Zavrieť

Porady

Urážka na cti

Ahojte poraďáci, vie mi niekto prosím napísať čo robiť ak ma jedna slečna do sms vulgárne uráža aj napriek mojim upozorneniam že to robiť nemá (citujem: ,, Ty K...a zničím Ti život´´ ,, Ty p..a´´??? Všetky sms mám uložené, telefónne číslo je vedené oficiálne priamo na ňu. ĎAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    neporadím ti (nie som právnik).....mýlim sa, keď napíšem, že dôvod, prečo ťa uráža je chlap????

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    chod k tvojmu provider-ovi, ukaz sms a daj bloknut cislo , popripade trestne oznamenie na policii

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    veru veru,blokuj si jej číslo.. to trestné, no neviem... ono sa totiž telefón a sms neberie ako dôkaz, pretože nikto nedokáže, že tie sms písala ona..

    SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

    Samuel SamuelSK
    no ked to pise len do SMS tak si na tom este SUPER

    pockaj kedy pridu ohovaracky .. a dost brutalne ohovaracky..

    ale to ak by sme mali kazdeho ohovaraca/ohovaracku udat, to by sme rovno mohli vymenit vyznam slova "vezanie" za "sloboda" a vice versa..

    ale kludne to skus, aspon sa zlakne...

    ewita888, no lenze skus zavolat / napisat sms niekam a zakomponuj tam slovo "BOMBA" a hned bude aj telefon "dokaz" a dokonca nepriestrelny

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    SamuelSK Pozri príspevok
    no ked to pise len do SMS tak si na tom este SUPER

    pockaj kedy pridu ohovaracky .. a dost brutalne ohovaracky..

    ale to ak by sme mali kazdeho ohovaraca/ohovaracku udat, to by sme rovno mohli vymenit vyznam slova "vezanie" za "sloboda" a vice versa..

    ale kludne to skus, aspon sa zlakne...

    ewita888, no lenze skus zavolat / napisat sms niekam a zakomponuj tam slovo "BOMBA" a hned bude aj telefon "dokaz" a dokonca nepriestrelny
    ...poslal som Ti nasledujúcu sms....

    " Čau Samo ! Ozvi sa mi čím skôr ,mám pre Teba BOMBA kšeft !!! "


    ...je to dôkaz , alebo nie ???...he ,strieľačky nepripomínaj , bolí to ...

    Ako vravím ...už som niekde spomenul ....len debo robí blbosti s telefónom .....viď Galko ...

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...ale no taaak!...však ak mi niekto napíše do smsky, že som ku*va a pi**, no tak mu v pohode odpíšem, že asi hej, lebo len ten, kto pozná význam týchto slov a sám to skúsil, mi môže napísať, čo som...a ak je ešte v hre nejaký chlap, tak mám pravdu nastopro!...

    ...ignoruj...a nerieš...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.