Zavrieť

Porady

podvod cez internet, ako sa to da riešiť?

pekný den, potrebovala by som pomoct poradiť pri mojom probleme. v skratke, cez bazar som chcela kupit mini notebook za cenu 110eur. pani somnou komunikovala v celku rýchlo, a že je to ochotna poslať už na druhý den. ale že je z čiech a že dobierka je v tom pripade velmi draha tak že aby to bolo fer tak že jej poslem polovičku sumy na ucet hned a potom po prebratí tovaru zaposlem druhu. zdalo s ami to fer, tak som poslala tu prvu polovicu. po 10 dnoch balik nechodil. ozvala som sa predavajucej no ta už nekomunikovala. ako to mam teraz riešiť? mam podať trestne oznamenie? budu daco konať aj ked to je len 55eur? je možne že ich dostanem späť? pomožte mi prosim
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A) telefón je buď obsadený preto, lebo im niekto vyvoláva, alebo ho radšej zvesili
B) Kedy si objednal, kedy si zaplatil?
0 0
Dominika Novotná Dominika Novotná
ja som kupoval cez zannellu este v decembri kým som neurobil prevod komunikácia bola normálna, po prevode prestali odpovdat na maily, na telefon sa nedovoláte a pozeram ze uz stihli vymazat aj svoju web stranku. Uhradil som im síce iba 15 eur ale je mi ich luto, banda jedna klamarska...ludia poradte co robit. Zajtra skusim ist do banky uvidime...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať