stiahnuť aj sama, len som nevedela v čom je problém
1 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

DR SR - EZU - teraz
Z dôvodu technickej údržby bude aplikácia nedostupná približne do 12:00.
Ďakujeme za pochopenie.
2 0
Eva Palíková Eva Palíková

Eva Palíková je offline (nepripojený) Eva Palíková

teraz už aj na otvorenie ich stránky sa vyžaduje certifikát. a pri otvorení EZU mi vypisuje:
Z dôvodu technickej údržby bude aplikácia nedostupná približne do 12:00.
Ďakujeme za pochopenie.

Tak hádam s tým niečo robia :-)
ďakujem všetkým za odpovede.
0 0
Eva Palíková Eva Palíková

Eva Palíková je offline (nepripojený) Eva Palíková

tictac7 - od dnes :-)

už mi aj odpísali, že sa ospravedlňujú, chyba bola na ich strane. Stránka už funguje a do EZU som sa dostala bez problémov.
0 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

chcela by som sa opýtať idem robiť mesačný prehľad preddavkov a chcem si z lišty vybrať daňový úrad Nové Zámky, prečo tam nie je, sú tam len krajské daŇové úrady, čiže potom Nitra?
ďakujem
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

KatarinaNR Pozri príspevok
chcela by som sa opýtať idem robiť mesačný prehľad preddavkov a chcem si z lišty vybrať daňový úrad Nové Zámky, prečo tam nie je, sú tam len krajské daŇové úrady, čiže potom Nitra?
ďakujem
Nepostrehla si zmeny týkajúce sa daňových úradov...
Pozri sem :
http://www.drsr.sk/drsr/slovak/uvita.../adresy_fs.pdf
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

Dobrý deň,

prosim mohol by mi niekto odobrit nasledujuci priklad:
1. zamestnanec TPP vyplata odvedena na ucet dohodara 5.9.2012, preddavkova dan odvedena na DU 5.9.2012
dohodar vyplata odvedena na ucet dohodara 18.9. , preddavkova dan ziadna (uplatnenie nezdanitelnej ciastky)

dátum riadok 1 v tlacive bude 18.9.
dátum riadok 8 v tlacive 5.9.

2. zamestnanec TPP vyplata odvedena na ucet dohodara 5.9.2012, preddavkova dan odvedena na DU 5.9.2012
dohodar vyplata odvedena na ucet dohodara 18.9. , preddavkova dan odvedena na DU 18.9.

dátum riadok 1 v tlacive bude 18.9.
dátum riadok 8 v tlacive 18.9.

??
dakujem velmi pekne
0 0
maad maad

maad je offline (nepripojený) maad

Prosím o radu je potrebné podať mesačný prehľad ak firma má zamestnanca len jedného dohodára s nepravidel. príjmom a nemal zatiaľ žiadny príjem???Treba podať na daňový úrad i nulový mesač. prehľad?? Ďakujem.
0 0
maad maad

maad je offline (nepripojený) maad

maad Pozri príspevok
Prosím o radu je potrebné podať mesačný prehľad ak firma má zamestnanca len jedného dohodára s nepravidel. príjmom a nemal zatiaľ žiadny príjem???Treba podať na daňový úrad i nulový mesač. prehľad?? Ďakujem.
Chcem ešte dodať firma je štvrťročným platcom DPH.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať