Zavrieť

Porady

Polovnicke poplatky

Spravil som polovnicke skusky, teraz potrebujem ist na lesny urad a poziadat o vydanie polovnickeho preukazu a zaplatit clenske. Moja otazka znie, ake su tam poplatky za vydanie a za clenske? Dakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ljuko je offline (nepripojený) ljuko

    ljuko
    Ale cital som niekde, ze okrem ročný PL 10,- € alebo 5-ročný PL 40,- € sa plati na tomto urade aj nejakee clenske beez ohladu na to cci som clenom nejakeho zdruzenia, alebo nie. Proste ako co by vseobecne za to ze som vobec polovnik . Tak teraz neviem .

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ljuko Pozri príspevok
    Spravil som polovnicke skusky, teraz potrebujem ist na lesny urad a poziadat o vydanie polovnickeho preukazu a zaplatit clenske. Moja otazka znie, ake su tam poplatky za vydanie a za clenske? Dakujem za odpovede
    Poplatky sú nasledovné:

    Za vydanie poľovného lístka:

    ročný PL 10,- €

    5-ročný PL 40,- €


    ...členské je trochu iná káva ....

    To sa odvíja od jednotlivých poľovníckych združení .......ale je možné aj ...
    Člen združenia, ktorý zaplatí ročný ekvivalent vo výške X00,- €, nemusí, ale môže sa fyzický zúčastňovať aktivít združenia. Výnimku tvorí iba poľovnícka zábava, odchyt zajacov na ktorú musí zabezpečiť za seba primeranú náhradu.
    .....všade je to iné (môže byť )....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ljuko Pozri príspevok
    Ale cital som niekde, ze okrem ročný PL 10,- € alebo 5-ročný PL 40,- € sa plati na tomto urade aj nejakee clenske beez ohladu na to cci som clenom nejakeho zdruzenia, alebo nie. Proste ako co by vseobecne za to ze som vobec polovnik . Tak teraz neviem .
    http://opkkeokolie.sk/index.php?opti...omisiaosvetova

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.