Zavrieť

Porady

postupnost prac omietky, podlaha

budem robit tenke omietky, steny mam rovne. najvyhodnejsie by pre mna bolo spravit najprv konstrukciu sadrokartonoveho stropu, potom omietky, a podlahu. Sadrokarton samotny by sa montoval az po vyschnuti podlah. Pripadne najprv spravit konstrukciu, potom podlahu a nakoniec omietky, kedze sa bude pri podlahovke sekat do stien, tak nech sa to potom opravi. je nejaky zavazny dovod preco by maly byt omietky pred podlahou? Pripadne pred konstrukciou sadrokartonu?
Usporiadat
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

nedala by si konkretnejsia odpoved? na tie spalety.
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

tak som kupil aj hlinikovu pasku s papierom naspodu 10eur/50m odpeluje sa tak isto ako ta akozekovova. Je to proste na prd.. chvilu to drzi a potom sa odlepi. mne ta parozabrana vysi zo stropu, su tam nejake pnutia a tie pasky to neudrzia. nastastie tam ziadna paska teoreticky byt nemusi kedze je to medzi dvoma vykurovanymi podlaziami a mam to len kvoly prachu z vaty, ale serie ma to. na strechu to budem zvarat zehlickou a som si isty ze to bude najlepsi spoj parozabrany aky sa da spravit.
0 0
mendo933 mendo933

mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

hlinikova paska s papierom naspodu je aj cinska. Ja som mal jutafol SP Al, stala okolo 7€ s drzala najlespie zo vsetkych Al pasok co som mal. Dokonca ma vsebe aj parozabranu, litanie ohladom pasok sm uz v tomto prispevku pisal
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

no tak tato bola tusim holandska.. na zeleze drzala pevne. problem je ze nieje ako na tu pasku zatlacit z druhej strany. ten spoj je na vate. Na to co uz je polepene kaslem a vrch budem zazehlovat.. to nepovoli nikdy. Hlinik sam o sebe je parozabrana.. rozhodne lepsia ako samotna parozabrana z igelitu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať